Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] by Avatar Empty [O-S-W] by Avatar Pią Sty 22, 2010 11:39 am

Avatar

Avatar
Earthling
Earthling
Moj pierwszy opar mam nadzieje ze jako tako sie spodoba
[O-S-W] by Avatar 34gq15z
credits:
S-h
Pikachu za base
[O-S-W] by Avatar Xoi8ol - w fotrmacie png sory zapomnialem i ten pierwszybyl w jpg zapiany



Ostatnio zmieniony przez Avatar dnia Pią Sty 22, 2010 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pią Sty 22, 2010 11:50 am

Death

Death
First Child
First Child
Trochę to dziwne i nawet nierozpoznałem postaci ale ocenię :x

Jest to dość dziwny twór a to głównie z powodu tych krzywych nóg, nie mogłem się domyślić co oznacza to coś na głowie ,ale chyba nie włosy bo to jak jakaś strzałka wygląda , ubranko jest spoko i cienie też mogą być ale niestety nie zauważyłem żadnych na skórze a powinny byc :twisted:

jako ,że jesteś początkujący moja ocenka to 6/10

Pozdro



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

3[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pią Sty 22, 2010 11:55 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
A więc Tak Nogi są Krzywe xD

Cienie Średnie , ładna strzałka xD

Strój- słabo pocieniowanie(sam lepiej nie robię) spodnie jakieś inne od tych co widziałem na 4um


Jako że to twój First to 7/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

4[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pią Sty 22, 2010 11:57 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Nie zapisuj prac w formacie .jpg!! .png jest znacznie lepszy.
Ciężko ją teraz ocenić z powodu słabej jakości wywołanej tym właśnie formatem.

To co mi się rzucilo w oczy to niebieska strzałka-powinna być po środku czoła a nie przesunięta w prawo : o
Nie pocieniowane elementy ;o Poczytaj tutoriale a dowiesz się jak to się robi.
Postać powinna mieć kołnież przy szyi,mniejsze buty oraz spodnie "kończące" się w jednym miejscu a nie rozwlekane ;O

Nie widać zagięć pod pachy. Tu powinny być rękawy.

Sporo pracy przed tobą ;P
Póki co pracy brakuje życia. Jak już mówiłem wcześniej-poczytaj tutoriale!


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

5[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pią Sty 22, 2010 9:27 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Co to za szczałka na głowie, nie podoba mi się to, i w dodatku taki łysy bez cieni duży minus za to, bo wygląda jak jakiś niedopracowany ch.. wie co.
Bluza a raczej jakiś armor nie fajnie wygląda, tak samo spodnie z tymi czarnymi kreskami popatrz na inne opary jakie one mają cieniowanie, tak samo przy butach zrąbałeś te spodnie. Wygląda to nie realnie i jak już wspomniałem nie proporcjonalnie, zmien cieniowanie to od razu i poczytaj tutoriale.
Ogólnie jeszcze, kolorystyka badziewna taka jasna, nie pasuje do typka który nosi zbroje.




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

6[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pią Sty 22, 2010 9:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chyba tylko ja pomyślałem, i zbliżyłem sobie tego OPAR'ka w Paint'cie nie skarżąc się na brak cieniowania 🤦 ..

"Avatar: Legenda Aanga", czy jakoś tak? Prawda?

Przede wszystkim, jak zauważyłeś każdemu na początku rzuca się w oczy strzałka na czole. Powinna być ona w przypadku tego OPAR'a, bardziej po środku, a nie przechodzić w większej części na prawe oko.
Ubiór przypomina mi oryginał, ale.. No właśnie.
Po pierwsze, ta "pelerynka" powinna być trochę dłuższa, a nie taka krótka. Szczególnie, na rękach. Następnie. Wcięcie powinno być znowu po środku, a nie bardziej z prawej strony.. Cóż.. Musisz się nauczyć, gdzie jest środek OPAR'a.
Spodnie są dobre, ale powinieneś skasować te ciemne kreski. Nie pasują do tego OPAR'ka.
Czy kolor butów i skarpet nie powinien być taki sam? Jeżeli dobrze pamiętam, były to połączone elementy o jednakowej kolorystce.
Na butach tak poza tym, powinny znaleźć się ciemne zakończenia. Nie wiesz o co chodzi? Poszukaj w internecie, bądź popatrz na buty oryginalnej postaci i zobacz, jak wyglądają twoje.

Cieniowanie zdecydowanie powinno być mocniejsze. Nie oszczędzaj się, bo takie słabe cienie tutaj nie pasują. Teraz wygląda on, jakby w ogóle ich nie miał, o czym świadczą komentarze powyżej.
Popatrz się na cieniowanie innych OPAR'ów, jakie wykonują Userzy forum, a następnie zrób coś na ten wzór.

Na razie, jakby to powiedzieć.. OPAR trzyma poziom, pod względem wyglądu. Jest on dobrze odwzorowany, jeżeli chodzi o oryginalną postać, jednakowoż wymaga poprawek.
Cieniowanie na bardzo niskim poziomie, co mnie po prostu odrzuca. Zbyt słabe cienie...

4/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

7[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pon Sty 25, 2010 11:55 am

Avatar

Avatar
Earthling
Earthling
Natepny oparek z erii avatar legenda ang tym razem jego towarzyzka katara mag wody niedlugo pewnie dodam jej brata soke ale naraze tyle
[O-S-W] by Avatar 11qidxc
credity s-h
pikachu za base
dawac komenty :D

8[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pon Sty 25, 2010 12:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mówiąc szerze, gdy zobaczyłem tutaj twojego posta, pomyślałem sobie - "No! Może poprawił tego Avatar'a.." .
Pomyliłem się. Nie dość że nie poprawiłeś poprzedniej pracy, to w dodatku stworzyłeś nową, jeszcze gorszą.

Cieniowanie na bardzo niskim poziomie. Postaraj się je poprawić, bo bez cieniowania OPAR'y wychodzą słabo, ale na pewno lepiej niż przy takim cieniowaniu jak twoje.
Same kształty w niczym nie przypominają mi oryginału. Gdzie ona ma w ogóle ten amulet, który ma na szyi na zdjęciu obok OPAR'a?

Nie potrzebnie dawałeś oryginalne zdjęcie, bo teraz widać, jaka jest różnica między nim, a twoją pracą.
Buty pomieszane z tym czymś białym na samym dole.
Białe elementy bez żadnego cieniowania.
Włosy, jak i ich cieniowanie - do d**y.

1/10




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

9[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pon Sty 25, 2010 12:41 pm

Avatar

Avatar
Earthling
Earthling
Sokka brat katary i wspoltowarzyz avatara (anga) niema mocy ale pomaga jak sie da bron na plecach dodalem
[O-S-W] by Avatar 2mg0fvk
credits:
S-H
Pikachu


Katare postaram sie poprawic a avatara dam tez poprawionego ale w innym stroju i z jego kijem mysle ze sie spodoba

Poprawiony avatar ale bez kija bo mi nie wyszedl
[O-S-W] by Avatar 5am3ib


PS.Jesli jusz bedziecie komentowac to moglibycie dac komentarz o socce tym gosciu wyzej
thx :bounce:

10[O-S-W] by Avatar Empty Re: [O-S-W] by Avatar Pią Sty 29, 2010 11:31 am

Wielkolud

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Weźcie dziwni jesteście to jest strasznie fajny OPAR jest fajny

/Viego
8. Post musi zawierać treść. Czegoś w stylu "mi też", "fajne 9001/9000", "sok jest smaczny i zdrowy" (w temacie z czyimiś gifami np.) za treść nie uznajemy. Jeśli nie masz czegoś do powiedzenia, po prostu się nie wypowiadaj, a jeśli chcesz powiedzieć coś takiego, Hyde Park i chat-box nieco niżej stoją otworem.
Cóż. Twój post się tu kwalifikuje.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Avatar
» Avatar
» avatar
» Oceń avatar poprzednika oO

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.