Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Gif's]Ater Empty [Gif's]Ater Nie Sty 24, 2010 11:13 am

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Witam oto parę nowych gifów które zrobiłem po bardzo długiej przerwie z
LSW. Nie chodzi tutaj o jakąkolwiek fabułę tylko po prostu chciałem sprawdzić swoje umiejętności w psie, są to walki onevsone.W przyszłości mogę zrobić coś z fabułą ,zobaczymy.
Dobra oto te gify:
Krótki gifek- GokuVsVegeta
Kolejny gif- VegitoVsBuu
Następny- GokuSSJ4VsSuper17
Credity:
-Map Maker
-God of Hell
-Angryboy
-Majin Bear
-Son Goharotto
-The Others


Uwaga!Przebieg walk nie koniecznie może się zgadzać z anime.

Teraz zaczynam się bawić w After effect's ,więc może w najbliższym czasie wrzucę jakieś vGify.



Ostatnio zmieniony przez Ater dnia Pon Kwi 09, 2012 9:32 am, w całości zmieniany 2 razy

2[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Nie Sty 24, 2010 12:37 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Gif krótki ,ale był jeden przeskok jak Ryden leciał.Śmieszny też troche xD ukradli telewizor dla Dody :D dam ci 5/10 bo krótki ten gifek

3[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Pon Sty 25, 2010 10:42 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Hue Hue nawet dobre krótki ale dobry na początku był przeskok jak leciał ryden ocenka +5/10 za pomysł

4[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Sob Sty 30, 2010 3:56 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Update 09.04.2012



Ostatnio zmieniony przez Ater dnia Pon Kwi 09, 2012 9:19 am, w całości zmieniany 1 raz

5[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Sob Sty 30, 2010 4:04 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Zawalisty gif :D.Cocacola jest do tyłka xD.W tym gifie nie było żadnych przeskoków ale Ryden to człowiek nie więc czemu on lata,tego nie kapuje.8,5/10

6[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Sob Sty 30, 2010 5:39 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
gify troche przeskoków tam gdzie mówili literówka powinno być chodź a nie choć gifek mnie jakoś nie rozśmieszył x<
gify takie se zrob cos z fabula xd 6/10

7[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Sob Kwi 17, 2010 9:10 am

TML

TML
Earthling
Earthling
Błędy Ortograficzne, zajrzyj do słownika jak coś piszesz.

8[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Pon Kwi 09, 2012 9:20 am

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Witam oto parę nowych gifów które zrobiłem po bardzo długiej przerwie z
LSW. Nie chodzi tutaj o jakąkolwiek fabułę tylko po prostu chciałem sprawdzić swoje umiejętności w psie, są to walki onevsone.W przyszłości mogę zrobić coś z fabułą ,zobaczymy.
Dobra oto te gify:
Krótki gifek- GokuVsVegeta
Kolejny gif- VegitoVsBuu
Następny- GokuSSJ4VsSuper17
Credity:
-Map Maker
-God of Hell
-Angryboy
-Majin Bear
-Son Goharotto
-The Others
Jak o kimś zapomniałem to napiszcie.

Uwaga!Przebieg walk nie koniecznie może się zgadzać z anime.

Teraz zaczynam się bawić w After effect's ,więc może w najbliższym czasie wrzucę jakieś vGify.

9[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Pon Kwi 09, 2012 11:46 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
GokuVsVegeta: Zmieniające się style spritów nie wyglądają za dobrze, staraj się używać tylko jednego stylu. Ogólnie walka dość płynna i przyjemna dla oka.
VegitoVsBuu: Chyba jakieś problemy podczas zapisu bo gif wygląda dość dziwacznie.
GokuSSJ4VsSuper17: Dobrze że gif jest dłuższy od pozostałych, jednak ma kilka błędów. Zyt długie powtarzanie ruchów w kilku miejscach, przeskoki gdzie nie gdzie. Miejscami przydał by się inny czas klatek, bo mam wrażenie że wszędzie jest taki sam.

/1KP
/@Yoh

10[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Sro Maj 02, 2012 6:55 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Goku vs Vegeta
Krótki,płynny i to w sumie tyle,jeśli chodzi o wykonanie. Nie rozumiem,tylko czemu zmieniłeś Vegete 5/10
Vegito vs Buu
Popsuty jakiś,ale nie różni się niczym od poprzedniego 5/10

Goku vs 17
Najlepszy! Dłuższy,walka ciekawa,pamiętałeś o ataku S17 ala machine gun,Goku ciut za długo robił uniki,czerwona kamehamka źle wygląda,że się kończy za S17 przez co wygląda,to jakby go mineła jednocześnie kończąc się za nim. Osobiście na twoim miejscu skończył bym ją na S17 i dał mu czerwony inner glow,po pochłonięciu jej,bo jak rozumiem S17 ją absorbował,dam Ci 8/10

KP: 2
/Feli

11[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Sro Cze 06, 2012 8:55 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Oglądałem pokolei i każdy był coraz lepszy.Dobrze ci wychodzą ataki KI tylko czasem kiedy się ,,bili" to niepotrzebnie było to białe tło przez sec. i po tym zawolno postacie leciały ale zarabiście ci wyszdł gif
5/5

12[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Sro Cze 06, 2012 9:16 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Goku vs Vegeta: Gif płynny ale bardzo krótki i ta zmiana spirita w trakcie gifa bardzo źle wygląda. Ocena 6/10
Plusy:
Mapa
Efekty
Dynamika
Minusy:
Krótki
Zmiana spirita

Vegito Vs Buu:Gif o wiele lepszy od poprzednika ale walka jakoś mało dynamiczna, są efekty i to bardzo dobrze użyte i znów ten sam problem jakoś krótki ten gif. Ocena 6/10
Plusy:
Efekty
Mapa
Minusy:
Krótki
Mała dynamika

GokuSSJ4 Vs Super17:Najlepszy gif z tych trzech jest dynamiczny walka jest efektywna i bardzo dużo dobrych efektów, gif jest odpowiedniej długości lecz mapa jest za duża i jakoś źle to wygląda. Ocena 8.5/10
Plusy:
Fajne spirity
Efekty
Dynamika
minusy:
Duża mapa

/1KP
/@Yoh

13[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Nie Lip 22, 2012 9:08 am

pawsonek33m

pawsonek33m
Super Saiyan
Super Saiyan
Ocenie tylko te nowem : D

1.Ładne,płynne i piękna walka,mógłbym powiedzieć że jesteś prawiem na moim poziomie : D 8/10 piękne efekty!

2.Lepsze,płynniejsze i równie fajne efekty!8,5/10 bo krótkie

3.Istny dragon ball,efekty jak w nim płynne,może byś zrobił kiedyś ze mną
collab'a : D 9/10

KP: 1
/Feli

14[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Nie Lip 22, 2012 10:18 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
1) Krótki... w sumie nie ma czego oceniać. Płynność dobra, żadnych błędów nie zauważyłem. Co do spritów, korzystaj z jednego zestawu bo z tego co widziałem Vegeta zmienił się trzy razy. I nie potrzebnie tak długo trwa końcówka. Zanim gif znów się zaczął minęło kilka sekund i już myślałem, że mi PieCa pocięło.

2) No tu już jest znacznie lepiej. Na początku się obawiałem czy nie będzie to kolejna praca z niewykorzystanym tłem ale mile mnie zaskoczyło to, że postacie walczą wykorzystując całą dostępną przestrzeń. Płynność dobra, walka dynamiczna. Postaraj się tylko jeśli możesz o to by tło również nie było zbyt statyczne - możesz chociażby dodać przesuwające się chmury.

3) Nie potrzebnie dałeś mniejsze tło. Gif wyglądałby lepiej gdybyś dał postacią większą swobodę ruchów. Kilka scen mnie rozbawiło ale w tym przypadku to nie jest plus. Nie wiem, nie oglądałem DB ale scena, w której Super17 strzela z łokcia... cóż dodaj coś co będzie świadczyło, że przeciwnik obrywa bo na razie S17 świeci się łokieć a Goku dostaje drgawek... Końcówka również dziwna. Tak wiem "Cool guys don't look at explosions..." ale to wyglądało jak scena żywcem wyjęta z Power Rangers...

Teraz ocenki ;P
1) 3/10
2) 7/10
3) 6/10

KP: 3
/Feli

15[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Sob Paź 06, 2012 2:30 pm

pablito

avatar
Earthling
Earthling
W gifie z Vegetą od razu było wiadome kto wygra, bo Goku od początku dostawał baty.
Według mnie Twoje walki powinny być bardziej nieprzewidywalne, więcej uników, ciosów.
Drugi gif to najlepszy z dodanych, jest w nim odrobina nieprzewidywalności i kiedy już myślałem, że Goku załatwi Buu to ten zrobił unik.
Ogólnie przyjemne dla oka.
Trzeci gif nie pozostawię bez komentarza, jest to coś między pierwszym, a drugim. Czyli lekki niedosyt.


Pracuj dalej.

16[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Wto Paź 16, 2012 6:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Animacje krótkie, ale to z jednej strony lepiej – będę miał mniej do komentowania, zwłaszcza, że gify wykonałeś tradycyjnie, zapisałeś jako plik .gif, nie modyfikując dalej, i ostatecznie tworząc animację na YouTube z dźwiękiem.
Vegeta vs. Son Goku – nie rozumiem już na początku, po co książę Saiya-jin zmienia pozycję na jedną klatkę, po czym ponownie przybiera poprzednią. Poza tym, cholernie nie przypadła mi do gustu zmiana jego sprita, po błysku. Później akcja idzie już normalnie; brak zastrzeżeń do dalszej części animacji. Kolejny gif – Vegetto vs. Buu. Wszystko w porządku, ale kiedy fuzyjny wojownik odlatuje, uwidoczniłem na jego włosach biały piksel – staraj się zadbać o to, by nie popełniać nawet takich niewielkich i słabo zauważalnych błędów. Dla oka oceniającego liczy się często nawet detal. Poza tym, brak zastrzeżeń. Tutaj gif trzyma naprawdę wysoki poziom – miałeś pomysł na ten pojedynek, i za to łapiesz plusa. Ostatnia animacja, a mianowicie Son Goku SSJ4 vs. Super #17 wyszła naprawdę świetnie. Nie wyłapałem żadnych błędów. Jedyną rzeczą do jakiej można się przyczepić we wszystkich trzech przypadkach jest zbyt długi czas ładowania poszczególnych technik, kiedy druga postać właściwie nic nie robi. Podobne zastrzeżenia budzi włączenie aury. Poza tym, oby tak dalej. Czekam na więcej gifów nie tworzonych z myślą o tym, by posiadać masę efektów 3D i dźwięk.

KP: 3
/Feli

17[Gif's]Ater Empty Re: [Gif's]Ater Nie Lis 18, 2012 9:09 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Pozwól, że ocenie je wszystkie razem.
Nigdy nie byłem zbyt wielkim fanem gifów "niemych". Uważam, że są one nudne i rzadko kiedy są one w stanie przyciągnąć uwagę odbiorców.
Wracając do twoich prac. Uważam, że nie prezentują one sobą nic specjalnego. Są wykonane starannie, czego ci odmówić nie można, lecz naprawdę oglądają każdy z nich zastanawiałem się co w nich tak naprawę można ocenić. Są to po prostu kolejne z pośród kilku set (tysięcy?)animacji przedstawiające oklepane motywy walki, na domiar złego wykonany tylko poprawnie.
Ja nie znajduję w nich nic wartego uwagi, lecz też nie dostrzegam żadnych błędów. Te dwa czynniki powodują, że powstrzymam się od oceny jako takiej.
Moja rada: Znajdź swój własny styl/pomysł a nie powielaj. (Jeśli wiesz co mam na myśli)
Pozdrawiam!

/2 KP
/@Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.