Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[WOS] Empty [WOS] Pią Lut 26, 2010 1:10 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Dobra daje tu moją małą galerię oparków które robiłem dawno ale jakoś nie chciało mi się ich dawać o creditach mogłem zapomnieć więc jeśli zauważysz że jakiegoś brakuje - PW aha i co do tego Vegety to był robiony od zera wzorowałem tylko nogi od Vegety z vortexa areszta sam xD było to testowanie swych mocy costumowych O.o!

Kliknij mnie a ujrzysz coś pięknego!

2[WOS] Empty Re: [WOS] Pią Lut 26, 2010 1:52 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Pierwsze 2 podobne do siebie ale ładne do nich raczej nie mam zastrzeżeń, choć może w tym pierwszym włosy trochę dziwne.
3.-dziwna ta opaska na ramieniu i włosy źle pocieniowane.
4-Nie wyszedł ; / poza taka jakaś dziwna i ubranie wygląda jak śpioszek dla niemowlaka(bez obrazy) po prostu za mały i trochę przy grubawy

3[WOS] Empty Re: [WOS] Sob Lut 27, 2010 9:55 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Lizuk, pamiętaj, jak nowe OPARki dasz w nowym pliku, cała idea "Rizuke Gallery" idzie w diabły.

Dwa pierwsze nie są do siebie podobne. Są diabelnie podobne. Wiele kolorów wspólnych, nawet cieniowanie w kilku obszarach się pokrywa. Z kształtów jest dość dobrze, cieniowanie dobre jak na dwutonowe (ale moją opinię na temat 2-tonowych znacie...).

Trzeci... Jakbym już go kiedyś widział... Tak, to revamp Szidolaka. Ze źle pocieniowanymi włosami, zbitymi w jedną masę, dziwnym cieniowaniem bluzy.

No i bachor. To musi być bachor, bo od 5 roku życia nie ma się aż tak dużej głowy w stosunku do reszty ciała. Włosy spieprzone (zbita masa...), jak i ich cieniowanie. Cieniowanie spandexu jako tako, tylko zaraz... on się zeszczał?

I powiedz mi, czemu jedne cieniujesz porządnie, pozostałe na odpieprz dwoma odcieniami? Czemu 2 pierwsze OPARy mają porządne włosy, pozostałe 2 zbitą masę? Nauczyciele by to nazwali niesamodzielną pracą, chłopie. No i ma krzywe nogi.

Ogólnie są średnie. Dwa pierwsze pogorszyłeś cieniowaniem, dwa pozostałe... wykonaniem pewnych elementów.

4[WOS] Empty Re: [WOS] Sob Lut 27, 2010 2:14 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Ta właśnie wiem mówiłem kiedyś że cieniowanie stało się moją najgorszą cechą xD a co do tego Vegetki taa i może krzywo wyszedł ale sam go robiłem i to się liczy! xD przesadziłem z wielkością głowy poprawi się z cieniowaniem dwu tonowym to też od nie dawna dla mnie to shit teraz dałem Sezowatemu do revampu opara nr 1 co do tego że są podobne to tego 1 robiłem na podstawie drugiego więc wiecie xD

Pozdro i dzięki ;*

5[WOS] Empty Re: [WOS] Sob Kwi 24, 2010 5:51 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Saske:

[WOS] 98291928128636000712
Credit For:
-Sezu
-Nie pamiętam xD

Jeśli widzi ktoś że nie dodałem Credita napiszcie bo dawno go robiłem i zapomniałem teraz ;r

PS: nie wyszły mi cienie na głowie ale jakoś ujdzie ;p

PS: w połowie robiony od zera wzorowałem się np na nogach od oparka seza ;p

6[WOS] Empty Re: [WOS] Pon Kwi 26, 2010 8:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra.. Ocenię bo poprosiłeś mnie o to na C-Box'ie.
Jak to mam w zwyczaju, zawsze oceniam ostatnio dodane prace. W tym wypadku, ocenię Ci tego emo.. To znaczy, Saske :P

Po pierwsze.. Skasuj ten cholerny, śmiejący się ryj bo mnie wkurza xDD!
Po drugie.. Ekhem.. OPAR..

Zaczynając od góry. Kształt włosów w miarę.. To znaczy, może być, aczkolwiek wymagałby poprawek.
Cieniowanie koniecznie do poprawy.
Cienie skóry muszą być koniecznie poprawione. Dodaj tam ciemniejsze odcienie, bo jest zbyt łagodne przejście między kolorami.
Strój wykonany ogólnie ładnie. Choć cieniowanie leży to kształt i wygląd postaci w pewnym sensie nadrabia ten błąd.
Słabo wykonana prawa rączka. Mam na myśli dłoń, która jest.. Zbyt mała?

Hmm.. Ogółem nie jest źle. Kształt i wygląd postaci są w miarę dobre, wypadałoby poprawić włosy.
Cieniowanie musisz koniecznie poprawić na większości OPAR'a, bo wygląda co najmniej nieciekawie.

5/10

/f
KP: 3

7[WOS] Empty Re: [WOS] Czw Cze 10, 2010 8:37 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Najnowszy Oparek robiłem go ostatnio natchnienia dostałem, miałem dodać wcześniej ale był w fazie prac musiałem poprawić kilka części i oto i on:

[WOS] 22373823781098115711


Wzorowałem się na: klik

8[WOS] Empty Re: [WOS] Czw Cze 10, 2010 8:52 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Kolejny Saiyan?... Już chyba rozumiem Changelingów.

Koncepcja jest dobra, jest najlepszą rzeczą charakteryzującą tą postać.

Włosy - z kształtu dobre, z cieniowania nawet też. Dla mnie dalej szkoda, że nie jest pocieniowane zgodnie z jednym źródłem światła padającym na całą postać w jednym kierunku, ale już kij z tym.

Cieniowanie skóry natomiast leży. Pomimo tego, że na twarzy nawaliłeś tyle tego ciemnego odcienia wokół, ogólny efekt jest słaby. Na klacie i rękach odwrotnie - cienie same w sobie są mizerne. Pół klaty zostawiłeś w jednym kolorze.

Tarzano-koszulko-cośtam też z kształtu dobre (trudno coś takiego spieprzyć), a z cieniowania poniżej średniej. Ono tu jedynie zaznacza rysy ciała i to w sposób ogólny.

Spodnie... Prawa (jego) nogawka pocieniowana dobrze, ale w złym kierunku, lewa zbyt chaotycznie. Sam kształt spodni to nic specjalnego.

Buciory to też nic specjalnego, oklepany wzorek.

Ogon nie ma całych czarnych konturów. Cieniowanie na przemian? To na pewno ogon Saiyana?...

Prawy nadgarstek jest dziwny, bo nie przypominam sobie, żeby ręce wyglądały w ten sposób. Przedramię nie jest tak oddzielone od dłoni. Lewa ręka to już kompletna porażka. Czemu? Bo nie wygląda jak ręka. To wygląda jak... Cóż... No spójrz sobie w dół. Nie, nie postaci. Przechyl głowę do przodu, przekręć oczy w dół i popatrz.

Cóż, natchnienie natchnieniem, ale przeznacz go trochę więcej na cieniowanie. I na tą ch**ową rękę.

/Y
+3KP

9[WOS] Empty Re: [WOS] Czw Cze 10, 2010 9:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oke. Dobra nasza! Woogy, Pucolini, a teraz Rizuke + dwie dziewczyny na forum. Nie, no.. Rzeczywiście się rozwijamy. Co prawda, niema jeszcze koła, ale już blisko o.O!

Trochę dużo creditów, dzięki czemu wydaje mi się jakbyś włożył mniej pracy w OPAR'a niż myślałem. Dobra.. Oceniamy!

Włoski mają dobry kształt, fajnie wyszły. Tylko ten ostatni kosmyk idący ku górze z tyłu głowy, mógłby wyglądać trochę inaczej.
Cieniowanie mogłoby być lepsze, ale nie twierdzę że jest zjebane. Po prostu wiem że stać Cię na więcej.
Twarz ujdzie, ale cieniowanie ma strasznie dziwne. Z daleka wygląda normalnie, ale jak zbliżymy to poza normalnymi kolorami, rzuca się w oczy jeszcze jeden dodatkowy, słabo zauważalny.
Skóra poniżej głowy ma inne kolory niż sama głowa. Ogólnie cieniowanie połówki klaty wymagałoby jeszcze poprawek.
To coś na rękę, co to jest o.O? Dziwnie wygląda, całość byłaby znacznie lepsza gdyby ten dodatek usunąć.
Pół-koszulka ujdzie. Wygląda całkiem przyzwoicie, tylko jest trochę ścisła, a nie powinna.
Podobają mi się spodnie, i choć gdzie nie gdzie cieniowanie mogłoby być lepsze, to ogółem prezentują się całkiem nieźle.
Ogon skasuj. Nie dość że jakiś krzywy, jakby był złamany, to jeszcze nie pasuje tutaj.
Buty ujdą, są całkiem normalne i całkiem dobrze wykonane. Choć zmieniłbym cienie na nich, to już jak chcesz to możesz zostawić.
Popraw także prawą rękę, bo dziwnie odstaje od całości. Lewa ma dziwny nadgarstek, też popraw.

Ogółem.
OPAR nie wygląda źle, ale ma kilka głupich błędów. Dobrze byłoby gdybyś je poprawił. Nad cieniowaniem musisz jeszcze popracować.
Welcome back, Rizuke.

5/10

/f
KP: 3

10[WOS] Empty Re: [WOS] Pią Cze 11, 2010 2:55 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No to teraz ja napiszę coś o nim.
Cienie twarzy mi się strasznie nie podobają. Za dużo tego ciemnego odcienia dodałeś ;s Przez co cała twarz wygląda dosyć słabo. Włosy widzę, że przerobiłeś z mojego revampa ;P Niektóre kosmyki w miarę dobrze wyszły, lecz niestety jest ich mniejszość, reszta do poprawy. Ta jego bluza jakoś tak dziwnie się prezentuje, być może dlatego, że tak dziwnie przechodzi/kończy się. Według mnie ta końcówka (przejście pomiędzy koszulką a spodniami) powinny być nieco tak krzywy, bo to wygląda jakby miał koszulkę włożoną w spodnie ;s Co nie za ciekawie wygląda i z lekka pedalsko ;s Cienie na niej są w miarę dobre. Ale ta opaska na ręce to już przegięcie. Jest za duża ;s Dziwacznie to wygląda ;s Spodnie są dosyć dobrze pocieniowane, do nich się nie przyczepie ;> Tylko zaś buty mi się jakoś tak nie podobają. Jakoś tak dziwnie je zrobiłeś ;s

3kp

11[WOS] Empty Re: [WOS] Wto Cze 15, 2010 8:38 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Miał iść na walkę z Umi ale cóż kobita czasu niema.

[WOS] 65974768603664967186
+Credit for : AngryBoy!

Credity za co?!
Sezu? Cienie i w niektórych miejscach wzorowałem się na ciele jednego z jego oparków
Shine? Wzorując się na włosach jego Hitsugaya


:FUCK YEA:


Edit: sory zią x-d



Ostatnio zmieniony przez Rizuke S. na Emeryturze. dnia Sro Cze 16, 2010 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz

12[WOS] Empty Re: [WOS] Sro Cze 16, 2010 7:51 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
No ładnie widzę, że admini dobrze robią oparki all(Może oprócz Feliego). Włoski są przepiękne, ale uwaga! Człowieku. Kapitan Hitsugaya Toushiro jest mały, a ty go ujawniłeś w dużej wersji.
Powinien mieć też wysuniętą dłoń spod rękawa. No wszystko ładnie, ale jeszcze mi się nie podoba ta kamizelka uświadamiająca, że jest kapitanem sory nie kamizelka coś w tym stylu w lewym dolnym rogu jest takie ucięcie do góry wygląda jak jakieś zaokrąglenie, a przecież to jest nawet w anime nigdy nie miał tego zaokrąglonego. Cieniowanie już ujdzie.
Ocena: 5/10

1kp

13[WOS] Empty Re: [WOS] Sro Cze 16, 2010 1:14 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
OK Rizuke Wszystko ładne cacy.
Głowa- Włosy może nie są jakieś tam wyjebane w Kosmos, Ale co z tego skoro ładnie się prezentują na Oparku i co najważniejsze pasują do stroju. Cienie na nich nie są zbyt ładne i mógł być dorobić jakieś kosmyki (nie oglądałem tej Animy więc proszę nie Gadać głupich tekstów).

Ciuch- Ubranie jest bardzo ładnie wykonane , są zagięcia na tej takiej kamizelce ;] i dobrze pocieniowane :). Kimono także mi się podoba Cienie są dobrze porozmieszczane. Ale co ja widzę?! chyba zapomniałeś mu dodać ręki, Nie rób z niego Kaleki xD.

Więc tak Oparek posiada dobry poziom ale jak widać nie all jest dobre :).

Ocenka 7/10

Mam nadzieję że mi też ocenisz jak wystawię swój nowy Opar

1kp

14[WOS] Empty Re: [WOS] Sro Cze 16, 2010 8:16 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gdzie Credit dla AngryBoya? Głowa jest z jego Base, na 100%. Powinieneś dać Credity także dla tych którym dali Sezu i Shine podczas robienia swoich prac. Why? Bo się na nich wzorowałeś, a oni wzorowali się na innych xD
Dobra, koniec gadania. Uzupełnij Credity, a ja oceniam.

Przede wszystkim cały Hitsugayia jest zbyt 'rozciągnięty', albo jak by to ująć normalnie.. Zbyt wysoki. To pierwszy błąd, bo sama postać z Anime była niższa. O wiele. On przewyższa wzrostem w tym momencie nawet OPAR'owych Kyoraku, Kenpachiego, a już na pewno Ichigo.. Argh..
Strój wykonany w miarę, ale haori dziwnie pogniecione. Cienie, n/c. Koniecznie je popraw, bo właśnie cienie są twoim słabym punktem.
Z lewej strony, krótki pasek, a dokładniej część haori, nie jest pocieniowany. Ku:cenzura:a! Cienie są na nim do dupy. Dosłownie. Na całości, bo już nie chce mi się później oceniać oddzielnie cieniowania.
Postać wydaje się krzywa.
Włosy mają fajny kształt, ale to o czym mówiłem wyżej jest słabe.
Prawy rękaw dziwny.

Emm.. Ogółem.
Jest w cholerę błędów, a głównie w tym pieprzonym cieniowaniu. Zmień je, bo robienie tym stylem nie wyjdzie Ci na dobre. Serio.
Są błędy w proporcjach, jak sam wzrost Toushirou.
Ehh.... Słabo. Wiem że stać Cię na więcej i masz mi to cholera pokazać. Nie siedzisz w LSW od kilku dni, nie?

4/10


/f
KP: 3

15[WOS] Empty Re: [WOS] Wto Sty 04, 2011 1:40 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Prosze o zamknięcie tematu oraz do kosza go. Wkrótce MOŻE powstanie nowy, może...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.