Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[OPAR - 3 wersje] Anachron Empty [OPAR - 3 wersje] Anachron Pią Wrz 11, 2015 7:57 pm

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
Moja pierwsza praca od ponad... 3-4 lat? Credita rzucam dla Angryboya i Onisa za podrzucenie pomysłu kształtu klatki piersiowej. Oraz dla GoodOfHell za base.

Praca oddalona z piękną ramką:
[OPAR - 3 wersje] Anachron Workoutpn_spwnqre

Praca przybliżona cobyście nie musieli robić tego sami:
[OPAR - 3 wersje] Anachron Workout10_spwnqwp

Wrzucam 3 wersję ponieważ bardzo podobają mi się scoutery saiyan, a utożsamiam się z psychopatyczną wersją nr.1 chociaż nie o to mi chodziło bo średnio wygląda na język :/ Bardziej jakby mu glut zwisał, ale zrobiłem jak umiałem. Poprawcie mnie w kwestii cieniowania na pewno.



Ostatnio zmieniony przez Anachron dnia Pon Wrz 14, 2015 10:05 am, w całości zmieniany 1 raz

2[OPAR - 3 wersje] Anachron Empty Re: [OPAR - 3 wersje] Anachron Nie Wrz 13, 2015 10:37 am

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
Forum upadłoo ;((

3[OPAR - 3 wersje] Anachron Empty Re: [OPAR - 3 wersje] Anachron Nie Wrz 13, 2015 4:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Noep. Po prostu zostali sami lenie, którym nie chce się komentować prac. W tym, również i ja xd

Postać nie prezentuje się źle. Widać, że została stworzona na base, więc miło byłoby gdybyś dał credita dla autora. Cieniowanie takie sobie, klatka piersiowa dość... nieciekawa, bo nie chcę przeklinać. Ogólnie rzecz biorąc, nawet nie powiem Ci, żebyś wzorował się na pracach innych userów, bo ich zwyczajnie to yebie, plus nie wrzucają prac (robię to samo, yeah!). Nie jest najgorzej, może być lepiej. Forum nie zdechło totalnie, chociaż ze statku zamieniło się w tratwę, która ledwo dryfuje po internetowym morzu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.