Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Portal Empty Portal on Sro Sty 20, 2010 12:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Otóż, zabierając swój pomysł z zamkniętego już DBEvS, postanowiłem zrobić na Portalu także miejsce dla najnowszych odcinków Waszych ulubionych Anime i Mang.
Oczywiście, jak to było na DBEvS, jeżeli chcecie aby na Portalu pojawiło się nowe Anime czy nowa Manga, napiszcie mi na PW:

Tytuł:
Czy Anime bądź Manga aktualnie wychodzi?:

Gdy będziecie wchodzić na Portal, to zapewniam że z czasem będzie wyglądał on coraz lepiej. Cała Administracja się o to postara.
Dlaczego Anime i Manga? Domyślcie się po nazwie forum. Skoro tworzymy OPAR'y, Sprity, bądź Gify związane z tymi dwoma zagadnieniami, to grzechem było by nie dodać możliwości przejścia na strony, gdzie obejrzycie swoje ulubione Anime.

Tymczasem, jeżeli chcecie zobaczyć co zostało zmienione, wejdźcie na Portal i sami się przekonajcie. Nie zepsuję Wam przecież zabawy xD..

Pytania, propozycje bądź same komentarze, piszcie w tym temacie.

Portal Swfo1d Portal Ateam11 Portal Fteam10

Portal Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2Portal Empty Re: Portal on Sro Sty 20, 2010 2:17 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Tiaa, wczoraj się właśnie trochę bawiłem z tymi tabelami Opar Tygodnia itd... Yosz twój pomysł z Anime i Mangą też jest dobry, widzę też że całkiem zmieniłeś ich miejsce. No wyszło w miarę dobrze ;' ].

3Portal Empty Re: Portal on Sro Sty 20, 2010 2:31 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Niezły pomysł ale czcionka przydałaby się mniejsza, bo wszystko takie "zawalone".
Pomysł niezły ale podrasujcie wykonanie i będzie pucowato zajebiście ;D
Pozdrawiam, Dase.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]