Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Portal Empty Portal Sro Sty 20, 2010 12:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Otóż, zabierając swój pomysł z zamkniętego już DBEvS, postanowiłem zrobić na Portalu także miejsce dla najnowszych odcinków Waszych ulubionych Anime i Mang.
Oczywiście, jak to było na DBEvS, jeżeli chcecie aby na Portalu pojawiło się nowe Anime czy nowa Manga, napiszcie mi na PW:

Tytuł:
Czy Anime bądź Manga aktualnie wychodzi?:

Gdy będziecie wchodzić na Portal, to zapewniam że z czasem będzie wyglądał on coraz lepiej. Cała Administracja się o to postara.
Dlaczego Anime i Manga? Domyślcie się po nazwie forum. Skoro tworzymy OPAR'y, Sprity, bądź Gify związane z tymi dwoma zagadnieniami, to grzechem było by nie dodać możliwości przejścia na strony, gdzie obejrzycie swoje ulubione Anime.

Tymczasem, jeżeli chcecie zobaczyć co zostało zmienione, wejdźcie na Portal i sami się przekonajcie. Nie zepsuję Wam przecież zabawy xD..

Pytania, propozycje bądź same komentarze, piszcie w tym temacie.

2Portal Empty Re: Portal Sro Sty 20, 2010 2:17 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Tiaa, wczoraj się właśnie trochę bawiłem z tymi tabelami Opar Tygodnia itd... Yosz twój pomysł z Anime i Mangą też jest dobry, widzę też że całkiem zmieniłeś ich miejsce. No wyszło w miarę dobrze ;' ].

3Portal Empty Re: Portal Sro Sty 20, 2010 2:31 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Niezły pomysł ale czcionka przydałaby się mniejsza, bo wszystko takie "zawalone".
Pomysł niezły ale podrasujcie wykonanie i będzie pucowato zajebiście ;D
Pozdrawiam, Dase.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Portal - zmiany
» #2 Sonda - Portal

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.