Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zmiana głosowań na Otw'y Empty Zmiana głosowań na Otw'y Nie Sty 24, 2010 7:39 pm

Aragami^

Aragami^
Saiyan
Saiyan
Sądze iż forma głosowania w Otwach jest zła. Ankiete każdy może podrobić założyć 10 multikont itd
Proponuje głosowanie w temacie podając numer pracy i uzasadniając.Myślę również, że OotW nr 2 jest oszukany
ponieważ takie konta jak Wacnol, Krakao, Kombik to tylko multikonta założone w dzień konkursu mające 0 postów.
Głosować można by było od paru kryterii moje propozycje to:
-Data Zarejestrowania (conajmniej tydzień) lub jakaś osoba wyższa np Sołtys poświadcza za osobe lub jest to osoba znana i szanowana (Sezu noob)
-Ilość postów (conajmniej 50 postów) wyjątek dla osób powszechnie znanych np Cineg, Shun

/C
Poprawiłem nick.


/Y
Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Zatwierdzono.

2Zmiana głosowań na Otw'y Empty Re: Zmiana głosowań na Otw'y Nie Sty 24, 2010 7:43 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Też tak sądze, i chyba to zmienimy. Wystarczy, że wprowadzimy ograniczenie od ilości postów a będzie dobre, bo jak ktoś napisze posta to można sprawdzić jego IP. Ja proponuję 30 postów, i napisanie postowo na którą prace się głosuję. Jestem za..

3Zmiana głosowań na Otw'y Empty Re: Zmiana głosowań na Otw'y Nie Sty 24, 2010 7:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Tak będzie sprawiedliwie i - co za tym idzie - racjonalnie.

Więc co będę dużo mówił, jestem za.

Btw, czy przypadkiem kiedyś właśnie tak nie były prowadzone głosowania w konkursach albo walkach? xD

4Zmiana głosowań na Otw'y Empty Re: Zmiana głosowań na Otw'y Nie Sty 24, 2010 7:47 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja proponuję od 20...ale pomysł dobry, wiele razy tak było, że ktoś tworzył MultiKonta, aragami dobre spostrzeżenie.

5Zmiana głosowań na Otw'y Empty Re: Zmiana głosowań na Otw'y Nie Sty 24, 2010 7:49 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Bardzo dobry pomysł xP,
Myśle że starczy kryterium w wysokości od 30 postów i Data zarejestrowania tydzień.
To bardzo dobry pomysł, ponieważ podwyższy to jakość forum i nei było by oszustwa w konkursach.
Jestem jak najbardziej na tak :)

6Zmiana głosowań na Otw'y Empty Re: Zmiana głosowań na Otw'y Nie Sty 24, 2010 7:51 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Pomysł jest bardzo dobry. Szkoda że nie możemy robić skryptów do forum bo taki skrypt by się przydał blokujący to. Walki będą wtedy sprawiedliwe i nie będzie multikont. Mam nadzieję że pomysł wejdzie.

Jestem na TAK!

7Zmiana głosowań na Otw'y Empty Re: Zmiana głosowań na Otw'y Nie Sty 24, 2010 7:51 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Viego, na początku DBSS coś takiego było. Glosowało by się na tej zasadzie:


1. [0]
2. [0]
3. [0]
4. [0]
5. [0]
6. [0]
7. [0]
8. [0]
9. [0]
10. [0]
11. [0]

Tam gdzie liczba, numer pracy tam gdzie zero dodawało by się swój głos. np.


1. [0]
2. [0]
3. [0]
4. [0]
5. [1] < Dobre cieniowanie, fajne kształty
6. [0]
7. [0]
8. [0]
9. [0]
10. [0]
11. [0]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.