Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] Szarka Empty [O-S-W] Szarka Nie Sty 24, 2010 11:51 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Witajcie! Tu będę dawał moje Opary, spary i wipy!
1#
Alex Mercer z gry "Prototype"
[O-S-W] Szarka 2xgz05btybelj29zurmb
Oryginalny wygląd:
http://www.iv.pl/images/ka7nvz3bqjv8m1o38ci.png



Ostatnio zmieniony przez Szark dnia Pon Lut 08, 2010 5:48 pm, w całości zmieniany 3 razy

2[O-S-W] Szarka Empty Re: [O-S-W] Szarka Nie Sty 24, 2010 11:54 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
ubranko jest fajne cienie na koszulce za bardzo nie widze co to jest to białe?pod koszulą na dole?spodnie są oki cienie na skórze też dobre...opar jest oki 9/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

3[O-S-W] Szarka Empty Re: [O-S-W] Szarka Nie Sty 24, 2010 12:40 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Bardzo ładnie zrobiłeś go na podobizne tamtego.Cienie chyba są spox kaptur ładny,koszulka też,nafajniej wyszły rękawice czy co to tam jest.Jeszcze mu nie zrobiłeś takiej brązowej koszulki pod biała .9/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

4[O-S-W] Szarka Empty Re: [O-S-W] Szarka Sro Sty 27, 2010 1:15 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Comment Plx :(
Nowy oparek ^^, ma na imię Kyle (czyt. Kajl [chyba dobrze napisałem xd])
[O-S-W] Szarka H8sxefz7scz2ajz5clu1

5[O-S-W] Szarka Empty Re: [O-S-W] Szarka Sro Sty 27, 2010 1:38 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
fajne włoski i na nich cienie koszulka fajnie pocieniowana to żółte na spodniach i spodnie też
spoko cienie ogólna ocena 9/10 czegoś mo brakuje w tym oparku



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

6[O-S-W] Szarka Empty Re: [O-S-W] Szarka Sro Sty 27, 2010 2:34 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
włoski fajne tylko cieniowanie dziwne
cienie skóry są oki ale na koszuli takie se spodnie są ładne
na butach nie widze ze bardzo cieni ale pewnie sa 8/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

7[O-S-W] Szarka Empty Re: [O-S-W] Szarka Nie Sty 31, 2010 12:42 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
no więc.. koszulka łądna, ładne cienie, spox kolorki, pas spox , spodnie chmmmm, popraw trochę to co na żółto i będzie spox,butki standart, rękawice trochę popraw.
Ogólnie jest bardzo dobrze
8,3\10

8[O-S-W] Szarka Empty Re: [O-S-W] Szarka Wto Mar 12, 2013 11:17 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Lol, nie mogę uwierzyć że wygrałem z moim lenistwem i coś zkleiłem... po 3 latach przerwy. [O-S-W] Szarka 62355591862109387920
Starałem się w miarę możliwości custom ale w razie czego credit dla the.wordless i dla Yoha :3

9[O-S-W] Szarka Empty Re: [O-S-W] Szarka Czw Mar 14, 2013 5:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chwali się, że po długiej przerwie wykonałeś od razu pracę „custome” – niestety, jej wykonanie ssie po całości. Ale po kolei… Przede wszystkim, dobrze Cię znowu zobaczyć na forum. Mam nadzieję, że Twoje lenistwo ma słaby poziom i będziesz nieco częściej dodawał jakieś prace. Cieniowania nie mam zamiaru komentować – w przypadku całej postaci, jest żałośnie słabe, a co za tym idzie, „po powrocie” musiałbyś ostro zabrać się za ćwiczenia mające na celu poprawę „skilla”. Jeżeli chodzi o proporcje – głowa wydaje się zdecydowanie za wielka. Dodatkowe zastrzeżenia budzi odległość pomiędzy oczami – jest zbyt wielka. Ręce wydają się zdecydowanie za chude, jak na masę bohatera – wystarczy spojrzeć na ogromny wręcz tułów. W przypadku nóżek, popełniłeś amatorski błąd – lewa noga OPARa musi być o jeden piksel wyżej, niż jest aktualnie. Nie wiesz o co chodzi? Spójrz na swoją poprzednią pracę, sprzed tego tragicznego „revampu”. Załapałeś? Świetnie.
Ogólnie rzecz biorąc, postać nie wymaga poprawek – jest tak dobrze wykonana, że nie poprawisz błędów. Bierz się za to od nowa, rysując tym razem na odpowiednim „base”. Dobre chęci się chwali, ale nie mam zamiaru oglądać i komentować kilkunastu takich prac pod rząd, przyjacielu.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.