Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ulubiony artysta LSW Empty Ulubiony artysta LSW Nie Sty 24, 2010 11:04 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
No więc podajcie swoich 3 idoli, na których się wzorujecie >;3.


1. Sasuke-Ish
Zaraz po skill downie AfroLuffiego jest dla mnie przykładem, już od początków Aceboardów zaszokował swoim Karionem w starej wersji(a'la samuraj). Świetne base sobie zrobił i obrał ciekawy styl robienia oparków.
2. AngryBoy/AfroLuffy/SkyX
AngryBoy - świetny admin i spriter, zaczął się powoli stawać moim idolem po zrobieniu bleach project, następnie zrobił kilka oparków 100% custom w połowie lsw, jeszcze ten nagłówek świąteczny na vortexie - Videl razem z Gohanem była świetna - stąd na świat przyszło moje base.
AfroLuffy - mój idol odkąd wróciłem do LSW po długiej przerwie, świetnie robił oparki, cechował się 100% customami oraz świetnymi pomysłami, postanowił zmiksować stare dobre LSW z nowym, ciekawy styl robienia. Niestety zaraz po tych kox oparkach stracił jakby skilla, mniej robił customów no i stał się gorszy X/. To z nim mam najwięcej kontaktu z userów Vortexa.
SkyX - pomocny i kreatywny spriter, wybił się z gównianych oparków i wbił się na czołówkę, ogólnie miły użytkownik, zaraz po AL mam z nim najwięcej kontaktu. Pomaga mi w sprawie customów jak mam problem :P.
3. Sezu/devonsakamorai/Luka
Sezu - znam gonja świetnie, można powiedzieć, że to mój pierwszy 'internetowy' friend. Jest koks
Devonsakamorai - podoba mi się styl i głównie jego lsw gundam, jednym słowem koks, zrobił pierwsze base kobiece(?).
Luka - Nie wiem czy to jest nowy użytkownik czy stary z nowym nickiem ale ma dobry styl, robi elegancko 100% i fokle.




No to teraz wy bierzcie się do pisania ;].

2Ulubiony artysta LSW Empty Re: Ulubiony artysta LSW Pon Sty 25, 2010 10:22 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
1.Sezu - od początku jak zobaczyłem jego twory zakochałem się w jego pracach ;3 może nie jest dobry jak niektórzy z Vortexu lecz w jego oparkach/spritach jest to coś

2.Sasuke Ish - ogólny owner podobają mi się jego prace świetnie cieniuje lecz moim zdaniem ssie Sezowi xD

3.AngryBoy/AfroLuffy/Gamon/Aragami - ich prace są też gitesowe xD



Ostatnio zmieniony przez Rizuke dnia Wto Sty 26, 2010 8:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

3Ulubiony artysta LSW Empty Re: Ulubiony artysta LSW Wto Sty 26, 2010 12:51 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Trudne pytanie.

1.Sasuke Ish - po prostu, kox prace, ładne cieniowanie i w ogóle.
2.Sezu - o tak, myślę, że nawet dorównuje S-I. Cieniowanie zaje--biste, robi dobre włoski, no cóż.
3.AfroLuffy/Shine/Mistah Jayden/Axxon456 - no cóż, elita (i kilku innych...). Mistah Jayden przede wszystkim, za jego ownerskie gify, które są pro.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Wasze ulubiony gry.

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.