Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] by Goku Final Empty [O-S-W] by Goku Final Pią Cze 12, 2015 8:33 pm

Goku Final

Goku Final
Earthling
Earthling
Nie wiem czy to tutaj powinienem umieścić, ponieważ nie bardzo jeszcze orientuję się na tym forum. W każdym razie, Yoh kazał wstawić grafikę w odpowiednim dziale, to chyba ten  :P.
Powtórzę się, ale jest to mój pierwszy opar jaki stworzyłem, mam nadzieję, że napiszecie mi co jest źle itd.
Himura Kenshin
[O-S-W] by Goku Final Q6uRfls

[j]Przenoszę do O-S-W[/j]

2[O-S-W] by Goku Final Empty Re: [O-S-W] by Goku Final Sro Cze 17, 2015 9:01 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Jak na pierwszy to wygląda nawet całkiem, całkiem. Dobre cieniowanie stroju, dobrze dobrane kontury, jedyne co bym w nim poprawił to włosy i twarz z lekka :) Ale to i tak już przy tym oparze widać, że idziesz w Swój styl a więc dobrze. Czekam na dalsze pracę!

3[O-S-W] by Goku Final Empty Re: [O-S-W] by Goku Final Czw Cze 18, 2015 7:05 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zgadzam się z Sezem. Jak na pierwszą, bądź jedną z pierwszych prac tego typu, to prezentuje się naprawdę całkiem nieźle. O czym już wspomniano - poprawek wymagałaby przede wszystkim twarz. Warto byłoby również zrobić ciemniejszy kontur do górnej części ubioru, gdyż paleta kolorów zlewa się z kucykiem. Czekam na więcej graficzek! :)

4[O-S-W] by Goku Final Empty Re: [O-S-W] by Goku Final Wto Sie 25, 2015 10:15 pm

Goku Final

Goku Final
Earthling
Earthling
Nie bardzo wiem co chcecie bym poprawił w twarzy i włosach, jakieś szczegóły czy ogólny zarys? 
Zrobiłem kolejną grafę w podobnym stylu. Wiem Yoh, brak czarnych konturów, ale tego nie chcę zmieniać za bardzo ;p. Z resztą przyzwyczajenie z graf 32x32.
Gintoki (Gintama)
[O-S-W] by Goku Final HklBLQG
Przyciemniłem kontur górnej części ubrania.
[O-S-W] by Goku Final 1bCcX9C
Kolejna grafika, mam nadzieję, że ktoś napisze, co mógłbym poprawić w niej  :). Oczywiście tyczy się to również poprzednich.
Neferpitou (Hunter x Hunter)
[O-S-W] by Goku Final AhT4uHQ
Nie wiem, czy jest sens robić paski na spodniach i skarpetach, tak jak jest to w oryginale, więc zrobiłem jednolite.

Przy okazji interesuje mnie, czy nie muszę pokazać swoich baz, na których pracuję, ponieważ ktoś mógłby napisać, że korzystam z cudzych.

5[O-S-W] by Goku Final Empty Re: [O-S-W] by Goku Final Sob Wrz 12, 2015 8:54 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
O jezu, co to jest?! Zacznijmy od czarnego konturu, w spritach LSW jest to A MUST BE, to czarny outline nadaje temu stylowi odpowiedniego feelingu, czarny kontur wszędzie, na rękach, na dłoniach, na twarzy, na włosach, wszędzie, w LSW nie używa się kolorowych outline'ów (no chyba, że są mocno ciemne, bardzo zbliżone do czarnego).
Po drugie, musisz mocno popracować nad kolorami, imo słabo dobierasz kolory, u ciebie zlewają się zbyt mocno, bo dobierasz je w sposób w jaki dobierałeś przy małych pracach do dbla w stylu LoG Popatrz na prace Zbira, on megaśnie dobiera kolory, bierz z niego przykład.
Po trzecie, robisz zbyt duże głowy, bo używasz stylu z nosem bez dodawania nosa. Oczy też robisz nie za fajne. Zrobiłeś zaledwie 3 prace w LSW a już chcesz robić customy, nie tędy prowadzi droga, najpierw musisz dobrze nauczyć się robić zwykłe stance (czyt. poznać odpowiednie proporcje)
Po czwarte, korzystanie z base na początku to klucz do sukcesu, po to one są - do korzystania i nauki. Osobiście polecam te od Zbira oraz Goku od Luki, bo po prostu sa to dobre wzorce LSW.

[kp]2[/kp]

6[O-S-W] by Goku Final Empty Re: [O-S-W] by Goku Final Nie Wrz 13, 2015 11:23 pm

Goku Final

Goku Final
Earthling
Earthling
W końcu jakaś porządna krytyka :) . Cieszy mnie to bardzo, a zarazem smuci, że taki słaby jestem, no ale cóż, od czegoś trzeba zawsze zacząć. Postaram się poprawić błędy, które mi wytknąłeś, chociaż z bólem serca będę korzystał z czarnych konturów. Niestety, jest to mój styl tworzenia grafik, ale jak mus to mus. Myślę, że w tym tygodniu zmienię nieco swoją bazę, na podstawie tych grafik, które podesłałeś, lecz nie będę używał czyichś baz, co to, to nie xD . Mam swój mały odłamek dumy, który zabrania mi korzystać z czyjejś pracy. Przy okazji czuję, że jak będę używał czyichś baz do tworzenia własnych oparów, to tak naprawdę nie rozwinę się zbytnio. Dzięki, że zechciałeś zerknąć do tego tematu. Zobaczymy co z tego mi wyjdzie Oh, oops?...

Zmieniłem nieco bazę, napiszcie czy coś jeszcze zmienić. Zmniejszona została głowa oraz pozycja stania, dodane czarne kontury. Co do palety kolorów, to nie zwracajcie w tym przypadku uwagi na to, ponieważ to miała być tylko pomoc w wyobrażaniu postaci.
[O-S-W] by Goku Final 3BrRIKh
[O-S-W] by Goku Final UMxjosD

7[O-S-W] by Goku Final Empty Re: [O-S-W] by Goku Final Pon Lis 02, 2015 12:35 am

Goku Final

Goku Final
Earthling
Earthling
Trochę "pomajsterkowałem" przy swojej najnowszej grafice, mam nadzieję, że tym razem jest lepiej niż poprzednio.
[O-S-W] by Goku Final 4OoI3Qs
Kanoe Yuuko
Nie za bardzo wiedziałem jak zrobić włosy, ponieważ "proste" trochę kiepsko wyglądały, dlatego trochę "rozczochrałem" ją  :P

8[O-S-W] by Goku Final Empty Re: [O-S-W] by Goku Final Pon Lis 02, 2015 6:44 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
To ja zacznę od ostatniej pracy. Yuuko (Ha! Od razu poznałem ją) wygląda z daleka nawet bardzo fajnie, tylko kiedy już się jej przyjrzę z bliska to jest kilka rzeczy, których możesz dopracować. Pierw cieniowanie włosów, nie staraj się robić czarnych konturów pogrubionych, daj np. najciemniejszy odcień na dole włosów i wtedy 1pixel czarnego jako kontur. Oraz robisz zbyt małą różnicę w cieniach, co nie za bardzo przekłada się na widoczność co jest jak pocieniowane. Następnie sukienka, przy niej akurat dałeś zbyt dużo ciemnego odcienia i nie widać na niej te zagięcia jak powinno, tylko po prostu kreski ciemne. Także lekko ciemniejsze mogłeś dodać kontur dolny sukni, bo za bardzo zlewa się z pończochami. Oraz razi mnie ta jasna karnacja skóry, zmień ją! :D
Więc pracuj dalej nad cieniami. Kiedy dobierasz kolor staraj się wybierać na ukos po trzy cienie najlepiej na początku. Co do konturów postaci to w sumie nie ma się za bardzo do czego przyczepić. :)

[kp]2[/kp]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.