Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Maikeru Toresu Empty Maikeru Toresu on Nie Gru 01, 2013 5:38 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Imię: Maikeru
Nazwisko: Toresu
Wiek: ?
Rasa: Pół-Demon
Pochodzenie: (opcjonalnie)
Poziom mocy: 10 000j 
Reputacja: 0


Sprite:
Maikeru Toresu O6wa

Statystyki: (80 punktów do rozdzielenia)
Atak: 11
Obrona: 5
Energia: 8
Szybkość: 7
Inteligencja: 8
Wytrzymałość: 8
Siła fizyczna: 7
Zwinność: 6
Precyzja: 9
Koncentracja: 11

Usposobienie: Chaotic Neutral

Osobowość
Rozmowny, lecz również chamski, sarkastyczny i bezczelny. Słucha ludzi, ale pozostaje przy swoim zdaniu. Liczy się wolność, nie cierpi zasad i obowiązków. Robi co mu się podoba.

Cele
- Stać się najsilniejszym szermierzem.
- Zdobyć przeklęty miecz "Sandai Keitsu"
- Nie podlegać nikomu - być całkowicie wolnym.

Historia: WKRÓTCE

Arsenał:
- Dwuręczny miecz o czarnym ostrzu - "Justice"

Dodatkowe techniki/umiejętności:

Flight - zdolność do latania.

Flash - błyskawiczna teleportacja na stosunkowo krótkie odległości.

Charge - zdolność naładowania broni energią, co skutkuje silniejszymi atakami i większą destrukcją.

Busoshoku Haki - czyli Haki Zbrojeniowe jest to umiejętność pozwalająca na utwardzenie dowolnej części ciała mająca wpływ na siłę obrony lub moc ataku. Nie ogranicza się jednak tylko do ciała ,tym rodzajem haki można nasycić dosłownie wszystko począwszy od miecza i kuli zakończywszy na kijku lub kamieniu.

Destroyer - technika polegająca na wykonaniu cięcia, z którego "wylatuje" fala energii o dużej sile i prędkości.

Circle od Death - technika polegająca na naładowaniu miecza energią i wbiciem go w ziemie przed sobą, po chwili wokoło 
użytkownika powstaje okrąg energii niszczącej i raniącej wszystko w promieniu metra od użytkownika. Zasięg zniszczeń zwiększa się wraz z mocą użytkownika.

Fast Fury - technika polegająca na zadaniu wielu szybkich, lecz niezbyt silnych cięć w przeciwnika.
Underground Cut - technika polegająca na cięciu z nad głowy zakończonym w ziemi, energia porusza się pod ziemią i wylatuje dopiero przed swoim celem, używana do zaskoczenia przeciwnika i zadaniu pierwszych obrażeń.

Deadly Illusion - technika polegająca na tworzeniu iluzji, które "tną" przeciwnika. Służąca do zdezoriontowania oponenta i zadaniu niespodziewanego ciosu.

Unexpected Death - przeciwnikowi wydaje się, że atakujący znika, lecz tak naprawdę porusza się z ogromną prędkością z zamiarem przecięcia openenta na pół. Typowy finisher.

Demonic Hands - użytkownik zbiera energie, po czym następuje lekka transformacja dłoni. Przybierają one czarny kolor, zaś widoczne żyły świecą się na czerwono. Dzięki tej technice ciosy są silniejsze i szybsze.

Rankyaku - Technika kopnięcia, które wytwarza falę tnącego powietrza , która przecina oraz zadaje mocne obrażenia wszystkiemu co spotka na swojej drodze. W miarę rozwinięcia siła oraz zasięg ulegają zwiększeniu i można zmieniać trajektorie lotu, a nawet kształt „powietrznego ostrza”.

Rokushiki Ougi: Rokuougan – Zastosowanie tej techniki wymaga zbliżenia się do celu, po czym ustawienia pięści nakierowanych na cel równolegle do siebie. Po tym wyzwala się olbrzymią ilość energii, która skutkuje uderzeniem 
wyzwolonym przy niewyobrażalnym ciśnieniu. Najczęściej ta technika jest używana, żeby zrobić papkę z wnętrzności ofiary.
 
Death Flame - Chłopak potrafi stworzyć czarne płomienie , które nie gasną dopóki nie dotkną przeciwnika. Te płomienie przemieszczają się szybciej niż zwykłe i powodują większe poparzenia. Chłopak może kontrolować ruch płomieni.

Death Shot - Chłopak wystawia wskazujący palec w stronę celu. Zbiera energię w ręce i wystrzeliwuje malutką , bardzo potężną , nie widoczną dla zwykłego oka kulę. Jednakże można ją bardzo łatwo wyczuć jeżeli dobrze namierza się energię. Po zetknięciu z celem kulka uwalnia energię przelaną w atak, w postaci cięć na skórze.


Demonic Form - po wyzwoleniu odpowiedniej ilości demonicznej energii, ciało użytkownika zaczyna transformację w bardziej demoniczną formę. Na początkowym etapie zmienia się kolor dwóch przednich kosmyków oraz pojawiają się symbole na czole oraz pod oczami.
Maikeru Toresu 6ro5

2Maikeru Toresu Empty Re: Maikeru Toresu on Wto Gru 03, 2013 5:02 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Demonic Form
Poziom mocy: x15.
Atak: x3
Obrona: x2
Szybkość: x2

Inteligencja: -3
Wytrzymałość: x2
Siła fizyczna: x2
Zwinność: x2
Akcept.
Miłej gry.

3Maikeru Toresu Empty Re: Maikeru Toresu on Pią Wrz 26, 2014 4:46 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
14. Karty postaci graczy, którzy pozostają nieaktywni od ponad 30 dni, zostaną przeniesione do archiwum – nie będzie możliwe odzyskanie straconego bohatera lub bohaterki ze względu na fakt, iż dalszymi losami owych postaci będzie kierował mistrz gry – zostaną one wcielone w szereg postaci NPC. Dostęp do działu w razie chęci wykreowania nowej postaci pozostaje jednak bez zmian. Jedyną drogą do odzyskania swojego bohatera lub bohaterki jest uzbieranie siedmiu smoczych kul na forum.
15. Usprawiedliwiona nieobecność uchroni kartę postaci przed usunięciem po 30 dniach braku aktywności.
W ramach przypomnienia - w poniedziałek Karta Postaci zostanie przeniesiona do Archiwum, chyba, że gracz wykaże nią choćby minimalne zainteresowanie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.