Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[Ankieta]Takesori Empty [Ankieta]Takesori Czw Lut 18, 2010 9:43 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Dostane Bana Albo Warna Ale WISI MI TO BO NERWOWO NIE WYTRZYMAM.

Użytkownik Takesori Działa mi tak na nerwy że szok co chwile oczernia czyjeś prace Posty takie że szok moim zdaniem on się Ani trochę nie zna. Co chwile komuś działa na Nerwy taki user jak on powinien dostać bana....

Tak samo co chwile czepia się czyjegoś cieniowania A jak zobaczyłem revamp na battle royal to mnie zemdliło....

Kto Jest Za Zbanowaniem Takesori??
_____________________________________________

ANKIETA

Jestem Za[1]-
Jestem Za Nie[0]-
Wisi Mi To[0]-

/C
I tak to zależy od sił wyższych.

2[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Czw Lut 18, 2010 9:46 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Jeśli lud przemówi to go chętnie zbanuje xD

3[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Czw Lut 18, 2010 9:46 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Jestem Za[2]- ee... Umc?
Jestem Za Nie[0]-
Wisi Mi To[0]-

4[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Czw Lut 18, 2010 9:47 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
O nie ! On jest super ! Super ocenia ! I wie wszystko co powinien wiedzieć prawdziwy koks. ! Jestem na nie !

5[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 5:42 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Jestem Za[3]-
Jestem Za Nie[1]-
Wisi Mi To[0]-

Być może sezu ale on ocenia zbyt brutalnie najlepsze prace i takie tam i uważa się za największego koksa..

6[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 5:46 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Jestem Za[4]- Już nie raz mnie wkurwił i moich kumpli.
Jestem Za Nie[1]-
Wisi Mi To[0]-

7[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 6:35 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ban? Bez przesady, forum musi być podzielone na jakieś grupy, a spory między użytkownikami? I tak będą, osobiście wierzę tobie Dubrix, że on się na tym nie zna, zobaczcie jak popisał się swoją pracą na Battle Royale. Wdg. mnie nikt tutaj prawie nie rozumie Sezu, no może ja, Marej i Sejdż O.o. Przecież jego post to czysta dawka ironii ._..

8[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 7:31 am

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[1]-
Wisi Mi To[1]- Dla mnie on nie przeszkadza więc mi to jest obojętne

9[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 8:02 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[1]-
Wisi Mi To[2]- Czasem mnie wkurwi, ale musi być ktoś kto podziała na nerwy bo będzie bardzo nudno. Na pewno z czasem znowu coś przeskrobie i wyleci z forum... Mi to wisi O.o.

10[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 8:52 am

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[2]- Co on wam przeszkadza? Ja tam lubie się pośmiać czytając jego wypowiedzi xd
Wisi Mi To[2]-

11[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 12:17 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[3]- Pucek ma całkowitą racje, Shine również dla mnie może on zostać tak poza tym ON JEST SPOKO I MUSI ZOSTAĆ !!! bo jak on odejdzie to ja też xD
Wisi Mi To[2]-

12[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 12:27 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[3]-
Wisi Mi To[3]- Mam na niego wyjebane w pizdu i mi to obojętne :D.

13[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 2:17 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
estem Za[4]-
Jestem Za Nie[4]-
Wisi Mi To[3]-

14[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 2:47 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Czemu wy się czepiacie tego samego?
Że ostro oceniam, a gówno umiem!!!
Weźmy takich krytyków filmowych, tych co oceniają obrazy, kulinarnych i innych to, oni przecież też oceniają najczęściej negatywnie, a myślicie, że oni, by potrafili lepiej?
Właśnie będę krytykował, jak będę uważał za słuszne, a jak was to wkur.... to nie czytajcie ci co są za wywaleniem mnie z forum, a pozatym musze nazbierać kp, bo mi się nazbierało!

Ps. Jak zobaczyłem temat to myślałem o kur.... no ładnie wszyscy będą na TAK, a tu widze, że jeszcze są jakieś spoko ziomy i normalni, tolerancyjni ludzie!
Jestem chyba pierwszym tak sławnym userem, żeby aż taki temat zakładać to niewyobrażalne!

I jeszcze jedno, zostawcie mnie na tym forum, aż nie wrzuce tu mojego filiku i nie zoabcze ktytuk, bo jestem bardzo ciekawy, jak mi to wyjdzie!

15[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 3:27 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ahh... możesz już się zamknąć.

Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[4]-
Wisi Mi To[4]-

Cóż, tu się zgodzę, ocena beztalencia krytykująca kogoś o kilka poziomów lepszego jest nic nie warta. I to nie tylko tu, tak samo uważam o krytykach czegokolwiek, którzy oceniają subiektywnie coś, czego powstawania nawet na oczy nie widzieli (jeśli chodzi o filmy, to np. do oceny fabuły czy powiedzmy gry aktorów, to tutaj każdy może się wypowiedzieć i to się będzie liczyć. ale mówienie o fatalnym wykonaniu, jeśli film ma niski budżet i po prostu nie da się skołować tych wszystkich cudów na kiju co w 'Holiłudzie'...).

a pozatym musze nazbierać kp, bo mi się nazbierało
"musisz" nazbierać? Musisz to zdechnąć i dać się zjeść robalom, tak samo jak pozostałe 6 miliardów.
Z resztą, gówno nas obchodzi, że masz powód, żeby zbierać kp za wszelką cenę, w końcu sam sobie zapracowałeś na siódemkę pod nickiem.

Jestem chyba pierwszym tak sławnym userem, żeby aż taki temat zakładać to niewyobrażalne!
Pierwszym? A Vamper w dziesięciu osobach (w przybliżeniu i nie licząc obecnego konta)?
I co niewyobrażalne? Każdy ma prawo do własnego zdania, a forum jest, by to zdanie wyrazić, szczególnie dział Skargi. Nie ma tu świętych, na których skarżyć się nie można.

Przy okazji, przypominam ci, że na SR sobie uzbierałeś bana, warn po warnie i po dziewiątym wyleciałeś z hukiem. Jasne, moglibyśmy cię zbanować i tutaj, dając za powód ban na SR, ale trzeba dać userom poczucie, że sprawiedliwość naprawdę istnieje. Ty z kolei powinieneś samemu się starać, żeby ta sytuacja się nie powtórzyła. Między innymi poprzez nie narażanie się zbytnio... każdemu.

De facto sprawa zamknięta, bo nie zgodzę się na banowanie bez konkretnej przyczyny, ale temat niech jeszcze sobie zostanie otwarty na chwilę.

16[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 3:50 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
@up
to przynajmniej jak narazie nie wylecę . Bo ja bana na SR miałem . Za pomoc w forum i przyjęcie Adma -.- ale dobra wrócę do tematu
Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[4]-
Wisi Mi To[5]- To Fakt lubisz surowo oceniać . jak wiesz sam ci na PW napisałem żebyś pokazał swoje prace jak tak surowo innych oceniasz.
Ale mnie nieprzyszkadzasz . poza tymi postami . Jak ma wylecieć to w sposób poprzedni . za Warny .
Tak będzie słuszniej

17[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 5:01 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[5]- Rozumiem Ciebie, że gościu może za mocno ocenia ale...
Wisi Mi To[5]-


...przypomnę wszystkim, że podstawa forum polega na wymianie poglądów oraz ocenę prac innych ludzi. Ale jest też powiedzenie, iż od "krytyki do krytycyzmu jest mała granica". Z tym trzeba bardzo uważać, żeby nie przesadzić z ocenami. Nie możemy go zbanować tylko dlatego, że surowo komentuje. Przeczytaj Regulamin - tam jest wyraźnie napisane, że nie zbanujemy ludzi tylko dlatego, ponieważ ostro krytykują. Jeśli chcecie się kłócić - priv, wyzywać - priv.

A do Takesa mam tylko jedno "ale" - jak masz kogoś krytykować, to krytykuj na swoim poziomie, bo niektórzy są o wiele lepszymi od ciebie spriterami. Możesz oceniać, ale patrz wyżej co napisałem o krytyce. Jeśli będziesz za surowo oceniał i się wywyższał, użytkownicy forum nie będą chcieli mieć z tobą nic do czynienia.

To chyba wszystko co miałem do powiedzenia/napisania. Ja nikogo tutaj nie oceniam, mówię tylko, co powinniście zrobić, żeby pozostać na tym forum w zgodzie.

A tak na boku - to GTW wydaje decyzje kogo banować, a kogo nie, a nie użytkownicy.



Ostatnio zmieniony przez Raziel dnia Pią Lut 19, 2010 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz

18[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 5:28 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Jestem Za[4]-
Jestem Za Nie[5]- Muszę się z kogoś pośmiać
Wisi Mi To[4]-

OFtop:

Od kiedy zakłada się tematy od banowania przez userów ;s ?
Nietolerancja widać TU wymiata...

19[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 5:54 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
I Po Raz Kolejny Ten Użytkownik ze mnie Kpi
Od: Takesori
Do: Dubrix
Wysłany: Today at 5:19 pm
Temat: [No title] Cytuj wiadomość
Twój plan nie wypalił!
Jakoś tylko kilku userów wkurzam, nie zostaje zbanowany i przegrałeś!



Nie miałem żadnego planu tylko już mi to na Nerwy działa....

20[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 6:03 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Takes ale może się uspokoisz, tak jak powiedział to denerwuje, nie znasz się na fachu, to nie oceniaj ludzi o kilka klas wyżej od ciebie, bo taka krytyka jest gówno warta, jak się weźmiesz za krytykę to miej chociaż jakieś doświadczenie, czasami zachowaj swoje zdanie, dla przykładu JA mogę krytykować bo siedzę w tym kilka lat i mam jakieś pojęcie, jednak musi się wpieprzyć idiota, powiedzieć swoje gówno wiedząc.

21[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 7:28 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Forum ma nie tylko zbierać Userów a także ich wychowywać.

Wg mnie skoro Takes od dłuższego czasu nie załapał warna tzn.,że się poprawia.
Faktem pozostaje,że nie potrafiąc nic jeśli chodzi o LSW krytykuje na potęgę wszystko co mu się nawinie.

Zamiast cisnąć po nim jak po zdechłym psie dalibyście mu jakieś rady lub cokolwiek innego co sprawiłoby aby zmieniło się jego zachowanie a tym samym WASZ stosunego do NIEGO.

Dopóki nie zasłuży na te 3 warny,które brakują mu do bana to go nie otrzyma.
Wierzę jednak,że się odkuje i wyjdzie na prostą.

22[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pią Lut 19, 2010 8:58 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Niach niach ;>...
Może nie jestem użytkownikiem "pierwszej aktywności" (xP), ale pozwolicie że się wypowiem...

Sołtys napisał:Zamiast cisnąć po nim jak po zdechłym psie dalibyście mu jakieś rady lub cokolwiek [...]
Taaak? To sam spróbuj ;>. Uwierz mi - próbowałem mu wytłumaczyć, polubić go, "zrozumieć" jeszcze na DBEvS... Na początku nawet się poprawił! Ale później za cholerę nie dało się mu tego wbić do łba!

No cóż... Osobiście chciałbym, żeby go nie było, bo wbrew temu, co pisał ktoś przede mną, wcale tacy ludzie nie są potrzebni... Ale, jeśli chodzi o bana, to chyba jednak rozsądek przeważy nad... Mhm... Nienawiścią? Po prostu wystarczy ignorować to, co pisze... Po prostu mieć to głęboko w dupie!
...Cytując pewien piękny fragment piosenki ;P... Never mind...

Takie jest moje zdanie ^^.
"Dzienki"!
(Dla tych, którzy się nie zorientowali: błąd celowy)

/C
Krótko i na temat.


@Bilet
He-he?

@Pikachu
Nic nowego nie powiedziałeś ^.-



Ostatnio zmieniony przez Woogy dnia Czw Lut 25, 2010 11:28 am, w całości zmieniany 1 raz

23[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Pon Lut 22, 2010 9:41 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
haha!! Co za desperacja, żeby pisać posty aby wywalić takiego zwyczajnego skromnego konesera sztuki jak TAKES! Niech zostanie to znakomity kolega po fachu i niezwykle doświadczony za razem, jeszcze wiele możemy się nauczyć od tej skarbnicy wiedzy ;] Nie skreślajcie go, dzięki takim ludziom na forum są gorętsze dyskusje i niekiedy można się naprawdę pośmiać ;]

Takes zostań!!

p.s. " Z pustego i Salomon nie naleje" niech każdy te słowa zinterpretuje na swój sposób, ale może to da do myślenia XD

PZDR bilet

24[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Sro Lut 24, 2010 8:37 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Uch, jak to nie ma konkretnej przyczyny?Jest... wyzywa wsyzstkich na forum, ale przy tym daje niezły spektakl :D
Co do Viega, dzięki za wspomnienie o starych dobrych czasach (<3)
Możecie go zbanować, bo działa całemu forum na nerwy, albo go zostawić żeby się pośmiać, to są moje sugestie xD

25[Ankieta]Takesori Empty Re: [Ankieta]Takesori Czw Lut 25, 2010 1:44 pm

Death

Death
First Child
First Child
Ehh trudna ankieta ,bo takes wszystkich wkur... ,ale jest z niego niezłe wycie ,a pozatym ja bym to zostawił ,bo brakuje mu tylko 1 warna do bana więc jestem na nie,po co przyspieszac ten proces? wkrótce i tak pewnie dostanie bana.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.