Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wasza Graficzna Przyszłość Empty Wasza Graficzna Przyszłość Nie Lut 07, 2010 5:43 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No tak jak w temacie, na początku każdy pewnie zaczynał z czymś. Pewnie jeden od sygien a drugi od oparów. Każdy wie że jednak kase można zarabiać na grafice/animacjach/layotach.
Macie jakieś plany a może to czysta zabawa?

Ja nie zastanawiałem się za bardzo żeby to była grafika to był moj jakiś zawód, ale jeżeliby tak pomyśleć to nawet ciekawie by to wyglądało. Ale jak na teraz to czysty 4fun&luck. No i jak robie prace to zazwyczaj na konkurs, czyli dla satysfakcji xP.

2Wasza Graficzna Przyszłość Empty Re: Wasza Graficzna Przyszłość Nie Lut 07, 2010 5:48 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
No to tak ze mną , ja zaczynałem od sygien robię ja dla przyjemności , bo lubię i zawsze dla kogoś .

Hmm czy tym chce zarabiać w przyszłości grafika ? Tak , nauczyć się robić aby gwiazda wyglądała jak gwiazda a nie jak pryszcz xd

3Wasza Graficzna Przyszłość Empty Re: Wasza Graficzna Przyszłość Nie Lut 07, 2010 6:09 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Akurat ja chcę związać Swoją przyszłość z grafiką komputerową, lecz nie Sprity, PixelAry itp. Raczej Layouty (czy. strony), loga, wizytówki itp. Akurat niedługo będę miał praktyki w firmie właśnie graficznej, która się takimi zleceniami zajmuje. Więc to dla mnie nawet lepiej.
Także w niedalekiej przyszłości chciałbym zacząć 'zabawę' z 3D.

4Wasza Graficzna Przyszłość Empty Re: Wasza Graficzna Przyszłość Nie Lut 07, 2010 9:15 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ja w najbliższym czasie chce się przerzucić na większe pixel arty, lub jak nie wyjdzie to powrót do sygnatur ;]. Ogólnie tak jak Sezu chcę łączyć swoją przyszłość z przyjemnością, czyli grafiką, albo sam informatyk. Myślałem jeszcze o Digital Paintingach, Vectorach i innych gównach ;p.

5Wasza Graficzna Przyszłość Empty Re: Wasza Graficzna Przyszłość Pon Lut 08, 2010 7:01 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
W przyszłości poprawie logo Danonków, i usunę tego fuckin' gada z obiegu.

6Wasza Graficzna Przyszłość Empty Re: Wasza Graficzna Przyszłość Pon Lut 08, 2010 9:10 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Hmmm, ja chce zacząć robić storny internetowe, taki mam plan xP.
Troche się ucze, w HTMLu i PHPie i możę coś z tego w przyszłości wyjdzie, do tego możę studia informatyczne i mam nadzieję zarabiać na robieniu stron xD.
@up Niss, ciekawe xD, ale tym razem niech będzie łądniejsze logo xD
W LSW mam nadzieję żostać jak najdłużej, nie dla LSW, tylko dla tych userów, bo z niektórymi warto utrzymać kontakt :)

7Wasza Graficzna Przyszłość Empty Re: Wasza Graficzna Przyszłość Wto Lut 09, 2010 2:29 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Potwierdzam zdanie Pikacza - warto zostać w lsw chociaż dla niektórych osób, nadal mam kilka kontaktów ze starych dziejów, jednak brakuje mi elity z f.t.pl :/

8Wasza Graficzna Przyszłość Empty Re: Wasza Graficzna Przyszłość Wto Lut 09, 2010 3:25 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Graficzna przyszłość... No cóż, nie zastanawiałem się nad tym nigdy i nie zamierzam być jakimśtam koxem. Chcę się przerzucić na coś większego. Ta, ja popieram Shine'a, który popiera Pikacza. Warto zostać w LSW, chociażby dla kilku osób.

9Wasza Graficzna Przyszłość Empty Re: Wasza Graficzna Przyszłość Sro Mar 10, 2010 8:05 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Jakoś nigdy nie myślałem o wiązaniu mojej przyszłości z grafiką komputerową, nie jestem w tym taki pro (może kiedyś) xD Robie pracki dla przyjemności i aby stwożyć coś pięknego ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.