Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Nie Sty 24, 2010 11:22 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Odc.1
1 part taki króciutki i na razie nie mówi nic o komiksie xd
aha sorki że zombie słabe i prawie takie same ale dużo czasu by mi zajmowało robienie każdego zombie innego x/

2[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty Re: [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Nie Sty 24, 2010 11:48 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
No to jedziem!
Na razie nic się nie dzieje ale mam nadzieje ze się rozkręci :). Efekty jak zwykle są super! Ten zombie co tak biegnie fajnie wygląda ^^. Komiks jest krwawy i to mi się podoba!
Czekam na next part i oby fabuła się rozkręciła
9/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

3[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty Re: [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Nie Sty 24, 2010 12:04 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Komiks zapowiada się super, pomysł z zoombie jest zajebiaszczy :D
Efekty super, zombie wyglądają the best :D
Czekam na next part Hey!
Ocena 9/10

4[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty Re: [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Nie Sty 24, 2010 12:32 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Komiks jest zaj*****.Fajna krew co tak latała xD.Jak łeb dla tego zombie się rozwalił też dobre.
9/10

5[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty Re: [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Nie Sty 24, 2010 7:18 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Ciut nie podobają mi się ramki, ale da się przeżyć. Fabuła... Jest jakaś fabuła? Zabijanie zĄŁbjakuff. Czyli, mam nadzieję, że będzie jakiś wyższy cel, jak pokonywanie bosów. No nic. Czekajmy na next.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

6[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty Re: [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Wto Sty 26, 2010 2:54 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Oo, fajnie.Fabuła znana mi, bo to z gry Left4Dead.
Troche nie widoczne te czarne napisy na ciemnym tle i przezroczyste dymki nie są do końca najlepszym pomysłem.
Sieka , fajna ale za krótka.Mógłbyś to troche przeciągnąć.
Helikopter, fajny pomysł.Tylko troche za mały, ale wiem że nei miałeś innego.
Komiks troche krótki , ale fajnie sięzapowiada.Następny zrób dłuższy i więcej akcji.
Gratulacjerobienia tych postaci :]



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

7[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty Re: [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Pon Lut 01, 2010 11:54 am

Ghost

Ghost
Earthling
Earthling
Fabuła:
-FAJNA znana z mojej "prawie" ulubionej gry (mogło by być trochę dłuższe) 8/10
Dialogi:
-Mało :( 5/10
Grafika:
-Fajna tylko, że krew słabo zrobiona i jak oni się zmieścili do tego małego helikoptera? 7,5/10 (podwyższyłem bo zombiaki sam robiłeś)
---
Średnia ocen:
(8+5+7,5):3= 6,8(3)...

Co można poprawić?
Otóż to:
-Wydłużyć fabułę
-krew "fajniejszą" zrobić
-WIĘCEJ ZOMBIE!!!!


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/f

8[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty Re: [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Sob Sie 28, 2010 6:31 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
No to lecim!
Pomysł sam w sobie jest swietny oprawa graficzna bardzo mi się podoba jest taka mroczna i krwawa !
Co do głównych postaci to pewnie oparki Seza tak raczej tak
Jeśli chodzi o fabułę to na razie nic się nie dzieje po za dwoma gośćmi stojacymi w barze rozwalającymi zombiaki po czym uciekają w helikopterze nie wiem czy ten komiks skończył się na jednym parcie ale mam nadzieje że NIE lubie Left 4 Deda a komiksem bardzo mi się spodobał czekam na next party
10/10

1kp

9[Komiks]Left 4 Dead Ultimate Empty Re: [Komiks]Left 4 Dead Ultimate Nie Sie 29, 2010 11:15 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Co by o nim powiedzieć ? Dobra zacznijmy od tego, że komiksy tobie zawsze fajnie Ci wychodziły i chętnie bym obejrzał kontynuację tego komiksu albo jednego z tych których nie skończyłeś, albo tego w którym mnie nie ma :P.
Cóż powiem na początek że białe tło jest zbyt zwykłe ale niech już takie będzie. Do tego ładnie je wypełniłeś. Czerwone napisy ładnie się komponują z tłem. Dymki w komiksie robiłeś sam. Zombie są tacy zwykli ale mogłeś zrobić parę wersji np. Bez koszulki, w bluzie, totalnie zniszczonego, takiego co na rękach chodzi bo nie ma nóg albo V... nie ważne. Postaci które w nim występują nie znam. Helikopterek troszkę za mały na nich ale nie ważne. Lepsza krew by się przydała i lepsi zombie jak już wcześniej mówiłem. Niem wiem czy robiłeś to w Paincie, Gimpie czy może w Photoshopie, nie obchodzi mnie to. Komiks może być robiony w Paincie i mieć klimat. Cóż to na tyle z mojego komentarza. Pozdro Rekinku no i trzymaj kotka.
:lizz:

2kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.