Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1PS Empty PS Sob Sty 30, 2010 12:30 pm

keciam

keciam
Saiyan
Saiyan
Przepraszam za spam, ale jestem początkującym w takich anime.
Prosiłbym o poradnik do PS co czym sie robi itp

2PS Empty Re: PS Sob Sty 30, 2010 12:49 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer

3PS Empty Re: PS Sob Sty 30, 2010 1:10 pm

keciam

keciam
Saiyan
Saiyan
No tak zaglądałem tam znalazłem pomoc do tego co mi jest poczebne, ale nie do końca, nie wiem jak w Ps, jak wkleje sprita na mapke to jest biale tlo i nie wiem ja zrobic zeby bylo przeźroczyste, nie wiem tez jak przsowac sprita. HELP

4PS Empty Re: PS Sob Sty 30, 2010 1:26 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User

5PS Empty Re: PS Sob Sty 30, 2010 1:32 pm

keciam

keciam
Saiyan
Saiyan
Znalazłem ten link ale nie pisze jak zrobić zeby postać zlewała się z tłem...

6PS Empty Re: PS Sob Sty 30, 2010 2:35 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Pisze. Nie wpieraj mi, że nie pisze, bo sam ten poradnik napisałem. A jeżeli dalej uważasz, że nie pisze, to się naucz czytać.

7PS Empty Re: PS Sob Sty 30, 2010 2:47 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Wklej na mapke sprita, z białym tłem. I zakotwicz. Potem weź ruzge i kliknij na białe tło i następnie żeby je usunąć kliknij Delete.

8PS Empty Re: PS Nie Sty 31, 2010 6:40 am

keciam

keciam
Saiyan
Saiyan
Ok Działa dzieki.
Zrobilem gifa w PS ale nie moge go skleić Easy GIF Animatorem, HELP

9PS Empty Re: PS Nie Sty 31, 2010 11:53 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jak nie możesz? Każdą klatke musisz zapisywać osobno najlepiej do jakiegoś folderu, i na koniec wrzucasz w program.

10PS Empty Re: PS Nie Sty 31, 2010 12:21 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Zapewne zapisales w formacie od PS. Jak chcesz zrobić gifa zawsze przy zapisywaniu musisz zmienić na PNG.

11PS Empty Re: PS Nie Sty 31, 2010 1:09 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Chociaż jak chcesz zacząć zabawę z sygnaturami to zawsze zapisuj sygne na dwa formaty, dokładniej .png i .psd. Tylko debil zapisywałby swoje dzieło życia w .png ;].

12PS Empty Re: PS Nie Sty 31, 2010 2:06 pm

keciam

keciam
Saiyan
Saiyan
Szark napisał:Zapewne zapisales w formacie od PS. Jak chcesz zrobić gifa zawsze przy zapisywaniu musisz zmienić na PNG.


Tak to podziałało dzieki, wam tez.
A jest moze na forum poradnik jak wyladowania elektryczne do PS zrobic bo nie znalazlem,a zostaje mi czarna obramówka .

13PS Empty Re: PS Pon Lut 08, 2010 5:36 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Polecam ci gimpa, tam odrazu możesz zapisać w formacie .gif.Nie musisz bawić się w sklejanie.
A poradnik do usuwania tła masz tutaj:
https://anrevosprites.forumpl.net/tutoriale-f4/gimp-podstawy-zamiana-ta-w-przezroczysto-t233.htm
Z gimpa :D

14PS Empty Re: PS Pon Lut 08, 2010 8:13 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pikacz, a powiedzieć, że trzeba by dodatkowo do GIMPa ściągnąć rozszerzenie GAP (GIMP Animation Package) to nie łaska? Bez tego za cholerę nie zrobisz żadnej animacji w GIMPie.

keciam, poradnik, który podał Pikacz nie przyda ci się zbytnio w PSie, ale z tego, co pamiętam, może cię nakierować, bo w tym programie też było coś ze zmianą trybu warstwy.

15PS Empty Re: PS Wto Lut 09, 2010 2:15 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
A więc wyładowania elektryczne ściągasz na kompa, wrzucasz je do PS, wybierasz sprita i go wklejasz na mapkę, następnie wycinasz niewielki obszar, na którym jest wyładowanie elektryczne, następnie w opcjach warstwy stawiasz na Rozjaśnienie Liniowe(po polsku, a po ang. Linear Dodge).

16PS Empty Re: PS

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.