Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Lut 16, 2010 11:16 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Tutaj avatar który sobie zrobiłem :^^:
[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Ckjrqq3uawyftppccnd
A tu Całość :
[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Gv1pikdx2esb9906fgl
Wszystko sam nioch nioch

2[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Lut 16, 2010 3:14 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Jakoś mi nie przypomina Tytusa Bomby, ze stroju i ogólnie wizerunku to się wie, że to on, ale on nie ma takiego wyrazu twarzy!

Jakich kolwiek cieni brak, tylko słabo na kasku i spodniach!
Te naramienniki to są za małe i źle wygladają, w niektórych miejscach krzywo wygladają niektóre detale, np. kieszeń ta na klacie po lewej stronie, albo to coś za pasem!

Ręce to jakieś kikuty, na dodatek jedna dłuższa (prawa), a druga krótsza (lewa)

Popraw ręce, cienie i niektóre detale!

3[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Lut 16, 2010 4:34 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hee nawet fajnie wygląda.
Hełm nawet dobry, twarz tez ciekawa i te kreskówkowe jaja na brodzie xd.
To Ci dobrze wyszło niżej trochę gorzej. Proporcje nawet ciekawe, ne mam do nich zastrzeżeń kształty na ubranku dobrze Ci wyszły. Ale ręce zawaliłeś. Skopiowane, na jedną stronę odstają za bardzo ;s. Nóżki nie mówie że są złe ale fajniej by wyglądały jakby się różniły ;p.

4[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Sro Mar 03, 2010 2:56 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
patrzcie co znalazłem na kompie może to kiedyśskoncze xD
[Pixel Art] Smoczkaaaa xD 04914815601688231625

5[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Sro Mar 03, 2010 4:27 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Hehe skoro znalazłeś to na kompie to musisz mieć tam niezły śmietnik bez urazy.
Ucho jest źle bo jest mniejsze, niż oko powinno być takiego samego rozmiaru.
W lewym oku źrenice wychodzą poza oko, przy 1 obrazku jest na włosach taki jakby łuk (po lewej stronie) jest ono za bardzo na lewno wysunięte, 2 łuk ci nie wyjdzie, jeśli tego nie przesuniesz!
Reszta ładna!

Daję ci 5/10 zrób to do końca, ale wolałbym, żeby była całość a nie głowa :twisted:

6[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Mar 15, 2010 5:58 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Uch...
FAjny, tylko kto to jest xD?CAłkiem niezły.Proporcje zachowane, Ładnie prowadzone linie.
Podobają mi się brwi, tak DBZ-owo zrobione.Uszy?Super!
SKończ to, skończ.MYślę że wyjdzie bardzo łądna praca.
@up
"Kreskówkowe jaja na brodzie"
ASDHUASDUASDHASDASD

7[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Nie Maj 09, 2010 8:01 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[Pixel Art] Smoczkaaaa xD 49357223990199584562
takie coś xd nie skończone bo nie wyszło a nie chciało mi się poprawiać. Wrzucam co jest xd

8[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Nie Maj 30, 2010 4:55 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[Pixel Art] Smoczkaaaa xD 02741211810678541736
Taki badziew, kiedy zauważyłem że mi nie wyszło odechciało mi się

9[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Maj 31, 2010 2:53 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jakiś credit coś? Coś mi się niechce wierzyć że sam nałożyłeś kolory na tej głowie..

Ogólnie widzę że na czymś się wzorujesz więc za to od razu minus, w takich dziedzinach prace powinny być z głowy. Bo tak sobie wzorować to każdy może, no ale nie mówie że źle tam wyszło. No wstępny WIP, nawet w dobrym kierunku idzie, popraw te łapy no i dokończ ;p.
I mam nadzieje że next razem będzie coś oryginalniejszego.

10[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Maj 31, 2010 8:25 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
NO no no EJJJ NO !!! ja to zrobiłem sam ! Creidt za co dla kogo ? taki rysunek jest łatwy do zrobienia... jeżeli ktoś posiada tablet. Feli trochę się przejechałem na tobie skoro mi nie wierzysz :/

11[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Maj 31, 2010 8:53 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nie powiedziałem wprost że nie wierzę. I nie wiem czemu się na mnie przejechałeś? Pierwszy raz robisz taką prace więc chyba miałem prawo mieć jakieś wątpliwości :P.

12[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Maj 31, 2010 9:20 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Więc to chyba dobrze że jest ok ? A chodziło mi o to z tym 'przejechaniem się' że mi nie wierzysz xdd no ale ok może go skończę xd

13[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Wrz 27, 2010 7:38 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Poznajecie tego pana ? Xd
[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Dowysyaniae
wiem że błędy są, ale nie chciało mi się ich poprawiać.

14[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Wrz 27, 2010 7:45 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
W czym robisz pixel arty? Zrób poradnik jak to zrobić bo muszę się tego nauczyć koniecznie :). Cieniowanie bardzo ładne :). Szkoda że mięśni nie widać ale i tak jest wspaniale :). Mam nadzieję że zrobisz więcej takich prac. Widać że jesteś stworzonym grafikiem :). Te ucho ci chyba najlepiej wyszło :). Głowa także wygląda wspaniale :). Włosy to ty odwaliłeś bardzo ładnie :). Jeszcze tylko komiksy i będziesz potrafił całą grafikę :).

Ocena: 10/10

15[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Wrz 27, 2010 8:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Heh uśmiałem się kiedy zobaczyłem tego pixel arta. Wygląda na prawdę zabawnie ,jednak w pozytywnym znaczeniu tego słowa ^^.
@UP
A w czym chcesz robić pixel arty ? Tutaj nie ma prawa bytu żaden gimp ,czy photoshop ,jedyną alternatywą jest paint.

16[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Wrz 28, 2010 1:59 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
A w czym chcesz robić pixel arty ? Tutaj nie ma prawa bytu żaden gimp ,czy photoshop ,jedyną alternatywą jest paint.
Buhahahahahahahahahahahahahahha :D dzięki, że poprawiłeś mi humor swoją głupotą bo paint nie daje się do pixelartu. To jakiś zwyczaj na tym forum że osoby wypowiadające się na jakiś temat nie mają o tym pojęcia i myślą, że udzielają poprawnej odpowiedzi (i nie mówię tu tylko o zwykłych userach)
Mogę się założyć że nigdy nie widziałeś prawdziwego i mocnego pixel artu jak to
Kod:
http://www.supriyadisw.net/wp-content/uploads/pixel_art_web_2.png
Co do pixela smoka to zbyt oparowy dla mnie ten pixelek na + jest cieniowanie szachownicą choć jest to najprostsza szachownica
Tu masz trochę inne bardziej pro rodzaje :)
Kod:
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,38348.0.html

17[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Wrz 28, 2010 3:15 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Maly, on miał być oparowy XD dziękuję za tutka, na pewno się przyda :*

18[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Wrz 28, 2010 3:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[quote="Maly"]
A w czym chcesz robić pixel arty ? Tutaj nie ma prawa bytu żaden gimp ,czy photoshop ,jedyną alternatywą jest paint.
Buhahahahahahahahahahahahahahha :D dzięki, że poprawiłeś mi humor swoją głupotą bo paint nie daje się do pixelartu. To jakiś zwyczaj na tym forum że osoby wypowiadające się na jakiś temat nie mają o tym pojęcia i myślą, że udzielają poprawnej odpowiedzi (i nie mówię tu tylko o zwykłych userach)
Mogę się założyć że nigdy nie widziałeś prawdziwego i mocnego pixel artu jak to
Kod:
http://www.supriyadisw.net/wp-content/uploads/pixel_art_web_2.png
Nie nadaje się do pixel artu ,tak ? To co masz zamiar włączyć gimpa i smarować jakimiś pędzlami ,używając przy tym wypalenia ,rozsmarowania ,czy czegoś jeszcze innego ? Paint nadaje się do tego najlepiej ( ewentualnie paint shop ),(choć może dla niektórych to kwestia przyzwyczajenia )bo wszystko możesz sprawniej kontrolować z tego względu ,że nie masz ponawpieprzane tyle syfu. Inna sprawa ,to to ,że pokazujesz pierwszy lepszy obrazek z google i mówisz ,że się na tym znasz ... powodzenia ,w moich oczach jesteś tak wiarygodny jak mama kiedy mi próbowała wcisnąć kit o zajączku wielkanocnym i Mikołaju wchodzącym przez komin ... w mieszkaniu bez komina. Poza tym ,to jakiś zwyczaj ,że pojawia się coraz to więcej userów ,którzy mają się za nie wiadomo kogo ,a tak naprawdę mają gówno we łbie ? Najpierw wpraw w ruch ten swój orzeszek ,a potem się wypowiadaj i wyśmiewaj innych.


PS Przepraszam za offtop ,jeżeli dostanę ostrzeżenie ,to trudno ...

@Down
Cały czas nie rozumiesz o co mi chodzi.
Paint nadaje się do tego najlepiej ( ewentualnie paint shop ),(choć może dla niektórych to kwestia przyzwyczajenia )bo wszystko możesz sprawniej kontrolować z tego względu ,że nie masz ponawpieprzane tyle syfu.
Ja też nie wypowiadam się w tematach o których nie mam pojęcia. Wiem ,że nie wypowiadasz się w dziale [O-S-W] ,ale zauważ ,że kiedy przychodzi jakaś nowa sygnatura w dziale [Grafiki] ,to także nic nie mówię ,bo nie mam nic do powiedzenia ,z takowego powodu ,że nie mam w tym żadnego doświadczenia. Jeżeli już się wypowiadam na jakiś temat o którym nie mam pojęcia ,to podkreślam to ,że na tym się nie znam. Popatrz chociażby na mój post w ostatnim SADS. Poza tym mówisz ,że się na tym znasz ( a przynajmniej w jakimś tam stopniu ),a ( jakby się uprzeć ) ,to styl LSW jest odłamem Pixel artu ,tylko ,że mniejszym. Robi się tutaj pixel po pixelu ,używa się jak najmniejszej palety kolorów ,stosuje się Anty aliasing ,a jednak nie prawię tutaj jakichś długich na X stron wywodu ,co jest źle ,bo zdaje sobie sprawę ,że mimo wszystko LSW ,a czysty pixel art wymaga innych umiejętności i innego sposobu wykonania. Gdybym w tym siedział dłużej i ćwiczył go ,to moje wypowiedzi byłyby znacznie bardziej wyczerpujące. Ty się zacząłeś spinać i wyzywać tylko dlatego ,że odrzuciłem Twojego kochanego Gimpa ,a wybrałem painta z tego względu ,że jest on moim zdaniem wygodniejszy do robienia tego typu rzeczy?

PS Mam nadzieję ,że to przeczytasz i zrozumiesz ,bo czasami nawet ja po przeleceniu tego co napisałem w moich postach ,nie kapuje o co w nich chodzi >.<.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Wto Wrz 28, 2010 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz

19[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Wrz 28, 2010 3:36 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
ty znasz taki przyrząd w gimpie jak ołówek i pędzel 1x1 px? pierwszy lepszy i co z tego jak jest z to dobry pixel art ? W grafice trochę siedzę i już ci powiem, że pro nie jestem ale swoje wiem...
W Gimpie czy ps masz warstwy które pomagają nieważne co robisz ...
I nie mam się za jakiegoś bossa udzielam się w tych tematach w których mogę coś odpisać bo wiem coś na ich temat zobacz, że dziale na O-S-W nic nie piszę. Więc proszę jak już zwracasz uwagę to bądź pewny co piszesz. A tak na marginesie uwierz mi widziałem sporo osób robiących pixela rty w gimpie i ps a bardzo mało w pain choć przypominasz mi dzieci z pewnego forum które uważały, że pixel art to grafika to tibi ....

@up
Pisząc to miałem na myśli robienie takich pixel do jakich dałem link no bo musisz przyznać, że bez warstw jest to wykonalne ale o wiele łatwiej będzie z warstwami jeśli bd trzeba coś poprawić itp. I nie mam na myśli, że gimp i ps nie są super pro i all w nich można zrobić. No i pisząc posta na 1 stronie skreśliłeś te programy bo mówiłeś tylko o LSW bo fakt sam przyznam że to takich drobnych pixeli paint się nadaje i sprawdza się w tym bardzo dobrze.



Ostatnio zmieniony przez Maly dnia Wto Wrz 28, 2010 4:29 pm, w całości zmieniany 4 razy

20[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Wrz 28, 2010 3:57 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Panowie, dajcie sobie po szlagu i będzie spokój. A jeżeli to nie wystarczy, to wyzwij jeden drugiego na walkę...Btw. Może ktoś jeszcze chce ocenić moją prace XD?

21[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Sro Wrz 29, 2010 1:50 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Miszczowie, możecie dyskutować ale nie tak groźnie, nie chce tu widzieć kolejnych postów na temat tej dyskusji bo Smoczkowi temacik zaśmiecacie.

22[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Pon Paź 04, 2010 7:40 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Cóż, dziękuję wszystkim za oceny, oto następna praca. Alakazam, oczywiście nie skończony.
[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Dowysyania
Proszę o oceny.

23[Pixel Art] Smoczkaaaa xD Empty Re: [Pixel Art] Smoczkaaaa xD Wto Paź 05, 2010 12:07 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Ładnie pięknie ale na przejściu kolorów mogłeś użyć szachownicy i brakuje mi jeszcze jednego ciemniejszego odcienia bo obecnie widać tylko miejsca gdzie jest światło gdzie go nie ma ale nie ma cieni. Jak robisz kontury staraj się robić kolorowe tzn żeby były ciemniejsze od reszty ale pasowały do koloru który wypełnia prace.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.