Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#44 OADS   Empty #44 OADS Pon Lut 23, 2015 11:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
#44 OPAR Awards

Temat prac:
"Ashe"

Termin zgłaszania prac:
1 Marca, 2015

Do kogo zgłaszać pracę:
Zbir


Temat wiadomośći (nazwa tematu przy wysyłaniu): (zły tytuł = praca odrzucona)
#44 OADS

Uwagi:
• Waszym zadaniem jest stworzenie postaci z Gry League of Legends
• Dozwolone jest wykonanie pracy w dowolnej z OFICJALNYCH 'skórek' dostępnych w grze
• W razie pytań piszcie

2#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Sob Lut 28, 2015 9:06 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Przypominam, że został jeszcze jeden dzień. Ci którzy jeszcze nie oddali pracy, niech ją szybciutko skończą i wyślą czym prędzej :)

3#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Nie Mar 01, 2015 6:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Przedłużam termin do piątku - 06.03.2015

4#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Sob Mar 07, 2015 4:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. #44 OADS   CvBtk2f
2. #44 OADS   Ashe

1.[0]
2.[0]

PS Przepraszam za opóźnienie, ale czekałem na obiecane prace. Głosujcie

5#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Nie Mar 08, 2015 12:01 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Tak patrząc, to mam troche cieżki wybór. Cieniowanie na 1 jest lepsze,a z kolei na 2 nadrabia dynamiką.
Po zastanowieniu się oddaje głos na 2. Mimo wszstko ta dynamiczność do mnie bardziej przemawia niż stateczne acz dość zaawansowane kolorystycznie cieniowanie.

1.[0]
2.[1]


[z]Dzięki, że chociaż Ty tutaj zaglądasz ... paradoksalnie osoba, która ma najmniej wspólnego z LSW XD
BTW, czemu nie nadesłałaś niczego na konkursu rysunkowy?[/z]
bo nie zrobiłam
za dużo myślałam jak to zrobić

[z] Hah, to jest chyba najgorsze co może być - mieć tyle przeróżnych pomysłów, że nie jest się w stanie zdecydować na żaden z nich :D [/z]



Ostatnio zmieniony przez Safari dnia Nie Mar 08, 2015 4:41 pm, w całości zmieniany 1 raz

6#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Nie Mar 08, 2015 2:18 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zalogowałem tylko, żeby oddać głos na pracę numero dos. 

1. [0]
2. [2]


[z]Jakiś Ty wspaniałomyślny :O[/z]

7#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Pon Mar 09, 2015 1:51 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No już, Zbir, nie płacz.
Cholera, sam nie wiem, która praca bardziej mi się podoba :/ Pierwsza ma zdecydowanie lepszą kolorystykę i cieniowanie, ale druga z kolei jest bardziej dynamiczna i też niczego sobie wykonanie. Z drugiej strony w pracy nr 1 brakuje mi strzały, gdyż postać naciąga samą cięciwę łuku, a w drugiej wyprostowana ręka i noga wydają mi się ciut zbyt długie.
1. [0] - praca jest naprawdę fajna i podoba mi się, ale po pierwsze brakuje mi tu strzały, a po drugie postać ma dość prostą, choć przerobioną pozę.
2. [3] - tutaj jest nieco gorzej z kolorystyką i zarazem cieniowaniem (nie jest złe, ale bardziej podoba mi się styl pracy nr 1 w tym zakresie), ale za to sama poza wymagała większego nakładu pracy i całość daje ogólnie lepsze wrażenie.

8#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Pon Mar 09, 2015 2:53 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
1. [0] - podoba mi się cieniowanie włosów, łuk też wygląda nieźle
2. [4] - niestety całokształt pracy wygląda lepiej w tym przypadku. Fajna poza + ekstra pelerynka

9#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Wto Mar 10, 2015 8:23 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Obydwie prace są naprawdę fajnie wykonane, ale bardziej przemawia do mnie dwójeczka. Po stylu łatwo domyślić się, kto tak naprawdę bierze udział w konkursie. Gdyby nie robota, w której przesiaduję teraz całe dnie, może bym coś wykombinował xd

1. [0] - cieniowanie trzyma poziom, grafika niczego sobie. Troszkę za mało tutaj dynamiki...
2. [5] - ...której nie brakuje w drugim przypadku. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Rzecz jasna, głos leci właśnie tutaj.

10#44 OADS   Empty Re: #44 OADS Pon Mar 16, 2015 9:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Minęło już wystarczająco czasu. Wyniki głosowania możecie obejrzeć w dziale "Zwycięzcy"
https://anrevosprites.forumpl.net/t4554-44-oads

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #1 OADS
» #8 OADS
» #15 OADS
» #26 OADS
» #36 OADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.