Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon Ball Super #11 Empty Dragon Ball Super #11 Pon Wrz 21, 2015 9:25 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zapraszamy do obejrzenia jedenastego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #11 Dragon Ball Super #11 Pl10
Dragon Ball Super Odc. 11
Dragon Ball Super #11 Latest?cb=20150608190744

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

2Dragon Ball Super #11 Empty Re: Dragon Ball Super #11 Pon Wrz 21, 2015 8:15 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ubiegłeś mnie z postem.
Szczerze to odcinek przeciętny. Nie mam czego chwalić ani do czego się przyczepić. Przyznam się też, że odcinek tak mnie znudził, że od połowy w sumie sobie przewijałem. Taki bezpłciowy troszkę.
Czytałem gdzieś(na jakiejś stronce z animcami) komentarz, że w końcu fajna kreska i animacja. Szczerze jakoś tego nie zauważyłem. Fakt nie ma błędów jak przy pierwszej walce Goku i Beerusa, ale do fajności temu daleko. Takie moje skromne zdanie.

3Dragon Ball Super #11 Empty Re: Dragon Ball Super #11 Wto Wrz 22, 2015 10:14 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Mr.Bercikovsky napisał: Fakt nie ma błędów jak przy pierwszej walce Goku i Beerusa, ale do fajności temu daleko. Takie moje skromne zdanie.

Dragon Ball Super #11 3njcMt2

Kappa!


Odcinek gorszy niż lepszy, jak to DBS. Była tylko jedna fajna scena na cały odcinek, chodzi mi tu o zatrzymanie kuli Billsa gdzieś na początku odcinka, potem to już równia pochyła. Dalej podtrzymuję słowo, że Toei to gówno i nie nadaje się na animowanie tego shonena, bo zawsze spierdoli sprawę animacji i każde pierwsze lepsze studio zrobiłoby to wszystko lepiej.

4Dragon Ball Super #11 Empty Re: Dragon Ball Super #11 Pią Paź 02, 2015 5:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A jak dla mnie, nie było źle. Brak jakiegoś większego pierdolnięcia, ale ogólnie rzecz biorąc, odcinek całkiem, całkiem. Walka wyglądała dobrze, a przypierdzielanie się do perspektywy konkretnych kadrów jest bez sensu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.