Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1WaybackMachine Empty WaybackMachine Sob Kwi 18, 2015 1:36 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Otóż mam wam do zaprezentowania ciekawą stronkę, na którą natknąłem się oglądając najpopularniejszego youtubera na świecie, który postanowił przejrzeć swój kanał w przeszłości. WaybackMachine pozwala nam zobaczyć jak dawniej wyglądała strona, której adres wpiszemy. Przez jakiś czas przyglądałem się Anrevo i powiem, że było to naprawdę miłe uczucie. Tak wrócić do starych designów... i przyglądać się tej długiej liście userów będących przez ostatnie 24h. Są też oczywiscie inne strony/fora z którymi wiążą się pewne wspomnienia. Nie mówie tu tylko o tych z LSW - choć obczajenie spamu Sołtysa na DBEvS było ciekawe xd
Powrót na Duoversum, które chciałem od tak dawna zobaczyć... a na którego choćby krotkie włączenie nie zgadzał się Viego, aż nie padł hosting.
Ogólnie to jak zmieniał się cały internet na przestrzeni lat. Podawajcie w komentarzach strony, które możnaby poprzeglądać - najlepiej z adresami. Opisujcie też swoje wrażenia i przemyślenia. Czy wszystko idzie w dobrym kierunku? Co kiedyś było lepsze, a co gorsze.
Wszystkie Deviantarty, Youtuby i tym podobne też się jak najbardziej liczą :D

Link do WaybackMachine - http://archive.org/web/

2WaybackMachine Empty Re: WaybackMachine Nie Kwi 26, 2015 8:59 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Chciałbym zobaczyć stare dbsprite, ale mój przećpany zmęczony umysł nie pamięta linku. Aczkolwiek orgazm, który towarzyszył mi przy obcince pierwszej wersji dbzvortex na długo zapamiętam. ;--D

3WaybackMachine Empty Re: WaybackMachine Nie Kwi 26, 2015 9:23 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
@up
dbsprite.mojeforum.net

I powiem szczerze, że nieźle ucieszyłem mordę jak sobie tam wszedłem :) Szkoda, że nie da się przejrzeć tematów, no ale nie można mieć wszystkiego. Fajnie się też patrzyło na 70-80 zalogowanych userów w ciągu ostatnich 24h xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.