Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks] Naruto New Power Empty [Komiks] Naruto New Power Pon Gru 16, 2013 1:20 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witajcie a o to mój nowy komiks nie wiem ile dam radę go robić ale jak na razie zapowiada się aż do kwietnia.

Prolog
Part 1 Część 1



Ostatnio zmieniony przez Tuffle dnia Pią Gru 20, 2013 12:47 am, w całości zmieniany 2 razy

2[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Pon Gru 16, 2013 5:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Interpunkcja, interpunkcja i jeszcze raz - interpunkcja!
Czasami nawet ja mam problemy ze stawianiem znaków interpunkcyjnych w odpowiednich miejscach. U ciebie nie tylko to jest problemem - często, zamiast kończyć dane zdanie i zaczynać nowe, ty stawiasz przecinek i kontynuujesz wypowiedź postaci. Nie chcę już wspominać o braku przecinków przed "że" i tym podobnych błędach. Postaraj się również unikać zbędnych powtórzeń pewnych słów. Sprawiaj, żeby dialogi prowadzone pomiędzy postaciami były naturalniejsze. Przy większości twoich projektów miałeś z tym wyraźne problemy. Chciałbym, aby chociaż w tym przypadku było inaczej.
Tuffle napisał:Yondaime: Wiedziałem że ci się uda Naruto ja z twoją mamą zawsze w ciebie wierzyliśmy, Naruto mój czas na tym świecie dobiega końca.
Yoh napisał:Yondaime: Wiedziałem, że ci się uda, Naruto. Ja z twoją mamą, zawsze w ciebie wierzyliśmy. Niestety, mój czas na tym świecie dobiega końca...
Jeżeli chodzi o kwestię fabuły, to wszystko przed nami - póki co, nie zapowiada się jednak źle.
Czekam na pierwszą część.

3[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Pon Gru 16, 2013 6:08 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Hmm, fajnie się zapowiada lecz jak Yoh, już powiedział to ta interpunkcja
jestem fanem (lecz trochę takim mniejszym), Naruto i o ile mi wiadomo to to jest
,,Czwarta Wielka Wojna Shinobi" ;d
i jak by co... "Wtedy Sasuke krzykną" a powinno być "Wtedy Sasuke krzyknął
więcej błędów nie wypatrzyłem, ale ogólnie fajnie się zapowiada ;d
i czekam na część 1 ;p

4[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Pon Gru 16, 2013 1:01 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Piszę to na kartce a później piszę to na OpenOffice niby poprawia mi błędy a wy piszecie że dalej źle ;D, postaram się jeszcze bardziej w pierwszej części i zapraszam do naboru.

5[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Wto Gru 17, 2013 11:13 am

szczepan

szczepan
Don
Don
Prolog Bardzo dobry moim zdaniem. Fabuła dość dobra. Odbudować klan Uchicha ? ciekawe w jaki sposób zobaczymy jak to rozwiniesz. Naruto Hokage Razem z Sasuke ciekawy pomysł. Ogółem pomysł Dobry czekam razem z Yohem na Part 1

MOja ocena jak narazie ( Perfect! )

6[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Wto Gru 17, 2013 2:15 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Sasuke znajdzie sposób jak obudzić sharingan u zwykłych shinobi opisane to będzie w 2 parcie , teraz trwają prace nad partem 1

7[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Wto Gru 17, 2013 2:44 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Sasuke znajdzie sposób jak obudzić sharingan u zwykłych shinobi opisane to będzie w 2 parcie , teraz trwają prace nad partem 1
Ogólnie, to z fabułą jak chcesz ale moja opinia na ten temat jest taka:
Już na samym początku było mówione (w Anime i mandze), i powinieneś o tym wiedzieć, że Sharingan mają tylko osoby z klanu Uchiha! (tak samo jak Hyūga mają Byakugana) Jest to ich "klanowa" zdolność
posiadają to w genach po prostu, i nie da się tego nikogo nauczyć
nawet techniki kopiujące tego nie mogą skopiować!
ale to tylko tak btw. ale z fabułą rób jak chcesz, to twój projekt. Nie mój, ale i tak czekam na part 1 ;x
PS: pan Szczepan nie doczytał chyba, że ja też na niego czekam ;x ale to tam mniejsza ;d



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

8[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Wto Gru 17, 2013 4:19 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No to fajnie się zapowiada. Jestem ciekaw jak zrobisz z tym sharinganem. Nie ma się tu co i do czego za bardzo rozpisywać, więc czekam na part 1 :)

9[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Pią Gru 20, 2013 12:47 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Part 1 Część 1

10[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Pią Gru 20, 2013 8:13 am

szczepan

szczepan
Don
Don
10 lat no w kńcu coś konkretnego widziałem już podobne komiksy ale typu (oH naruto nie żyje ale miał syna ten syn też chce zostać chokage blee blleee) ale do rzeczy zapowiada się nadzwyczaj ciekawie 3 bracia opanowali 3 żywioły bez urzycia czakry nieźle wykombinowane. Oczy sasuke i naruto przy aktywacji sharingana i sage mode troche wygląda śmiesznie ponieważ wszystko jest kwadratowe w przybliżeniu a oczy okrągłe hehe ale chu tam Czekam na następną część 9/10



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

11[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Pią Gru 20, 2013 11:07 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Komiks jak na razie prezentuje się całkiem ciekawie, choć nie jestem pewien, czy tak szybkie rozwijanie akcji to dobry pomysł. Prócz tego brakuje w niektórych miejscach znaków interpunkcyjnych ,co nieco utrudnia czytanie.
Czekam na następne części ,mam nadzieje ,że poprawisz te napisy :P

12[Komiks] Naruto New Power Empty Re: [Komiks] Naruto New Power Pią Gru 20, 2013 2:38 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Oke, part 1....
Czekałem na niego i jest dość krótki i za dużo nie wnosi xd
ale jest, już od razu 10 lat.. heh... ok, tak jak mówił np. Zbir błędy znów interpunkcyjne
i te oczy... ;d ogólnie za szybo się wszystko dzieję moim zdaniem a te góry nie za ładnie wyglądają ale ty tu dobierasz ;d i szczerze wolałbym jak by było "...a ja zobaczę w Sage Mode..." lub w trybie Sage
ale cóż. Ta wioska jak się trzęsie, to te rogi w różnych miejscach dziwnie wyglądają. Mogłeś wziąć Mapę np. Do GIMP'a i wziąć bodajże "Falowanie" i był by ten sam efekt i byś nie musiał powielać mapki.
Okey na razie to tyle i czekam na part. 2 ;d



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.