Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Komiksy madafakazzzzzzzzzz Nie Sty 31, 2010 4:27 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Siemka, tak jak to Shine powiedział "jednostrzałowce".
Czyli nie będę kontynuował komiksów, zazwyczaj robię z humorem bo takie się najlepiej ogląda ; ].

Taki jeszcze z SR na walce BR:
https://2img.net/r/ihimizer/img714/791/blondiegirlrlr.png

Ocenki mile widziane.



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Sro Lis 30, 2011 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Nie Sty 31, 2010 4:31 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Haha xd dobre widziałem to na S-R ale nie oceniałem

Bardzo dobre z humorem ^_^ uśmiałem się troszeczke : )

10/10.

3Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Nie Sty 31, 2010 4:33 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Hahaahhahaa pamiętam to xD
Na s-R było, epickie.Wygrałeś tą pracą z viegiem :O
Śmieszne xD I dawaj takich więcej bo są najlepsze, prawie jak Kinot'un xP

4Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Nie Sty 31, 2010 5:36 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
hahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahaha xD.
Takie komiksy to ja lubię,śmieszny i dobrze wykonany


Wielkie 10/10

5Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Nie Sty 31, 2010 7:02 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Lekko mi się nie podoba :/ - dokładniej pierwsza mapka zapisana w .jpg(chyba) za to sam Opar nie. Mieszasz polski z angielskim - epic fail. Dupa krzywa, cieniowanie nie realistyczne ;o? Pochwal się najlepiej swoim dziełem na KGW miszczu -.-'.

6Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Pon Lut 01, 2010 3:16 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
sak maj d****
Dupa krzywa, cieniowanie nie realistyczne ;o?
Dobrze wiesz, że robiłem to tylko na potrzeby komiksu.


Pochwal się najlepiej swoim dziełem na KGW miszczu -.-'.
Chcesz warna? Nie będziesz kozaczyć, no pokaż swoje posty na KGW jak chcesz o tym gadać.
Widzisz i znowu chcesz sprowokować kłótnie, zaraz Ci ****.



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Sro Lis 30, 2011 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

7Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Pon Lut 01, 2010 3:33 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Sam się wpieprzyłeś na forum KGW, jak ci się nie podoba nie musisz zostać Gurwianinem :]. No i co, że na potrzeby komiksu, to cie w sumie nie zwalnia - jeśli chcesz żeby komiks był lepszy to musisz dopracować szczegóły, co nie?

8Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Sro Mar 03, 2010 6:34 am

Saphron

Saphron
Zbanowany
Zbanowany
No zajebiste :P tylko ta dupa powinna byc okrągła ;)

9,9/10

9Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Sro Mar 03, 2010 10:03 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Feli napisał:

Pochwal się najlepiej swoim dziełem na KGW miszczu -.-'.
Chcesz warna? Nie będziesz kozaczyć, no pokaż swoje posty na KGW jak chcesz o tym gadać.
Widzisz i znowu chcesz sprowokować kłótnie, zaraz Ci wyjebie.


Why can't he? Just becuase you're an admin? So Admins -can- be like that to other users? >_> That's what I hate about forums, Admins -mostly- can do what users can't. This for example.


The comic itself, I dunno why you people find it funny, yes I know what it says. The shadingn on last shoot is fucked up, so is the butt. Also, the vibrators are just weird, same with those pink thingies. You could atleast shade Gotenks' black hair part, and she has no breasts. Flat Chested? I doublt you perverts would so something of that sort. Also Shine, as far as I know; other countries also mix English with thier own language for shop names etc. So it fits.

2/10

White Nigga guy, I would ask you to ask an Admin to change your name, I already made a post about racism in "Skargi", don't make me do it again.

10Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Sro Mar 03, 2010 4:14 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Dupa krzywa, niektórzy mają rację... ale wszystko ładnie zrobione, lecz ja się tylko uśmiechnołem, mimo to na tej walce to też oddałbym na to głos!

11Komiksy madafakazzzzzzzzzz Empty Re: Komiksy madafakazzzzzzzzzz Sro Kwi 07, 2010 1:25 pm

Born

avatar
Earthling
Earthling
zarąbiste ^^^ niezłe.. bardzo dobry 10/10 rób dalej takie ;]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.