Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sołtys vs Yoh Empty Sołtys vs Yoh Wto Wrz 30, 2014 6:23 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Kategoria: OPAR
Temat prac: Indianin/indianka + 1 face z facesetu
Do kiedy oddajemy prace: 12/10/2014
Komu oddajemy prace: Viego! Versil Perihelion
Uwagi: Zgodnie z ustaleniami, gdy już pokonam Yoha to on zarejestruje się z mojego reflinka i będzie namawiał ludzi żeby też się rejestrowali TOO EVIL!

2Sołtys vs Yoh Empty Re: Sołtys vs Yoh Wto Wrz 30, 2014 6:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A żebyś wiedział!
Nie wstrzymam się z odpowiedzią nawet godzinę i oświadczam, że przyjmuję wyzwanie!

[v]Najpierw znajdźcie jakiegoś Viega żeby wam zebrał prace.[/v]

3Sołtys vs Yoh Empty Re: Sołtys vs Yoh Sro Paź 01, 2014 8:43 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Przepraszam, Viego Versil Perihelion :< Stare nawyki zdziadziałego mnie :/

A gdybym napisał,że chętnie zmieniłbym termin oddawania prac na 12 października to dostałbym bana? xd
Wiecie jak to na wsi jest. Ciągle jakaś robota i w ogóle zima za pasem, drwa narąbać trzeba, kotom swetry udziać, rybom w stawie napalić. Taka sytuacja :<

A na poważnie to w Olsztynie będę miał więcej czasu. A niewiele mi brakuje  : D [ to ostatnie zdanie to kłamstwo akurat]

4Sołtys vs Yoh Empty Re: Sołtys vs Yoh Czw Paź 02, 2014 6:41 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Za zmianę terminów wciskamy z miejsca 9 ostrzeżeń, rangę Notowanego i odbieramy wszystkie kreatywne punkty, a następnego dnia permanentnie banujemy.

A tak serio, nie widzę problemu. Zacząłem dopiero pracować nad konturem, ale ostatnio mam też dużo spraw na łbie.

5Sołtys vs Yoh Empty Re: Sołtys vs Yoh Czw Paź 02, 2014 9:21 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Dobrze mieć znajomości wśród Adminów :D
Kurde, ale i tak się pozmieniało. Za mojej kadencji to byłby gułag, konfiskata majątku, klątwa na 10 pokoleń i wór pokutny. A teraz to Kanada :D

No to do roboty :>

[y]Spokojnie, mamy czas do 12 Października, więc powinniśmy spokojnie się wyrobić.
Ja teraz mam trochę roboty i do 6 - 7, tak czy siak pewnie nic nie ruszę, jeżeli chodzi o grafikę na walkę.[/y]

6Sołtys vs Yoh Empty Re: Sołtys vs Yoh Pią Paź 03, 2014 11:34 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Tylko nie wstrzymujcie walki.

[y]Musiał. Po prostu, MUSIAŁ to napisać XD[/y]

@edit
Oj tam oj xd

7Sołtys vs Yoh Empty Re: Sołtys vs Yoh Pon Paź 13, 2014 7:24 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
2. Kiedy wyzywający rozpocznie pojedynek, wyzwany ją przyjmie, zaś ten który wyzywał, nie odda pracy – otrzymuje dwa ostrzeżenia.
Więc?...

Nie ukrywam, że w końcu chciałbym się odwdzięczyć za jedno czy dwa ostrzeżenia, jakie kiedyś zostały mi wystawione przez Sołtysowego jegomościa. Zanim jednak tego dokonam... Czy Versil dostał od niego pracę? Jeżeli nie, zgłaszam się do wklepania dwóch warnów temu Panu! xd

8Sołtys vs Yoh Empty Re: Sołtys vs Yoh Wto Paź 14, 2014 12:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Poczekałem jeden dzień dłużej, bo jakoś Sołtysa nie było na forum przedwczoraj i zazwyczaj jestem dość wyrozumiałą istotą człekopodobną, ale w nieskończoność tego ciągnąć nie bierzemy. Odwołać walkę się da.

Sołtys nie oddał walki w terminie, więc Yoszaka wygrywa walkowerem poniższym zbiorowiskiem pikseli:

Sołtys vs Yoh Op57

Fajne, imho. Walka zaklozetowana.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Sołtys
» Sołtys
» Sołtys :<
» Sołtys
» Sołtys... Again!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.