Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[PC-ONLINE] Gunz, The Duel Empty [PC-ONLINE] Gunz, The Duel Sob Lut 06, 2010 1:31 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Znalazłem dość stary artykuł mojego autorstwa, więc postanowiłem wrzucić, proszę nie usuwajcie linków bo niby zasrane reklamy - jeśli ktoś chciałby postudiować na temat tej gierki to poczyta, wiem, że w regulaminie pisze, że dotyczy to stron o tematyce graficznej, ale admini mają nawyk usuwania wszystkich linków -.-. Recenzja ma może z rok?


Dobra, najpierw zacznę co to jest GunZ i w ogóle.

1.Grałeś w gry serii Max Payne? Nudzą Cię słabi, głupi oraz powolni przeciwnicy? Brakuje ci więcej adrenaliny? GunZ to jest idealne połączenie, szybka, pełna emocji rozgrywka, nie ma tu już przy każdym skoku spowolnienia, które pomoże ci wycelować i zabić kilkoma strzałami przeciwnika. Gunz to właśnie to, tutaj nie pykasz z nubowymi przeciwnikami, inni też potrafią za pomocą przeróżnych trików zabić Cię w kilka sekund.


2. Rejestracja i pierwsze zalogowanie się do gry :-)

1. Wchodzimy na http://ijji.com
2. Klikamy "sign up"
3. Wypełniamy wszystkie pola
4. Gdzieś na środku ekranu będą wyświetlone różne gry produkcji ijji.
5. Logujemy się na "podstronie"(?:huh:).
6. Klikamy "PLAY LIVE!" czy coś w tym stylu, łatwo to zauważyć
7. Dzięki temu ściągamy klienta
8. Gdy instalowanie Gunza zostało zakończone, klikamy jak wcześniej na Play Live
9. Dalej już nie muszę mówić
[size=-2]Jeżeli pomyliłem się to proszę wytyczyć błędy, z góry dziękuję[/size]

3. Style gry

Prawdopodobnie będziecie się nimi kierować, istnieje kilka "stajlów", jednak nikt wam nie zabrania ich połączania. Wymienię tu mi znane.

K-style(Korean style) - na czym to polega? Wszelkie triki za pomocą miecza i czasami pewnych broni.
E-style(Europe style) - zwykła gra, gdzie używamy broni palnej, broń biała jest tylko dodatkiem.
D-style(Dagger style) - zapewne z nimi i z k-stylerami będziecie mieć największe kłopoty. D-stylerzy potrafią podbiec i wykonać Roundabout. Co to w ogóle jest? Koleś biega w około Ciebie i dźga Cię swoim małym nożykiem? Co w tyk wręcz wkarwiającego? Jeżeli taki typek wykona na Ciebie dźgnięcie to potrzebujesz kilka chwil na ocknięcie się, on w tym czasie może wykonać ponownie i powtarzać do usranej śmierci. Jednak jeżeli jesteś K-stylerem to spokojnie za pomocą Halfstepa go rozpierdzielisz.
G-style(Glitch style) - styl tylko i tylko do szpanowania B-). Gdy go opanujesz pierwszego, to z K-stylem będzie ci łatwiej.

Teraz pewnie myślicie, co ja pierdzielę, jakie do cholery jasnej Halfstepy? To są różne kombinacje ruchów, które otrzymały swoją nazwę. Po więcej zapraszam na stronę gunz.pl, z której brałem informacje. Teraz pewnie chcecie poznać ten K-style? Jasne, zapraszam do Vademecum mieszkańca Astry, które zostało wykonane przez Seymour'a.

Myślę, że informacje zawarte w poście pomogą wszystkim zacząć nową grę.

2[PC-ONLINE] Gunz, The Duel Empty Re: [PC-ONLINE] Gunz, The Duel Nie Lut 07, 2010 11:39 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No nawet najs, grałem w to dosyć długo. Fajni są ludzie, gierka nie jest trudna łatwo wchodzi ;l p. Gra się bardzo ciekawie, bo na miliony sposobów można zabić przeciwnika, to raz z zaskoczenia to biegnąc po ścianie, naparwdę można fajne triki wykonywać co motywuje do grania no i te lvle, dobrze opisane style i ogólnie recka naprawdę dobra sam polecam te giere.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.