Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Sob Lut 06, 2010 1:13 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[O-S-W] Marej - Page 2 98652099
Włoski Ciekawe, ładny kształt i dobrze zwisają wyglądają trochę za bardzo oklapnięte
sprzydało by się jakieś rozczochrania ; /. Bardzo ładna klata, fajne cienie i ogólnie świetnie proporcje tylko takie mięsnie nie pasują do jakiegoś metalowca aka długie włosy. Za to minus, bo robi się taki "najebany", mało ładu. Bluza ciekawa, średnie cienie z przydały by się kreski i jak na włoskach wygląda trochę "przyklejona".
Pas ładny, cienie good. Na spodniach by się sprzydało więcej kresek, cienie średnie i znowu spodnie nie są takie luźne ; /. Buty bardzo słabe, złe proporcje oraaz cienie ; ].

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

27[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Sro Lut 10, 2010 9:33 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Oto mój pierwszy opar kobiety:
[O-S-W] Marej - Page 2 Beztytuu
Credit for Devons aka Morai (Przerobiłem jego base)

28[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Sro Lut 10, 2010 11:06 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak.

Bardzo ładnie wyszła ci ta pani.
Ładnie przerobione base włosy naprawdę pomysłowe,biust widoczny ^^.

Ocenka:7+/10

29[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Nie Lut 14, 2010 6:33 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Nowy wipek
[O-S-W] Marej - Page 2 Obraz
Credit for: S-H, Sezu oraz twórca SSJ3 Goku
Komentujcie tym razem...

30[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Nie Lut 14, 2010 6:55 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No a więc tak. Ogólnie napisałem Ci co o nim myślę na GG, ale tutaj także co nieco napiszę. Pierw przyczepie się lekko cieniowania ;> Starasz się zrobić z przodu jako tako jaśniejsze, a później tył idzie całkowicie ciemny bez cieni. Popraw to z lekka, będzie lepiej wyglądało. Kontury niektórych kosmyków mogły by być inaczej ułożone, ale to już moje widzi misie Xd
Strój ogólnie nie jest zły, lecz położenie klaty od normal do ssj3 troszkę dziwnie wygląda. Musisz jeszcze potrenować jeśli chodzi o takiego rodzaju włoski. ;>



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

31[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Nie Lut 14, 2010 6:57 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
No więc...

1. Poza jest ok. Cieniowanie średnie, ale ogólnie ok.
2. Włosy z tyłu są źle zrobione. Powinieneś dodać kilka pikseli żeby oddzielć pukle włosów, i cieniowanie włosów jest takie sobie. Spodnie też powinieneś rozjaśnić.
3. Włosy beznadzieja stary. Trochę za duże te kosmyki włosów, cieniowanie padło, ogólnie patrz wyżej.
4. Tu w sumie jest ok.

Ogólna ocena 6/10



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

32[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Pią Mar 12, 2010 9:15 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Nowa pracka:
[O-S-W] Marej - Page 2 Beztytuu1vh
Minotaur!

33[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Pią Mar 12, 2010 9:24 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc, głowa ładnie ci wyszła , ładne kształty i cienie , fajne rogi, popraw morze trochę lewy róg.
Ciało jest spox, klata ujdzie,dobrze pocieniowana, gatki dobrze wykonane.
Ładny toporek^^
8,5\10

34[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Pią Mar 12, 2010 9:27 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Powiem ci Marej, że ten Minotaur wygląda wystrzałowo. Jest kilka błędów i trochę inaczej powinien wyglądać, ale po kolei.

Głowa- Elegancka - cieniowanie spoko
Ciało - powinno być bardziej umięśnione. W końcu minotaur to półbyk półczłowiek ;]
Toporek fajniutki
Cienie można by odrobinkę poprawić - ale odrobinkę.

8/10

/S
1KP

35[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Pią Mar 12, 2010 10:04 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Żeby to był prawdziwy kox minotaur, musi być więcej z byka. Co najmniej do pasa.
Bo tak wygląda, jakby jakiś dureń założył sobie maskę, wziął plastikowy topór i szedł "terroryzować" supermarket.

Lewy róg powinien być nieco bardziej przesunięty w nasze lewo, żeby naprawdę był po drugiej stronie głowy.

Topór coś nie wygląda stuprocentowo jak topór tylko jak mucha albo cukierek.

Od góry do pasa cieniowanie dobre, od pasa w dół do poprawy. "Nadupnik" ma cień rzucony w przeciwną stronę do ciała, skąd na niego pada tu światło?.. A nogi, cóż, ledwo widać (prawie w ogóle), żeby minos miał stopy.

I z szczególików jeszcze, nozdrza wypadałoby zrobić nieco ciemniejsze.

To tyle.

36[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Pią Mar 12, 2010 10:09 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Dobra, żeś mnie męczył...

Rogi ciutke za chude. Ciało fajne, ale więcej byka. Co najmniej do cyców. Bo wygląda to jak jakiś pwn3d koleś. Reszta dobra. Fajnie przepaskę zrobiłeś. Kilka błędów w cieniowaniu(chodzi mi o nogi). I ten kolczyk w nosie. Rozpieprza... xD

37[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Sob Mar 13, 2010 11:47 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Fajny Mimotaurus Rex.
Rogi trochę krzywe, ale dobrze pocieniowana, tak samo głowa, tylko nos ci jakiś dziwny wyszedł, ale ja bym nosa lepiej nie zrobił.
Ręka i klata fajnie wygląda, tylko tak cienie na brzuchu dziwnie rozstawiłeś, że to wygląda jakby mu jakaś ciecz spływała po nim?

Ta szmata niebieska no piękna, zajebista i fajnie pocieniowana, chociarz światło się nie zgadza z resztą postaci?

Nogi no mogą być szkoda, że 2-tonówka, ale buty mu jakieś zrób, bo boso to głupio wygląda.

Daję ci 7/10

/S
1KP

38[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Sob Mar 13, 2010 2:33 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
NO to tak
Minotaur prezentuje się ładnie ale mam kilka "wątów"
Sylwetka jest zbyt prosta :/ powinine być lekko przygarbiony i trochę bardziej umięśniony.
Buzia - Rogi wyglądają dobrze nie ma się czego czepiać, cienie też. Mordaka jest ładna dobrze wykonana i bardzo ładny kolczyk na nosie xD
Cienie mogą być.
Tułów jak wspomniałem wcześniej za mało mięśni i do tego zbyt prosty, przydało by się trochę więcej "futerka" xD
"gacie" - ładnie wykonane z daleka prezentują się dobrze i gdy przybliżyć też.
Cienie trochę źle padają :? na głowie z prawej strony są jaśniejsze, a w gaciach z lewej
Nogi dobrze są zrobione ale ja bym tam dał kopyta wygladał by bardziej bestialsko. Twoja wola , cienie na nogach tyeż są wporządku xD
moja ocena to 3/5 sprobuj poprawic to co napisałem xD

/S
3KP

39[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Wto Kwi 06, 2010 5:20 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Nadszedł czas odświeżyć moją 'galerie':
Normalny
[O-S-W] Marej - Page 2 Hm1
Full Armor
[O-S-W] Marej - Page 2 Hm2
Credit for AB
Oceniajcie.

40[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Nie Maj 16, 2010 7:27 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
A więc wracam po jakimś czasie niczego nie robienia!
[O-S-W] Marej - Page 2 Yeeaahh
To taki wjazd. :FUCK YEA:
A tu moje takie base zrobione na basie AB do motocyklistów.
[O-S-W] Marej - Page 2 123vy
Credit for AB

PS: Nie używać, nie wzorować się, nie dotykać.

41[O-S-W] Marej - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Marej Wto Maj 18, 2010 8:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
PS: Nie używać, nie wzorować się, nie dotykać.
OK, OK.. Marej, nie lepiej napisać pod pracką - 'Don't use without permission!' albo 'Don't use!'..?

Dobra, sam Gif w miarę. Ale go nie będę oceniał, bo to nie dział od tego.
Oke!

Nie wiem czemu, ale zawsze podobały mi się pozy gdy OPAR/Sprit stoi tyłem xD.. Jakoś tak zgarbiony wtedy jest xd
Chwali Ci się że cieniowanie jest inne niż bazowe. Nawet na głowie. Choć wydaje się podobne, zostało zmodyfikowane ;P
Lubię to Base, ale ten bezrękawnik/kamizelka w pozie z przodu wyszła niezbyt ciekawie. I jeżeli chodzi o cieniowanie i o proporcje. Zbyt prosta :P
Buty normalne, a spodnie dobrze pocieniowane. Przypominają cieniowanie bazowe, ale sprawdziłem, jest inne.
W pozie odwróconej podoba mi się na kamizelce/bezrękawniku ta 6, a pod nią krzyż. Lewa ręka dziwnie zakończona, jakby była złamana w łokciu xD
Cieniowanie już lepsze, niż w pozie stojącej przodem do Nas.

Ogółem.
Cieniowanie całkiem nieźle, mógłbym rzec dobre. Kilka błędów by się znalazło, a m. in. te które Ci opisałem wyżej.
Szkoda że OPAR niema włosów, bo wydaje się zbyt 'prosty' bez nich. Mam na myśli to, iż zbyt łatwo wykonany. Może jakiś irokez?

6/10

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.