Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Collab Empty Collab on Pon Lut 01, 2010 6:24 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Mam propozycję, możecie dodać collab - zapewniam, że często bym tam pisał i opublikował prace z timem lub Sezem : D no i żeby nie było jak na DBSuperSprit - Feli napisał temat i nara.

/Y
Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Zatwierdzono.

2Collab Empty Re: Collab on Pon Lut 01, 2010 7:21 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ta a ty gówno też napisałeś na gg.
Dobry pomysł, ale za duża aktywność by nie była jestem obojętny.

3Collab Empty Re: Collab on Pon Lut 01, 2010 2:27 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Napisałeś dokładnie, że chodzi o Chi, powiedziałem ok, następnie ty "zmówimy się na gg", myślałem, że jak ty proponujesz collab to chociaż napiszesz.

4Collab Empty Re: Collab on Pon Lut 01, 2010 6:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W ogóle to dzięki za wytłumaczenie co to jest ten Collab, Sezu.

Hmm.. Pomysł nie jest zły. Stworzenie działu, gdzie będziemy mieli możliwość tworzenia prac grupowych? Ciekawe i jak dla mnie, oryginalne.
Nie wiem co na to reszta Adminów, ale moim zdaniem można coś takiego wprowadzić. Może dział nie będzie tak ostro spamowany jak O-S-W, ale myślę że kilka(naście?) osób z forum, skusi się na połączenie sił i napisze coś w tym dziale :)

Jestem za.

Collab Swfo1d Collab Ateam11 Collab Fteam10

Collab Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

5Collab Empty Re: Collab on Pon Lut 08, 2010 4:52 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Teamt troche wygasł, ale wyraże swoje zdanie ;p.
NArazie nie ma dużo połączeń, bo nie ma chętnych , i nie ma takiego działu.Gdyby takowy powstał, może ludzie zachęcili by się do tworzenai wspólnych prac :D.JEstem 50/50 , bo nie jestem do koncap rzekonany o tym ile ludzi będzie coś takiego robiło :) Zawsze można założyć, drugi temat.

6Collab Empty Re: Collab on Pon Kwi 12, 2010 4:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odświeżenie.
Dział wprowadzony. Zamykam.

Collab Swfo1d Collab Ateam11 Collab Fteam10

Collab Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]