Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Fantastyczna piątka Empty Fantastyczna piątka on Nie Maj 17, 2015 1:36 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface

Fantastyczna piątka SVBOWDF
Postać:
Imię: Max
Nazwisko: Hatsutoku
Wiek: ??
Rasa: Iester
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 180 cm
Waga: 100 kg
Pochodzenie Iesteria
Poziom mocy: 90,000j


Statystyki
Atak - 200
Obrona - 110
Energia - 80
Szybkość - 130
Inteligencja - 100
Siła Fizyczna - 180
Koncentracja- 100


Usposobienie:
Neutral Good


Charakter:
Max na co dzień jest dość pogodny. Ma spore poczucie humoru przez co zdarza mu się śmiać, z najmniej zabawnych rzeczy. Podejmowanie trudnych decyzji zabiera mu dużo czasu ponieważ chce sobie wszystko dokładnie przemyśleć. Rodzina jest dla niego najważniejsza, a zalicza do niej również Nakatonich. Najlepiej czuje się w otoczeniu swoich najbliższych i tylko im jest w stanie do końca zaufać. Stara się nie mieć przed nimi tajemnic. Najczęściej ulega swojej partnerce Arisie oraz swojej siostrze Hanako, przez co jest w stanie spełnić ich najdziwniejsze zachcianki. Swoje walki stara się kończyć jak najszybciej, szczególnie jeśli jego przeciwnik w jakiś sposób go denerwuje, dlatego też posuwa się do korzystania z nieczystych ciosów. Zdarza się, że daje się ponieść emocjom.


Historia:
Przed fabułą PBF:
Max jest księciem planety Iesteria. Pomimo tego, że jest rodowitym Iesterem, nie kontrolował żadnego żywiołu.
Jego ojciec zaadoptował też Scizora i Shigeru po tym jak ten drugi zamroził swoją matkę, niestety to samo zrobił z żoną władcy więc ten kazał go zamordować. Jednak Scizor uratował brata samemu też uciekając. Max wychowywany był w ciężkich warunkach, ojciec karał go za każde najgorsze przewinienie. Chłopak miał jeden cel - zemścić się na Shigeru, którego obwiniał o wszystko. Ten cel dawał mu siłę. Kiedy jego ojciec zginął, chłopak samotnie wyruszył na poszukiwanie Nakatoniego. Latał po bezkresnym kosmosie dobrych kilka lat kiedy wreszcie trafił na Terre.
Początkowo niszczył wszystko aby Shigeru sam do niego przyszedł, ale natrafiał tylko na innych wojowników. Kiedy jednak udało mu się dorwać chłopaka okazało się, ze Nakatoni nie ma zamiaru walczyć. Jak najdłużej unikał walki, Maxa to wkurzało. Rozwścieczony ruszył na Shigeru, walka była zacięta. Obaj byli wyczerpani. Wtedy Shigeru powiedział coś czego Max nigdy by się nie spodziewał. Te słowa zmieniły go tak, że został on przyjacielem Shigeru. Nie zamierzał wracać na Iesterię. Wspólnie spędzali czas. Niedługo potem do planety zbliżał się kolejny Iester. Był to nie kto inny jak tylko Scizor. W tym wypadku Shigeru nie mógł unikać walki gdyż jego starszy brat w napadzie złości zaczął zabijać niewinnych ludzi. Niestety, Scizor był od niego silniejszy. Chłopak sam nigdy by go nie pokonał, pomógł mu Max. Kiedy Scizor został pokonany wybaczył braciszkowi i wrócił na Iesterię. Max i Shigeru rozstali się dopiero gdy Nakatoni wyruszył na trening.  Niedługo później Shigeru poznał Sandrę, którą przedstawił Maxowi. Nakatoni nie mogąc  zapanować nad mocą zniszczył większą część miasta. Przyjaciele się rozstali. Kilka tygodni później Max postanowił odnaleźć Shigeru i Sandrę.

Ważniejsze wydarzenia w czasie fabuły PBF:
-Max odnajduje Shigeru i Sandrę.
-Na Terrę przylatuje Yuki, po czym po kilka dniach wraca na Iesterię.
-Hatsutoku zdobywa zdolność kontrolowania elektryczności
-Max spotyka Arisę i Keisuke.
-Na Terrę przylatuje Hanako, Tsuji oraz Shiranui
-Tsuji dokonuje fuzji z Keisuke tworząc Keijiego, który następnie odlatuje w nieznane
-Arisa zabija Hanako. Shigeru blokuje jej moce. Max wybacza Tomoyuki.
-Hanako wraca do życia. Shigeru i Sandra wracają do miasta.
-Max razem z innymi wojownikami rusza na ratunek córce Shigeru. Większość osób zostaje zamknięta na rok w innym wymiarze.
-Między Max'em i Arisą dochodzi do kłótni.
-Max i Arisa oficjalnie zostają parą.
-Arisa zachodzi w ciążę.


Cele postaci:
-Za wszelką cenę chronić swoją rodzinę oraz nigdy jej nie skrzywdzić.
-Zabić złe alter ego Shigeru.
-Dobrze wychować swoje dziecko.
-Nie dać się zabić, chyba że jest to śmierć w obronie rodziny.


Ekwipunek:
-Cukierek Chappy
-Ring of Otras
-Zanpakutou
-Smoczy Radar
-Blade of Chaos
-Notes i ołówek
-Fasolki Senzu x15
-Blue Scouter
-Zwój z techniką: Kaio-ken
-Zwój z techniką: Rasengan
-Mapa z zaznaczonym miejscem X


Transformacje:
Fantastyczna piątka BqBG0Ff
Lightning Lord:
Opis: Brak wiadomości o tej transformacji.
Plusy:
-
Minusy:
-

Fantastyczna piątka Hwbyihe
Sparkling Evolution:
Opis: Transformacje zdobyte dzięki pozyskaniu mocy kontroli elektryczności w sposób inny niż urodzenie się z nią. Wyglądem przypominają poziomy Super Saiyan lecz nimi nie są, różnią się między innymi mnożnikiem poziomu mocy na każdym z poziomów transformacji. Na razie znane są tylko dwa stadia i możliwe, że więcej nie istnieje.
Plusy:
-Im wyższe stadium transformacji, tym wyższy poziom mocy.
-Z każdym poziomem rośnie szybkość.
-Zdolność kontroli elektryczności rośnie z każdym poziomem transformacji.
Minusy:
-Im wyższe stadium transformacji, tym większe zużycie energii.
-Brak możliwości korzystania z innych energii.

Fantastyczna piątka FKIbBHX
Shinigami:
Opis: Max opuszcza swe ciało. Nosi teraz zwyczajny strój Shinigami, na który narzucił "pożyczone", lekko zmodyfikowane haori piątego oddziału oraz rękawiczki. Chłopak może korzystać teraz tylko z reiatsu i swojego Zanpakutō.
Plusy:
-Możliwość otwarcia Senkaimon.
-Lepsza kontrola nad Reiatsu i technikami z nią związanymi.
Minusy:
-Możliwość kontroli tylko Reiatsu.

Fantastyczna piątka Wai6eoB
Vizard:
Opis: Max korzystając z mocy Hollow'a, zakłada na twarz maskę zwiększającą jego zdolności bojowe. Nabiera również cech charakterystycznych dla Hollowa np. Zniekształcony głos, możliwość korzystania z technik tejże rasy.
Plusy:
-Siedemdziesięciokrotny wzrost mocy użytkownika.
-Widoczna poprawa aspektów fizycznych.
-Możliwość korzystania z innych typów energii.
-Po licznych treningach limit czasowy noszenia maski znacząco się zwiększa, nie sprawiając już kłopotu użytkownikowi.
-Forma nie spala energii.
Minusy:
-Wzrasta chęć walki.
-Istnieje możliwość, że kontrolę nad ciałem przejmie Pusty.
-Limit czasowy.

Fantastyczna piątka CLGvhbE
Blade of Chaos:
Opis: Ogromny miecz dwuręczny, emanuje od niego mroczna aura. Max zdobył go podczas treningu w Holographic Creatorze, jest przywoływany poprzez otwarcie specjalnego portalu, w którym można także przechowywać inne przedmioty. W momencie gdy Max dobywa ostrza, jego energia zmienia się na mroczną, przy tym jest dużo większa. Ostrze z każdym trafionym ciosem zabiera trochę energii przeciwnikowi, która może później zostać uwolniona w postaci pocisku. Przy rączce miecza przymocowany jest łańcuch, który może się całkiem mocno wydłużyć.
Plusy:
-Zwiększenie poziomu mocy.
-Im celniejszy i silniejszy jest cios, tym więcej mocy miecz pobierze od przeciwnika.
Minusy:
-Miecz jest ciężki i trudno się nim posługiwać.


Zanpakutō
Zanpakutō: Tamotsu
Wygląda jak zwykła katana z czerwoną rękojeścią i czarno-czerwoną pochwą. Dusza miecza, Tamotsu, jest dość spokojny i zawsze chętny by pomóc Max'owi w obronie jego bliskich.

Shikai
Uaktywniane komendą: Rwij Tamotsu!
Po uwolnieniu, miecz zamienia zmienia swój wygląd. Ostrze po jednej stronie jest ząbkowane, truba znika, a rękojeść zmienia kolor na czarny z białymi ozdobnikami. Pochwa miecza, podobnie jak rękojeść, jest teraz koloru czarnego z białymi ozdobnikami na obydwu końcach.

Bankai: Senshi Tamotsu
Po pełnym uwolnieniu ostrze zmienia się całkowicie. Max dzierży teraz ogromny, zakrzywiony miecz oraz Guan Dao z dodatkowymi ostrzami. Pomimo ogromnej wielkości broni, Max nie ma większych problemów by ich używać ze względu na fakt, iż po zmianie w Bankai cała jego moc zostaje przełożona na aspekty fizyczne, drastycznie je zwiększając.

Specjalne umiejętności:
Hanabi- Tworzy silny i destrukcyjny pocisk czerwonego reiatsu, uwalniany z ostrza miecza, mający na celu przecięcie celu. Porusza się niezwykle szybko. Przy wystrzale powstaje dźwięk podobny do dźwięku lecącej fajerwerki. Może zostać użyty tylko w formie Shikai.
Zwiększone aspekty fizyczne - w formie Bankai cała moc użytkownika zostaje zamieniona na aspekty fizyczne i drastycznie je zwiększa, kosztem możliwości korzystania z ataków energetycznych.


Techniki:
Ki Blast - Podstawowy atak energetyczny. Polega na stworzeniu niewielkiej kuli energii i posłaniu jej w stronę przeciwnika.
Energy wave - Prosty promień wystrzeliwany z jednej lub dwóch rąk naraz.
Flashing Breaker - Atak wymyślony i opracowany przez Max'a.  Polega na skumulowaniu energii w jednej ręce a następnie wystrzeleniu jej w przeciwnika w postaci niezwykle jasno świecącej fali energetycznej.
Double Flashing Breaker - Technika Flashing Breaker kumulowana i wystrzeliwana z dwóch rąk.
Kienzan - Polega na stworzeniu cienkiej oraz bardzo ostrej tarczy energetycznej przecinającej wszystko na jej drodze.
Healing Touch - Technika lecząca, polega na użyciu energii ki by leczyć rany i odnawiać stracone kończyny.
Life Bloom - Ulepszona technika Healing Touch. Leczy poważne rany oraz odnawia stracone kończyny. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki jest dużo szybsza i bardziej wydajniejsza.
Final Spirit Cannon - Potężna technika polegająca na uniesieniu jednej ręki na wysokość klatki piersiowej, zebraniu w niej dużych ilości energii ki, a następnie wystrzeleniu ich w postaci kuli, w przeciwnika. Technika podpatrzona od Bardocka.
Finger Beam - Technika polegająca na zebraniu energii ki w palcu i wystrzeleniu jej w postaci niewielkiego strumienia mającego na celu przebicie przeciwnika. Technika podpatrzona od Freezera.

Flash - Technika polegająca na natychmiastowym przeniesieniu się z jednego miejsca na drugie. Działa podobnie do Instant Transmission lecz szybciej i sprawniej.
Discharge - Polega na uwolnieniu z ręki ogromnej ilości niewielkich wyładowań elektrycznych, mających na celu raczej zdezorientować przeciwnika niż go zranić.
Lightning Ball - Polega na stworzeniu w ręce pioruna kulistego i ciśnięciu nim w przeciwnika
Electric Wave - Prosta technika polegająca na zebraniu energii elektrycznej w dłoni i uwolnieniu jej w postaci promienia.
Blink - Polega na rozszczepieniu ciała a następnie błyskawicznym zmaterializowaniu go w tym samym miejscu. Technika stosowana do uników, niestety zużywa strasznie dużo energii, dlatego Max jej często nie używa.
Electric Fists - Technika polegająca na stworzeniu na dłoniach czegoś w postaci rękawic z energii elektrycznej. Technika zwiększa siłę uderzenia użytkownika, a także z każdym trafionym uderzeniem cel jest rażony prądem.
The Final Thunder - Technika bardzo podobna do Chidori. Użytkownik staje lekko pochylony i przystawia rękę do ziemi. Zaczyna w niej gromadzić energię elektryczną. Kiedy zgromadzi odpowiednią ilość, pędzi na przeciwnika z ogromną prędkością, co sprawia, że atak jest niemalże nie do uniknięcia, a następnie wbija zgromadzoną energię w oponenta. Energia zostaje uwolniona w postaci ogromnego, świecącego słupa zadającego ogromne szkody przeciwnikowi.
*Wymaga formy Sparkling Evolution 2*
Lightning Revolution - Niezwykle potężna technika. Użytkownik unosi ręce w górę i zaczyna zbierać energię elektryczną do postaci kuli. Kiedy energii jest już wystarczająco dużo, przenosi kulę przed siebie, a następnie uwalnia z niej ogromnych rozmiarów promień. Prawdopodobnie najpotężniejsza technika Max'a. Wymaga dużo czasu na naładowanie.
*Wymaga formy Lightning Lord*

Bala - Technika polegająca na zebraniu energii w pieści i wystrzeleniu jej w postaci pocisku. Energia może zostać również zebrana w celu wzmocnienia ciosu wyprowadzanego przez użytkownika.
*Wymaga formy Vizard*
Cero - To atak używany przez Arrancarów, Menosów oraz Visoredów. Polega na skumulowaniu reiatsu w postaci kuli, a następnie uwolnieniu jej jako promień energii. Najczęściej jest koloru czerwonego.
*Wymaga formy Vizard*
Fukitsuna Cero - Cero opracowane przez Max'a, jest bardzo podobne do Gran Rey Cero Szayela Aporro Granza lecz ma kolor niebieski i jest dużo potężniejsze. - Wymaga formy Vizard.
Kidō - Technika której używają Shinigami, by skupić swoją energię duchową do różnych zaklęć. Czary te mają takie zastosowania jak leczenie, obrona lub walka. Max zna prawdopodobnie wszystkie Kidō, nauczył się ich w czasie podróży między wymiarami.
Shunpo - To jedna z elementarnych technik szybkich kroków. Umiejętność, za którą nie potrafi nadążyć ludzkie oko. Wykorzystywana do szybkiego przemieszczania się.

Portal - Technika polegająca na otwarciu portalu, z którego można wyjąć Blade of Chaos. Służy on do przechowywania także innych przedmiotów, które posiada Max.
Unleash Energy - Technika polegająca na wyzwoleniu energii zebranej przez Blade of Chaos, w postaci ogromnej fali.

Stardust Revolution - Technika, która została opracowana przez Maxa i Shigeru. Aby ją wykonać potrzebna jest moc obydwóch wojowników. Max przesyła swoją energię Shigeru. Gdy ich energia się zmiesza Nakatoni wystawia prawą rękę do góry, po czym gwałtownie ją opuszcza zsyłając z nieba serię potężnych pocisków KI.
*Przy pomocy Shigeru*
Galaxian Explosion - Technika, która została opracowana przez Maxa i Shigeru. Aby ją wykonać potrzebna jest moc obydwóch wojowników. Nakatoni przelewa przyjacielowi energię. Gdy ich moc zostanie wymieszana Max uwalnia ją złączając ręce przed sobą. Uwolnienie powoduje, że w stronę przeciwnika zostaje wystrzelony potężny promień. Ofiara widząc atak ma wrażenie, że naciera nią nią cała galaktyka.
*Przy pomocy Shigeru*
Lightning Plasma - Atak opracowany przez Maxa i Shigeru. Aby go wykonać potrzebna jest moc obu wojowników. Poprzez otrzymaną od przyjaciela energię użytkownik ma możliwość wystrzelenia z zamkniętej ręki serii cienkich i ostrych promieni przecinających przeciwnika. Promienie są rozmieszczone chaotycznie, przez co nigdy nie wiadomo w którą stronę uskoczyć.
*Przy pomocy Shigeru*
Exclamation - Atak, który powstał z dwóch innych technik Shigeru i Maxa. Nakatoni wysyła w stronę swojego przeciwnika Aurora Thunder, w tym czasie Max z ogromną prędkością, z The Final Thunder w ręku rusza za atakiem przyjaciela. W drodze wystawia rękę i łączy ataki.
*Przy pomocy Shigeru*

*Techniki i tranformacje wykorzystujące energię KI.
*Techniki i transformacje wykorzystujące energię elektryczną.
*Techniki i transformacje korzystające moc Blade of Chaos.
*Techniki i transformacje wykorzystujące Reiryoku/moc Pustego.
*Techniki wykonywane przy pomocy innego wojownika.

Byty wewnętrzne:
Hollow
Opis: W porównaniu do innych pustych, ten jest wyjątkowo miły i w miarę dogaduje się z Max'em, prawdopodobnie próbuje w ten sposób zdobyć jego zaufanie by później przejąć kontrolę nad ciałem chłopaka. Czasami coś mu odbija i zaczyna się drzeć bez powodu.
Umożliwia transformacje: Vizard, Full Hollow.

Tamotsu
Opis: Tamotsu jest duszą nowego Zanpakutō Max'a. Nie znany jest jego charakter choć wiadomo, że zawsze jest chętny by pomóc Max'owi bronić jego bliskich.

Raiden
Opis: Raiden to elektryczny wilk, ujawnił się w podświadomości Max'a w czasie podróży między wymiarowych. Jest nastawiony neutralnie. Czasami zachowuje się jak zwykły pies. Prawdopodobnie istnieje od czasu fuzji Max'a z Iesterem, z pustyni. Chłopak podejrzewa, że Raiden jest Ancientem. Może zostać przyzwany do świata zewnętrznego w formie widocznej tylko dla Max'a lub widocznej dla wszystkich, jest wtedy zdolny do walki korzysta z tych samych technik co Hatsutoku.
Umożliwia transformacje: Sparkling Evolution, Lightning Lord.Ostatnio zmieniony przez Max dnia Pią Sie 07, 2015 3:04 pm, w całości zmieniany 2 razy

2Fantastyczna piątka Empty Re: Fantastyczna piątka on Nie Maj 17, 2015 1:36 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface

Fantastyczna piątka 5dyeRcl
Postać:
Imię: Hanako
Nazwisko: Hatsutoku
Wiek: 16
Rasa: Iester
Płeć: Kobieta
Wzrost: 160 cm
Waga: 55 kg
Pochodzenie: Iesteria
Poziom mocy: 55,000

Statystyki
Atak - 110
Obrona - 40
Energia - 100
Szybkość - 55
Inteligencja - 70
Siła Fizyczna - 25
Koncentracja- 150


Usposobienie:
Neutral Good


Charakter:
Hanako jest pogodną dziewczyną, która ma duże poczucie humoru. Jest trochę nieśmiała. Chciałaby by wszystkie konflikty były rozwiązywane bez rozlewu krwi ale mimo to szkoli się w sztukach walki i potrafi walczyć jeśli zostanie do tego zmuszona. Ze względu na swój wiek stara się być poważna pomimo, że przychodzi jej to z trudem i czasami potrafi się zachowywać jak 12 letnia dziewczynka. Boi się stracić, któregoś z członków rodziny, mimo iż jest świadoma możliwości przywrócenia życia za pomocą smoczych kul.


Historia:
Hanako jest córką króla Iesterii i jego drugiej żony Kyoko. Jest również przyrodnią siostrą Max'a Hatsutoku. Urodziła się gdy miał on 12 lat. Niedługo potem, Max musiał opuścić planetę, Hanako została sama z ojcem gdyż matka zmarła z powodu komplikacji w czasie poważnej choroby. Dziewczynka wiodła całkiem spokojne życie lecz tęskniła za bratem. Po kilku latach jej ojciec, a zarazem obecny król planety umarł. Dziewczynka została pod opieką Yuki - dawnej dziewczyny Max'a. Ludność chciała by Hanako rządziła planetą lecz starszyzna się nie zgodziła, twierdzili oni, że kobieta nie może rządzić planetą. Z tego powodu wybuchły zamieszki, Hanako nie mogła tak żyć, wiele osób jej bliskich zginęło w tym także Yuki. Dziewczynka postanowiła, że odnajdzie swojego brata i zamieszka z nim o ile jeszcze żyje. Przedarła się do pomieszczenia z kapsułami kosmicznymi, w rękach trzymała wcześniej uratowanego od śmierci kotka. Wsiadła do kapsuły, ustawiła jakiekolwiek współrzędne i nacisnęła guzik startu. Za nią ruszyło 3 elitarnych wojowników, mających na celu sprowadzenie ją z powrotem. Kapsuła Hanako po pewnym czasie wylądowała na pewnej planecie gdzie dziewczynka spotkała zakapturzonego wojownika imieniem Tsuji, zabił on jednego z członków pościgu i uszkodził kapsuły pozostałej dwójki. Tsuji, Hanako i kotek polecieli na Terrę gdzie spotkali silnych wojowników, niestety Iesterzy też się tam zjawili, kiedy mieli zaatakować pojawił się Max i ich pokonał. Dziewczynka na początku nie rozpoznała barta, na szczęście po chwili chłopak się przedstawił i Hanako nie miała wątpliwości, że to jej brat.


Cele Postaci:
-Żyć w miarę spokojnie.
-Opiekować się bratem.
-Stać się silniejszą.
-Znaleźć nowych członków Obrońców Terry.


Ekwipunek:
-Kolczyk wampira
-Clothes Changer v1.0
-Telefon komórkowy
-Kilka innych drobiazgów


Techniki:
Water Control - Najłatwiejsza technika, a właściwie zdolność, polegająca na kontrolowaniu wody w otoczeniu użytkownika.
Hydro Pump - Niezwykle silna technika. Polega na wystawieniu obu rąk przed siebie i zebraniu w nich dość sporych rozmiarów wodnej kuli, a następnie wystrzeleniu z niej słupa wody pod ciśnieniem w przeciwnika.
Liquid Blade - Technika polega na wytworzeniu strugi wody pod ogromnym ciśnieniem co nadaje jej możliwość przecięcia nawet najtrwalszych materiałów. Techniki można użyć do walki w zwarciu lub na odległość.
Water Shield - Technika polegająca na stworzeniu przed użytkownikiem niezwykle wytrzymałej, wodnej tarczy.
Holy Water - Technika lecząca. Polega na stworzeniu wodnej kuli i umieszczeniu w niej rannej osoby. Woda, z której stworzona jest kula, ma właściwości lecznicze sprawiając, że rany poszkodowanego, niezwykle szybko się goją. Posiada również możliwość odnowienia straconych kończyn.
Ki Blast - Podstawowy atak energetyczny. Polega na stworzeniu niewielkiej kuli energii i posłaniu jej w stronę przeciwnika.
Energy wave - Prosty energii ki promień wystrzeliwany z jednej lub dwóch rąk naraz.
Kamehameha - Fala energii Ki o niebieskiej barwie. W zależności od czasu ładowania, może być słabsza lub silniejsza. Kiedyś z tej techniki korzystał również Max i to od niego Hanako się jej nauczyła.
Life Bloom - Ulepszona technika Healing Touch. Leczy poważne rany oraz odnawia stracone kończyny. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki jest dużo szybsza i bardziej wydajniejsza. Nauczona od Max'a. Mniej wydajna niż Holy Warer lecz dostępna w sytuacjach stresu.
Medical Scan - Dzięki tej technice Hanako może przeskanować ciało wybranej osoby by dokładnie określić jakich doznała ran lub na co jest chora.


*Techniki i tranformacje wykorzystujące energię kontroli wody.
*Techniki i tranformacje wykorzystujące energię KI.Ostatnio zmieniony przez Max dnia Czw Sie 20, 2015 1:16 pm, w całości zmieniany 7 razy

3Fantastyczna piątka Empty Re: Fantastyczna piątka on Nie Maj 17, 2015 1:37 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface

Fantastyczna piątka Ploca9M
Postać
Imię: Isaac
Nazwisko: Nivarit
Wiek: 605, wygląda na 30
Rasa: Człowiek (Vah'yr - Flesheater)
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 170cm
Waga: 75kg
Pochodzenie: Terra
Poziom mocy: 85,000j

Statystyki:
Atak: 150
Obrona: 60
Energia: 170
Szybkość: 130
Inteligencja: 100
Siła fizyczna: 40
Koncentracja: 200

Usposobienie:
Neutral ze skłonnością do Neutral Good

Charakter:
Isaac sprawia wrażenie niezwykle skrytego i cichego. Wydaje się, że lubi samotność, lecz tak na prawdę jej nienawidzi. Próbował kiedyś nawiązywać nowe kontakty lecz wszyscy się od niego odwracali gdy dowiadywali się o jego klątwie. Kiedy dużo rozmyśla, zazwyczaj zakłada kaptur, uważa, że dzięki temu izoluje się od reszty świata i staje się w pewnym sensie niewidoczny. Łatwo go rozdrażnić kiedy jest śpiący. Jest świetnym kowalem, potrafi wykuć niesamowitą broń, a nawet nadać jej specjalne właściwości. Sam jednak uważa swoje umiejętności za przeciętne.

Cele:
-Zabić Hectora Crepsleya.
-Wykuć bliźniacze miecze. Jeden dla człowieka działającego w imię dobra. Drugi dla człowieka działającego w imię zła.
-Pozbyć się samotności.
-Znaleźć sobie nowy sens życia.

Wygląd Zewnętrzny:
Isaac, pomimo swojego wieku, wygląda na młodego, średnio zbudowanego mężczyznę. Ma ciemnobrązowe, trochę rozczochrane włosy i szare oczy. Jest dość niski. Na jego klatce piersiowej widnieje blizna. Na co dzień ubiera białą, luźną bluzę z kapturem i niebieskimi zdobieniami. Dobrał do niej ciemnoszare luźne jeansy oraz czarne buty z białymi podeszwami. Od czasu do czasu zakłada również czarny odpowiednik swojej bluzy oraz niebieskie jeansy.

Ekwipunek:
-Magiczna sakwa - niewielki woreczek, służący jako przenośny magazyn ze względu na swoją niesamowitą pojemność. Pomimo niepozornego wyglądu można do niego schować niemalże wszystko, pod warunkiem, że będzie można to do niego włożyć. Bez względu na to co zostało włożone, woreczek nie zmieni swojej podstawowej wagi.
-Katana - katana wykuta z tajemniczego metalu, znalezionego przez Isaaca w meteorycie. Charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i ostrością. Ochrzczona imieniem Vespa.
-Telefon komórkowy - najzwyklejszy telefon z klapką o niebieskim kolorze obudowy. Isaac zawsze ma do niego podłączoną parę słuchawek. Co ciekawe, ekranik telefonu można z łatwością obrócić tak by znajdował się poziomo.

Historia:
Spoiler:
Dzieciństwo
Isaac urodził się w niewielkim miasteczku Teria, w przeciętnej rodzinie. Jest jedynym synem Jaydena i Caitlyn Nivaritów. Jego ojciec był kowalem, produkował broń, narzędzia i biżuterię, co przynosiło niemałe zyski. Matka zajmowała się domem i dopiero co narodzonym Isaac'iem. Nie musiała pracować, gdyż zyski Jaydena były wystarczająco duże.
Kiedy Isaac trochę podrósł, odkrył, że potrafi poruszać przedmiotami za pomocą mocy umysłu. Początkowo nie potrafił nad tym panować lecz szybko się uczył, pomimo swojego młodego wieku. Jego rodzice nie przejęli się zbytnio nową umiejętnością syna, głównie dlatego, że znali wiele osób, które miały nadzwyczajne zdolności. Jednak Isaac był pierwszą taką osobą w Terii.
Niesamowita umiejętność Isaac'a, nie bardzo pomogła mu w kontaktach z rówieśnikami. Większość osób zwyczajnie zazdrościła Nivaritowi lub bała się go. Dlatego też Isaac większość czasu spędzał samemu, jednak rzadko się nudził. Samotność nigdy mu nie przeszkadzała. Najczęściej można było go zobaczyć czytającego jakąś książkę lub walczącego mieczem-zabawką z wyimaginowanymi przeciwnikami. W wieku dziesięciu lat zaczął też często obserwować swojego ojca, kiedy ten pracował. Wymarzył sobie, że kiedy podrośnie, wykuje sobie własny miecz.

Lata nastoletnie
Po osiągnięciu lat trzynastu, Jayden zaczął uczyć Isaac'a swojej profesji. Młody Nivarit był pojętnym uczniem i szybko się uczył. Możliwe, że było związane z chęcią spełnienia marzenia. Sporo czasu poświęcał też na doskonalenie swoich zdolności psychicznych. Odkrył, że jego moc nie sprowadza się tylko do poruszania obiektami za pomocą umysłu, potrafił komunikować się z innymi istotami żyjącymi, teleportować się, czy nawet stać się niewidzialnym. Swoją energię postanowił nazwać Esperra -od Esper, czyli osoby posiadającej umiejętności postrzegania pozazmysłowego.
Po półtora roku nauki u ojca, uznał, że jest już wystarczająco dobry w profesji kowala, że da radę wykuć miecz odpowiedni dla siebie. Nie chciał jednak by broń została wykuta z jakiegoś przeciętnego metalu. Na szczęście dla Isaac'a, nieopodal miasta spadł meteoryt, który stał się źródłem dziwnego, niezwykle wytrzymałego materiału. To właśnie niego młody Nivarit użył do stworzenia swojego miecza. Kując miecz wzorował się na katanach, które nie były często spotykanymi ostrzami w jego stronach. Swojej broni, nadał imię Vespa.
Zaczął na własną rękę szkolić się w szermierce. Czytał też wiele książek o tej trudnej sztuce. Z dnia na dzień stawał się coraz lepszy. Nie zaniedbywał również swoich umiejętności związanych z Esperrą. Wiedział jednak, że sam zbyt wiele się nie nauczy - potrzebował nauczyciela.
W wieku szesnastu lat odkrył istnienie organizacji zwanej Bractwem lub też Gildią. Zrzeszała ona osoby posiadające niezwykłe zdolności. Isaac wiedział, że znajdzie tam dobrych nauczycieli. Musiał teraz tylko przekonać rodziców by zgodzili się na jego wyjazd. Jayden nie miał nic przeciwko, chciał żeby syn rozwijał swoje umiejętności i wierzył, że tam mu się to uda. Z matką było trochę trudniej, gdyż twierdziła, że Isaac jest jeszcze za młody. W końcu jednak Isaac dopiął swego i opuścił dom.

Droga do Bractwa
Droga do Bractwa była naprawdę długa. Isaac musiał najpierw przedostać się przez spory kawałek kontynentu. Nie potrafił jeszcze wtedy latać, jego umiejętność teleportacji pozwalała mu się dostać tylko w miejsca, w których już był, a na środek transportu nie chciał wydawać pieniędzy, chyba, że było to konieczne. Walutę wolał jednak wydać na miejsce do spania i jedzenie. Całą swoją drogą uważał za swego rodzaju próbę, a także trening. Podróżował pieszo. Droga była długa i trudna. W końcu dotarł do miasta portowego. Można było powiedzieć, że połowa drogi za nim. Musiał teraz znaleźć tylko statek, który zabierze go na wyspę Sakshin, bo właśnie tam znajdowało się Bractwo. Okazało się to łatwiejsze niż mogło się wydawać. Nivarit natrafił na kupca, który miał tam właśnie płynąć. Musiał, jednak zapłacić kupcowi dość sporą sumkę - handlowiec nie bardzo chciał brać pasażerów.

Pierwsze kroki na Sakshin
Po kilku dniach żeglugi, Isaac postawił swoje pierwsze kroki na wyspie Sakshin. Podziękował właścicielowi statku, po czym udał się do najbliższej karczmy. Był wyczerpany po podróży, musiał trochę odpocząć i coś zjeść. Na szczęście zostało mu jeszcze trochę pieniędzy, pomimo, że podróż statkiem kosztowała go naprawdę dużo. Noc spędził w karczmie. Następnego dnia, kiedy miał wypytać karczmarza o Bractwo, przez przypadek podsłuchał rozmowę pewnego młodzieńca. Oczywiście, rozmowa dotyczyła głównego celu podróży Isaac'a. Nivarit szybko zapoznał się z młodzieńcem, który jak się okazało, również chciał dołączyć do Gildii. Nazywał się Rian Jenkins i pochodził z miasta zwanego Galea. Był rok starszy od Nivarita, niezwykle umięśniony i dość wysoki. Miał bardzo charakterystyczne włosy koloru czarnego z kilkoma kosmykami koloru białego. Dotarł na Sakshin dwa dni przed Isaac'iem i zdążył już się zorientować gdzie swoją siedzibę ma Gildia. Razem udali się wyznaczoną ścieżką przez dżunglę i po około trzech godzinach drogi spokojnym spacerem dotarli do celu swojej podróży.

Początki w Bractwie
Bratwo przyjęło dwóch nowych rekrutów z otwartymi ramionami. Jak się okazało, Rian i Isaac nie byli jedynymi nowymi rekrutami. Kilkanaście osób przybyło tu na kilka godzin przed nimi, a jeszcze kilkoro przyszło po nich. W całym bractwie panowała wręcz rodzinna atmosfera. Wszyscy bardzo dobrze się tu znali i szanowali. Rekruci zostali zabrani do specjalnej auli gdzie zostały przedstawione podstawowe zasady Bractwa oraz na jakiej zasadzie ono działa. Było to bardzo proste: członkowie są szkoleni przez tzw. "Mistrzów" pod warunkiem, że wykonują zadania zlecane przez Nadzorcę - głównego przywódcę Bractwa. Zadania były najróżniejsze. Niektóre polegały na zabiciu czegoś lub kogoś, inne na ukradnięciu jakiegoś przedmiotu, a jeszcze inne na pomocy zwykłym ludziom w jakiejś sprawie np. odnalezieniu przedmiotu. Po spotkaniu, rekrutom przydzielono pokoje i polecono by odpoczęli.

Trening wstępny
Dzień po przybyciu, wszyscy rekruci zostali zabrani na trening wstępny, a następnie podzieleni na grupy trzyosobowe. Isaac był w grupie z Rian'em, a także z nowo poznaną koleżanką - Sunny Afia. Sunny była drobną dziewczyną, rok młodszą od Isaac'a. Miała różowe włosy do ramion, spięte w trochę krzywy kucyk. Początkowo była bardzo nieśmiała i niewiele mówiła. Na szczęście otwartość Isaac'a i Riana szybko ją zaraziła. W czasie krótkiej sesji treningowej, cała trójka, zdążyła się dość dobrze zapoznać. Okazało się, że wszyscy dobrze się rozumieją i potrafią się świetnie zgrać. Po treningu postanowili założyć grupę.

Te szczęśliwsze dni
Isaac, Rian i Sunny stworzyli świetny zespół, którego nieoficjalnym liderem stał się ten pierwszy. Można było powiedzieć, że nie ma zadania, którego razem by nie wykonali. Ponadto szybko przyswajali nowe umiejętności, których uczyli ich Mistrzowie. Isaac szybko doprowadził umiejętność kontroli Esperry do perfekcji, uczył się teraz jak można ją lepiej wykorzystać. Nie zaniedbywał też treningów szermierki, a nawet część czasu udało mu się spędzać w gildyjnej kuźni, gdzie pomagał wyrabiać broń dla członków Bractwa. Gildia szybko stała się dla Nivarita drugim domem. Wszyscy jej członkowie byli dla niego ważni i wszystkich darzył szacunkiem.
Rian i Sunny stali się dla Isaac'a wyjątkowymi osobami. Rian był dobrym i lojalnym przyjacielem, zawsze można było na niego liczyć. Wiadomo było, że nie opuści cię gdy będziesz go potrzebować. O Sunny można było powiedzieć to samo, jednak Isaac zauważył, że z biegiem czasu zaczął czuć do niej coś więcej. Co więcej, ona zdawała się odwzajemniać jego uczucia. Nivarit zaczął spędzać z Sunny większość wolnego czasu. Z daleka było widać, że najlepiej czują się, kiedy są blisko siebie. Rian'owi nie przeszkadzało zbytnio, że potrafią znikać gdzieś na całe dnie. Wolał spędzać swój wolny czas na treningach.

Misja pułapka
Pewnego dnia drużyna Issac'a została przydzielona do pewnego zadania. Polegało ono na wyjaśnieniu zagadki tajemniczych zniknięć ludzi na jednej z wysp. Drużyna niezwłocznie się dam udała. Było to trudne zadanie. Ludzie z wiosek byli bardzo nieufni a ci, którzy zgodzili się udzielić jakichkolwiek informacji wydawali się mało wiarygodni. Co więcej podane przez nich informacje w żaden sposób nie chciały się ze sobą połączyć. Pewnego dnia drużyna Isaac'a była świadkiem nieudanego porwania. Natychmiast ruszyli za napastnikiem. Niestety okazało się, że jest to pułapka i zostali złapani, a następnie skuci kajdanami blokującymi energię. Osobami odpowiedzialnymi za porwania było dziesięć osób kiedyś należących do Gildii, którzy z niewiadomej przyczyny pewnego dnia zniknęli. Porwania były ich sposobem na wywabienie jednego z członków Bractwa by wyciągnąć od niego informację o czymś zwanym Rahasya. Isaac, Rian i Sunny nie mieli żadnego pojęcia na ten temat. Niestety to tylko wkurzało porywaczy. Przez kilka godzin torturowali Isaac'a i Riana. Kiedy dwójka towarzyszy nic nie powiedziała, oprawcy postanowili, że zajmą  się Sunny. Kiedy porywacze próbowali ją zgwałcić, Isaac wpadł w szał. W gniewie wyzwolił ogromne pokłady energii, które nie mogły zostać zatrzymane przez kajdany. Więzy pękły. Nivarit nie panując nad sobą zabił wszystkich oprawców w wyjątkowo brutalny sposób. Grupa przyjaciół uciekła i wrócili do Gildii.

Mała przerwa
Po powrocie do Bractwa, Isaac, Sunny i Rian otrzymali niezbędną opiekę lekarską. Zostali także dokładnie wypytani co się wydarzyło. Nadzorca był bardzo zaniepokojony tym wydarzeniem ale uspokajała go myśl, że wszyscy oprawcy nie żyli oraz, że jego uczniowie wyszli z tego cało. Nie chciał jednak odpowiedzieć czym jest Rahasya. Powiedział tylko, że odpowiedź na to pytanie mogą poznać tylko Mistrzowie. Z powodu odniesionych ran i traumatycznych przeżyć cała trójka otrzymała dwa miesiące wolnego od obowiązków członka Bractwa. Mając tyle czasu dla siebie, drużyna postanowiła odwiedzić swoje rodziny.
Swoją podróż zaczęli od odwiedzenia rodziców Riana, następnie Sunny, a na końcu Isaac'a. Pobyt u każdej z rodzin był na swój sposób unikatowy, a poznanie rodziców zacieśniło więzi między przyjaciółmi. Nie obyło się także bez podarków. Od rodziców Afii cała trójka otrzymała  kryształy, w których można było przechowywać energię, a od rodziców Nivarita, Rian otrzymał miecz dwuręczny, natomiast Sunny dwa sztylety. Tak minął pierwszy miesiąc urlopu. Przyjaciele zdecydowali, że drugą jego połowę spędzą w jednym z kurortów turystycznych w Górach Dabezhia.

Powrót na służbę
Isaac, Rian i Sunny nie mogli jednak wykorzystać całego czasu wolnego. W połowie drugiego miesiąca otrzymali niepokojącą wiadomość, że budynek Gildii został zaatakowany przez grupę, która określała się mianem "Disciples of Rahasya". Składała się ona z byłych członków bractwa oraz innych ludzi, których udało im się zwerbować. Cała trójka natychmiast ruszyła na wyspę Sakshin. Na miejscu dowiedzieli się, że atak miał miejsce w środku nocy, gdy wszyscy już spali. Niemalże połowa członków zginęła. Ponadto krążyła plotka, że głównym celem ataku był pewien przedmiot przechowywany w skarbcu Gildii. Plotki niedługo zostały potwierdzone. Nadzorca wyjawił, że skradzono kamień, w którym zapieczętowany został demon o imieniu Rahasya. Powiedział również, że napastnicy najpewniej chcą go uwolnić i wykorzystać do swoich celów. Nakazał też wszystkim szykować się do walki.

Śmierć w rodzinie
Niedługo po ataku, szpiedzy Gildii odkryli gdzie znajduje się kryjówka kultu. Nadzorca nie zamierzał czekać. Gdy tylko wszyscy członkowie byli gotowi nakazał zaatakować Wyznawców Rahasyii. Niestety Bractwo nie zdążyło powstrzymać kultu od uwolnienia demona. Zaczęła się wielka sieczka. Wojownicy obu stron zaciekle walczyli, a na polu walki leżało wiele ciał. Dodatkowo kult był wspierany przez Rahasyę. W pewnym momencie demon zaatakował grupę Isaac'a. Demon wziął na cel Nivarita, którego własnym ciałem osłonił Rian, niestety tracąc przy tym życie. Isaac i Sunny byli zdruzgotani. Z pola walki zabrał ich jeden z mistrzów. Nie byli oni w stanie aktualnie walczyć. Po kilku minutach Isaac jakoś się pozbierał. Miał teraz jeden cel - zniszczyć demona. Wtedy też pierwszy raz użył techniki, którą później nazwał "Binding Destruction". Demon nie miał szans przeżycia, gdy tylko dotknęła go energetyczna lanca nastąpiła potężna eksplozja, która zmiotła go z powierzchni ziemi. Członkowie kultu widząc upadek ich "boga" nie wiedzieli co dalej robić. Przechyliło to szalę zwycięstwa na stronę Gildii.

Co dalej?
Pomimo zwycięstwa żaden z członków Bractwa się nie cieszył. Starty były ogromne. Po powrocie na Sakshin i opatrzeniu ran odbył się pogrzeb osób, które zginęły. Nieopodal budynku Gildii powstał sporych rozmiarów cmentarz. Isaac i Sunny byli wciąż zdruzgotani po stracie przyjaciela. Oboje zaczęli ignorować obowiązki jako członkowie Gildii. Odnaleźli chwilę spokoju w zwiedzaniu ruin piramid znajdujących się na pustyni Saeruhp. Po kilku miesiącach zaczęli na nowo wykonywać zadania zlecane przez Bractwo, jednak nie porzucili swojego nowego hobby. Od czasu do czasu wybierali się na pustynię by odkryć nowe ruiny i sprawdzić jakie tajemnice kryją.

Nic już nie będzie takie same
Pewnego razu gdy Isaac przeszukiwał ruiny piramid, odnalazł pewien przedmiot. Była to figurka mieszcząca się w dłoni, przedstawiająca jakąś rasę ptaka. Nivarit chciał zabrać przedmiot. Gdy zdjął go z piedestału, na którym był umieszczony, otworzyło się ukryte pomieszczenie. Isaac chciał do niego wejść lecz nie udało mu się to, gdyż z środka wyskoczył mężczyzna i zaatakował chłopaka. Nivarit nie spodziewał się nagłego ataku i przeciwnik zdołał go zranić w klatkę piersiową, odrywając przy tym odrobinę mięsa, którą natychmiastowo zjadł. Następnie przedstawił się jako Hector Crepsley. Stwierdził, że musi jakoś podziękować za uwolnienie swojemu wybawcy. Jedyne co Isaac zapamiętał z tego wydarzenia to błysk jasnego światła i słowa: "Jesteśmy teraz tacy sami.".  Nivarit obudził się kilka godzin po tym incydencie. W pobliżu nie było Hectora, a rana na jego klatce piersiowej, o dziwo, już się zagoiła. Nie bardzo wiedząc co się wydarzyło postanowił wrócić na Sakshin.
Kiedy wrócił do Gildii było już dość późno, dlatego położył się spać. Obudził się na korytarzu. Był cały pokryty krwią, a w ustach czuł jej posmak. Przerażony i zdezorientowany poszedł do wielkiej sali, gdzie znalazł rozszarpane ciała członków Bractwa. Będąc w szoku wybiegł z budynku Gildii i przez kilka godzin błąkał się po lesie. Wrócił dopiero wieczorem, kiedy połączył wydarzenia z poprzedniego dnia z wydarzeniami z rana. Postanowił pochować towarzyszy. Kiedy skończył podpalił budynek Bractwa. Nie wiedział dlaczego to robi. Czuł się jak morderca chcący ukryć ślady zbrodni. Stał kilka minut patrząc jak płomienie pochłaniają jedno z najważniejszych miejsc w jego życiu. Wiedział, że nic już nie będzie takie same.

Dalsze losy
Przez następne miesiące Isaac próbował ustalić jaka klątwa została na niego rzucona. Nie szło mu zbyt dobrze, miał zbyt mało informacji. Ostatecznie metodą prób i błędów odkrył, że jest bardziej wytrzymały, a jego rany szybciej się goją, musi jednak regularnie spożywać krew lub ludzkie mięso.
Mijały lata. Isaac tułał się po świecie. Wielokrotnie włamywał się do szpitali by wykraść krew. Niejednokrotnie był zmuszony kogoś zabić by się pożywić. Kilkakrotnie stawał też twarzą w twarz z Hectorem. Dowiadywał się zazwyczaj wtedy kilku nowych rzeczy na temat swojej przypadłości. Wiele razy próbował również zabić Crepsleya, lecz ten był od niego znacznie potężniejszy. Ostatecznie Nivarit osiadł w mieście Galea, gdzie mieszka do dziś.

Zdolności/Techniki:
Esperra - jest to główne źródło energii Isaaca. Jest ściśle związana z umiejętnościami psychicznymi i to dzięki niej Isaac może używać swych technik. Przy uwalnianiu, wygląda jak półprzezroczysta, niebieska mgiełka.
Telepatia - zdolność komunikowania się za pomocą umysłu z dowolną żyjącą istotą
Telekineza - zdolność poruszania obiektami za pomocą siły umysłu.
Mind Breaker - zdolność, za pomocą której Isaac może nagiąć umysł innej osoby by wykonała jego polecenie. Za pomocą tej techniki można również siłą wydobyć informację z umysłu ofiary.
Astral Walk - zdolność szybkiego poruszania się w trakcie walki. Umożliwia również latanie.
Esperra Rage - zdolność, która krótkotrwale zwiększa umiejętności kontroli energii, siłę wykonywanych technik oraz poziom mocy użytkownika.
Mind Barrier - odporność na techniki psychiczne, które mają wpłynąć na umysł Isaac'a.
Astral Leap - technika pozwalająca na teleportację w dowolne miejsce w wszechświecie.
Astral Perception - technika polegająca na całkowitym przeskanowaniu danego obiektu lub obszaru.
Substitute - technika polegająca na stworzeniu swojego klona, który jest idealnym odzwierciedleniem użytkownika techniki, jednak posiada zmniejszoną wytrzymałość przez co jest łatwiejszy do pokonania.
Psychokinetic Wave - technika polegająca na skumulowaniu energii w jednej, lub dwóch dłoniach i uwolnieniu jej w postaci fali wyrzucającej w powietrze lub odpychające (zależy od ilości energii wykorzystanej) cel.
Lunar Blade - technika polegająca na pokryciu ostrza broni ledwo widoczną warstwą energii i uwolnieniu jej w postaci cienkiej smugi mogącej przeciąć niemalże wszystko. Technika może zostać również użyta by zwiększyć ostrość broni.
Arcana Gloves - technika znacznie wzmacniająca siłę uderzenia użytkownika. Wykorzystywana w sytuacjach w zwarciu. Isaac wymyślił ją ze względu na swoją małą siłę.
Psychic Shield - technika polegająca na utworzeniu niezwykle wytrzymałej bariery, mającej na celu obronę przed atakami fizycznymi, jak i energetycznymi. Jej wielkość zależy od wyboru użytkownika.
Psychokinetic Shock - technika polegająca na sparaliżowaniu celu. Działa niestety tylko przy kontakcie fizycznym z ofiarą. Paraliż trwa przez około 20 sekund.
Psi Blast - Esperrowy odpowiednik Ki Blasta.
Solar Beam - potężny promień energii wystrzeliwany z jednej lub dwóch rąk. Jego moc zależy od ilości energii włożonej w atak.
Mist Cloak - ciało użytkownika zostaje pokryte warstwą Esperry, wyciszającej moc i sprawiającej, że użytkownik jest niewidzialny. Przy próbie używania innych ataków zużywających energię, Mist Cloak ulega dezaktywacji.
Binding Destruction - użytkownik tworzy w dłoni ogromną lancę o ogromnej mocy i ciska nią w przeciwnika.
Technika posiada dwie wersje:
-Destruction - lanca przebija cel i po kilku sekundach z ogromną siłą wybucha w celu całkowitej anihilacji ofiary
-Seal - lanca przebija cel, po czym pieczętuje go w postaci niewielkiej przeźroczystej kulce, której kolor zależy od energii ofiary.

Inne:
Flesheater sickness - klątwa/przypadłość, na którą cierpi Isaac, nie można jej wyleczyć. Zmusza go ona do regularnego jedzenia mięsa lub picia krwi ludzi i istot władających energią. Jeżeli będzie zbyt długo "na głodzie" straci nad sobą panowanie i atakuje każdą osobę, którą może się pożywić. Szał trwa do momentu, gdy Isaac się naje. Do zabicia głodu wystarczy co dwa dni wypić szklankę krwi lub zjeść trochę mięsa. Przypadłość niesie za sobą jednak plusy: Isaac może żyć wiecznie, jego rany goją się znacznie szybciej, jest dużo odporniejszy na obrażenia, za każdym razem gdy skosztuje mięsa ludzkiego lub istoty panującej nad energią krótkotrwale zwiększa się jego moc, gdy natomiast zje serce jego moc zwiększa się na stałe. Zjadanie serca może sprawić, że Isaac zdobędzie też kilka umiejętności swojej ofiary, może nawet posiąść jej wspomnienia.Ostatnio zmieniony przez Max dnia Pon Gru 26, 2016 3:28 am, w całości zmieniany 6 razy (Reason for editing : :>)

4Fantastyczna piątka Empty Re: Fantastyczna piątka on Nie Maj 17, 2015 1:37 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface

Fantastyczna piątka Hd6LmLM
Postać:
Imię: Aoi
Nazwisko: Hinakawa
Fałszywa tożsamość: Aoi Muerte
Wiek: 22
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Wzrost: 165cm
Waga: 55kg
Pochodzenie: Terra
Poziom Mocy: 39,900

Statystyki
Atak - 105
Obrona - 45
Energia - 65
Szybkość - 29
Inteligencja - 50
Siła Fizyczna - 25
Koncentracja- 80

Charakter:
Aoi cieszy się z życia. Pomimo przeciwności losu zawsze prze do przodu. Trudno sprawić by była smutna. Potrafi być wredna, szczególnie dla osób, które lubi. Dla osób, których nie zna, nigdy nie zrobi nic za darmo. Szczególnym uczuciem darzy alkohol (nie jest od niego uzależniona), niemalże nigdy nie zaprzepaści okazji by się napić. Niestety ma bardzo słabą głowę.

Usposobienie:
Neutral

Historia:
Wiadomo jedynie, że w którymś momencie swego życia wpadła w złe stosunki z pewną dość wpływową osobą co zmusiło ją do ukrywania się pod fałszywą tożsamością i częstą zmianą miejsca zamieszkania. Przez pewien czas trenowała sztuki walki.
Niedawno wpadła na Isaaca Nivarita i wykorzystując swój spryt oraz urok osobisty zapewniła sobie schronienie w jego domu.

Cele:
-Pozbyć się człowieka, który ją prześladuje,
-Żyć spokojnie.

Ekwipunek:
-Telefon komórkowy

Zdolności/Techniki:
-I can see forver - technika dzięki, której kobieta może zlokalizować dowolną osobę znajdującą się na planecie, o ile posiada wystarczająco dużo informacji na jej temat.
-Ki Blast - podstawowy atak energetyczny. Polega na stworzeniu niewielkiej kuli energii i posłaniu jej w stronę przeciwnika.
-Energy Beam - prosty promień wystrzeliwany z jednej lub dwóch rąk naraz.
-Energy Shield - prosta technika obronna. Wytworzona tarcza nie należy do najwytrzymalszych ale spełnia swoje zadanie.
-Sunshine Breaker - Ulepszony Energy Beam. Wymaga krótkiej chwili by go załadować.
-Violet Sunshine Exterminator - najpotężniejsza technika Aoi. Dziewczyna gromadzi energię, w dłoniach, przed klatką piersiową, a następnie uwalnia ją w postaci ogromnej kuli, która wyglądem przypomina fioletowe słońce. Po zetknięciu z celem następuje silna eksplozja.Ostatnio zmieniony przez Max dnia Czw Sie 20, 2015 1:15 pm, w całości zmieniany 3 razy

5Fantastyczna piątka Empty Re: Fantastyczna piątka on Nie Maj 17, 2015 1:37 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface

Fantastyczna piątka C2L51xz
Postać:
Imię: Shiranui
Nazwisko: --
Wiek: ??
Rasa: Kot
Płeć: Samiec
Wzrost: Bardzo mały
Waga: Bardzo lekki
Pochodzenie: Terra
Poziom Mocy: 100

Statystyki
Atak - 1
Obrona - 1
Energia - 1
Szybkość - 3
Inteligencja - 2
Siła Fizyczna - 1
Koncentracja- 1

Charakter:
Nieznany

Usposobienie:
Chaotic Evil

Historia:
Shiranui został znaleziony przez Maxa Hatsutoku. Na początku miał być czymś w rodzaju pieniędzy ale chłopak postanowił go zatrzymać. Spędzili razem dużo czasu ale później Iester postanowił go oddać swojej byłej dziewczynie jak wracała na Iesterię. Tam kotek żył spokojnie kilka miesięcy, do momentu w którym wybuchły zamieszki. Prawie zginął przygnieciony płonącą belką. Od śmierci uratowała go Hanako, a następnie zabrała z planety. Teraz kotek żyje razem z Maxem, Hanako i Arisą, w średniej wielkości domku na ulicy Panoramio.

Cele:
-Być przytulanym i głaskanym przez wszystkie laski w Eminie.
-Stać się wielkim bohaterem.
-Pochłonąć wszystkie stworzenia rasy Vida.
-Zawładnąć Terrą i zniewolić wszystkie istoty żywe.

Ekwipunek:
-Obroża

Techniki:
Lucifer's will of destruction - Technika polega na podrapaniu oponenta.

6Fantastyczna piątka Empty Re: Fantastyczna piątka on Czw Sie 06, 2015 1:37 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Life Bloom i Holy Water
Jeżeli chodzi o zwykłe leczenie to nie ma problemu. Sprawa bardziej się komplikuje przy odnawianiu kończyn. O ile wymaga to naprawdę ogromnych pokładów mocy i nie sprawi dużych problemów Maxowi, tak Hanako będzie musiała poświęcić na odnowę kończyny przynajmniej godzinę, jeżeli nie więcej.

Przy Exclamation usuń wzmiankę o Genki Damie. Moc techniki wymyślonej przez Kaio jest zależna od ilości energii, którą "wszystko co żywe" przekazuje użytkownikowi - może być więc stosunkowo niewielka oraz niewystarczająca, jak i niewyobrażalnie ogromna.

[j]Właściwie jeśli chodzi o Medical Scan to nigdzie nie są określone dokładne ramy działania ki. Jak wiemy, wszystkie walczące postaci DB posługiwały się ki, więc skoro z jej pomocą można było stworzyć ubranie to dlaczego nie przeskanować ciało innej osoby? Tym bardziej, że to podchodzi pod telepatię, a postaci DB korzystające z ki sprawnie się telepatią posługiwały (tzn. niektóre).
Tak tylko piszę, nie zwracajcie na mnie uwagi :P[/j]

[y]Okej. Usunąłem tą wzmiankę o Ki. Maxiu, możesz zacząć grę, jak usuniesz wzmiankę o Genki Damie.[/y]

7Fantastyczna piątka Empty Re: Fantastyczna piątka on Nie Lut 25, 2018 6:27 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Punkt 14. regulaminu wewnętrznego PBF.
Zamykam, przenoszę do archiwum.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.