Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Animacje ataków. Empty Animacje ataków. Nie Lis 01, 2015 8:33 am

Loganos

Loganos
Earthling
Earthling
Witam! Mam dziwną prośbę do Was. A mianowicie, czy byłaby możliwość aby ktoś z Was stworzył parę animacji  w klimatach Tibii? Tak, tibii. Przepraszam. ._. Tworzę OTS'a, który będzie jako Bleach, a chcę także wprowadzić nowe umiejętności dla klas. Jeżeli ktoś zrobi to z dobroci serca, będę bardzo wdzięczny. :3

2Animacje ataków. Empty Re: Animacje ataków. Nie Lis 01, 2015 10:05 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wątpię, by ktoś z "dobroci serca" stworzył kilka grafik. Zresztą, sam widzisz zapewne jaka jest frekwencja użytkowników na forum. Mało prawdopodobne, by ktokolwiek podjął się tego zadania. Zwłaszcza, że absolutnie nic z tego nie będzie miał. Gdybym posiadał trochę więcej czasu, pewnie coś bym pokombinował - niestety, ostatnio brakuje mi go na cokolwiek.

A może jednak użytkownicy mnie zaskoczą?
Dobry żart, nie? XD

3Animacje ataków. Empty Re: Animacje ataków. Nie Lis 01, 2015 1:06 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nikt nie zrobi czegoś takiego z "dobroci serca", bo to zwykłe frajerstwo.
A jak zrobi to stawiam wszystkim piwo sok pomarańczowy.

4Animacje ataków. Empty Re: Animacje ataków. Pon Lis 02, 2015 7:15 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
To jeszcze tworzy się ots'y? Łoho i jak już by ktoś coś miał zrobić to dostał zbyt mało informacji odnośnie projektu. Czy to mają być już ataki do postaci, czy zwykły base. Grafika niby Tibia, ale zapewne bardziej podobna do LOG'a co? Więc postacie małe. Wątpię, że ktoś się targnie na perspektywę Tibii, zbyt dużo z nią roboty. Sam kiedyś coś robiłem i wiem jak to jest. Później będziesz miał problem jak dodać takie grafiki do klienta Tibii, bo samo 32x32 jest zbyt małe, aby stworzyć postacie z Bleacha. Także w tym kraju nic nie jest za darmo, więc czemu i grafika ma być dla Ciebie, zaproponuj coś, może wtedy oferta będzie ciekawsza? ;D
Animacje ataków. Gotei13a
Grafika sprzed kilku lat, kiedy też jakiś projekt był robiony, ale nie wypalił oczywiście.

5Animacje ataków. Empty Re: Animacje ataków. Pon Lis 02, 2015 2:24 pm

Loganos

Loganos
Earthling
Earthling
Jeżeli będzie i taka konieczność oczywiście może być i wynagrodzenie. Wszystko zależy od tego, co kto będzie chciał, czy to pieniądze, czy to co innego. A co do ataków to tak, mają być one już do postaci. Wiem, że dużo z tym roboty, z chęcią bym się nawet w to pobawił, no ale zdolności co do tego to nie mam, a tutaj jest akurat dużo już zaawansowanych użytkowników, którzy trochę w tym siedzą. ^^ A wygląd ataku może być różny. Tak jak na przykład ma serwer "Dragon Ball Victory", gdzie oni używają większej rozdzielczości ataków i wyglądają realnie, tak jak w anime, a nie tak jak w tym Bleachu o którym pisze, gdzie to zwykłe kreseczki i wypełnienia. ^^


Edit: Co do wyglądu to tutaj można zaszaleć, ponieważ nie potrzebuję jakiegoś specyficznego wyglądu. :D Tutaj akurat tak wyglądają postacie, nie tak jak na LOG'u. ^^   http://iv.pl/images/78780036866572370488.jpg

6Animacje ataków. Empty Re: Animacje ataków. Wto Lis 03, 2015 6:40 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Czyli nic nowego względnie ots'ów. Cały czas powiela się tą samą grafikę wrzucaną do Tibii :/ Szkoda, że nikt nie jest na tyle zdeterminowany, aby jednak się pokusić i zrobić wszystko w perspektywie Tibii. Wtedy to wszystko miałoby sens, a tak to nie lepiej zrobić nowy silnik? No tak, ale to już trzeba się trochę wysilić i gdzie tutaj zrobić coś takiego, co nie? Lepiej pójść na łatwiznę i zakosić silnik z Tibii i po prostu poprzerabiać kilka linijek skryptów i podmienić graficzki postaci, a resztę zostawić takie jakie było, aby wyglądało dziwacznie.

[y]Fakt. Połączenie dwóch różnych rodzajów grafik nigdy nie wygląda zbyt dobrze.[/y]

7Animacje ataków. Empty Re: Animacje ataków. Wto Lis 03, 2015 6:16 pm

Loganos

Loganos
Earthling
Earthling
Z wielką chęcią zrobiłbym swój własny silnik Bleacha, ale z tym też jest sporo do roboty. A studia i praca mi na to niestety nie pozwalają, bo czasami mam takie dni, gdzie wracam, kąpię się i spać. :x Nad stworzeniem własnego silnika myślałem, aby to zapoczątkować gdzieś na nowy rok.

8Animacje ataków. Empty Re: Animacje ataków. Pią Lis 06, 2015 8:33 pm

Loganos

Loganos
Earthling
Earthling
Albo chociaż niech mi ktoś da jakiś może poradnik, lub program do stworzenia tych animacji. Pobawiłbym się. ^^

9Animacje ataków. Empty Re: Animacje ataków. Sob Lis 07, 2015 6:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Albo chociaż niech mi ktoś da jakiś może poradnik, lub program do stworzenia tych animacji. Pobawiłbym się. ^^
Sądzę, że znajdziesz poradniki na internecie, o ile dobrze poszukasz. Jeżeli chodzi o tworzenie animacji w kliencie Tibii to nie muszę Ci chyba tłumaczyć, że wykonujesz pojedyncze grafiki i podmieniasz w .spr dany efekt na swój własny. Do tego celu potrzebujesz Painta, GIMPa lub Photoshopa - bez odpowiednich umiejętności się jednak nie obejdzie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.