Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] by D!V3RS Empty [O-S-W] by D!V3RS Pią Sty 22, 2010 12:25 pm

divers

avatar
Namekian
Namekian
Oto moje pierwsze pracki :) oceniać i krytykować mówić co zrobiłem źle lub co mogłem dać zamiast czegoś tam :D

[O-S-W] by D!V3RS Opar

Wersja Evil

[O-S-W] by D!V3RS Oparev

W tej wersji głownie zmieniłem kolor ciała i na ciele występują charakteryzujące żółte odznaki :)

2[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Pią Sty 22, 2010 12:36 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
O MATKO POLKO CO TO MA BYC?!
To tak zaczne od gory:
Włosy(o ile to są włosy bo wyglądają jak czapka) cienie na nich niezbyt
Buzia wgl bez cieni ;/
Koszulka .. jestem zdezorientowany
Rękawica nawet mi sie podoba tylko pocieniuj i usun z ramienie te coś
Spodnie też niezbyt
I buty normalne bez cieni
Pracuj nad swoimi wipami moja ocena to 3/10 za rękawice i na zachęte.

3[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Pią Sty 22, 2010 4:56 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Włosy - zjebane...po prost nie mogę znaleźć na szybko innego słowa...NO LUDZIE CO TO MA BYĆ? Cieniowanie zjebane...ALE CO TO MA BYĆ?! ...
Koszulka - W tym pierwszym to to jest jakiś żart tak? Żadnego cieniowania, żadnych zagnieceń - NIC!
Spodnie - boże coraz gorzej mi jest jak patrze na tego opara...a dopiero co byłem w McDonaldzie x< OBRZYDLISTWO.
To samo tyczy się całej reszty (wersji) tego opara - Jedno wielkie..."zero". Musisz jeszcze dużo poćwiczyć zanim coś tu pokażesz, bo na razie dostajesz odemnie marne 1/10 :sparta11:


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

4[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Pią Sty 22, 2010 6:09 pm

divers

avatar
Namekian
Namekian
No już wiem gdzie zrobiłem błąd :P Zobaczyłem na inne OPAR'y w przybliżeniu i oświeciło mnie :D

Oto mój nowy projekt..:
[O-S-W] by D!V3RS My1

I jak ? :P :)

EDIT:Sorry że nie dałem creditów ale nie wiedziałem że jak robi się coś podobnego to trzeba dawać :D
Credit:
S-H
Sołtys

do 16 masz czas na dodanie creditów. Nie robiłeś tego OPARa tylko i wyłącznie na base SH. Wzorowałeś się na pracach innych userów. Za to też credit się należy.//s



Ostatnio zmieniony przez divers dnia Sob Sty 23, 2010 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz

5[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Pią Sty 22, 2010 7:18 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
A więc włoski lepsze, kilka poprawek i będą fajne.Cienie na koszulce mi się nie podobają, te na spodniach ujdą.Mięśnie, fuj ! Zmień kolor mięśni na najmocniejszy skóry bo teraz to brzydko wygląda.Butki fajne.Rękawice of kors.Ogólnie robisz postępy.Cienie twarzy jeszcze mi się nie podobają.




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

6[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Pią Sty 22, 2010 8:33 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Włosy tak krzywe, że nie mogę znaleźć dla nich żadnego określenia. Cienie na bardzo niskim poziomie, pewnie jesteś początkującym... Po co kontury przy mięśniach? Wystarczy odpowiednio je pocieniować i będzie ok. Rękawiczki jeszcze ujdą... Ale pas w ogóle mi się nie podoba. Kolorystyka jest do du**. Tramposze były rox, są i będą. To jest ten jeden +. Jeżeli włosy od 0 robiłeś to jesteś na dobrej drodze, a tak nawiasem popraw je... Btw po co ta kreska na twarzy, usta? Pfee... To psuje fajny efekt.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

7[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Sob Sty 23, 2010 6:35 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
AHSUDASHUDHASUDHASUDHUASHDU XDDD, pierwszy opar roksi - wzorowane włoski na mnie xd.



Ten drugi wygląda troszkę jak plastik, włosy jeszcze ujdą, brak credita dla Sołtiego - podkoszulka podobna do niego, klata jak plastik, śmiesznie się patrzy na mnie x<, mięśnie na rączkach to fail.




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

8[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Sob Sty 23, 2010 12:37 pm

divers

avatar
Namekian
Namekian
Zrobiłem kilka poprawek :)
[O-S-W] by D!V3RS My2l
Credit:
S-H
Sołtys

9[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Sob Sty 23, 2010 12:52 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Odrazu widac ze poprawione jednak dalej za mało morda jak cyborg
koszulka lekko skrzywiona

4,99999999/10

10[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Sob Sty 23, 2010 6:21 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Spodnie i buty ma fajne ale twarz i koszulka dziwne bardzo, włosy też nie za ciekawe :P
Chociaż koszulka może być ocena to 5.5/10 :D Popraw mu twarz i od razu lepsza ocena będzie Hey!

11[O-S-W] by D!V3RS Empty Re: [O-S-W] by D!V3RS Sob Sty 23, 2010 6:34 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
A więc teraz ja ocenie
Włosy nie są piękne nie są Okropne tak jak Pierwsze xD cienie słabe
Twarz Okropna....

A teraz Rada : Chcesz dorysować usta zrób to max z 3 kratek, Nie Dorysowywać Oczy starczy widok jednego oka ;], I usuń te muskuły co tak bardzo zaznaczyłeś i Będzie o wiele ładniej wyglądało ;]

Na razie Tylko 3/10 ale jak poprawisz to to może bd Więcej



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.