Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 5:18 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Pikachu to konfident jebany Zengar to samo czpiacie sie niczego i tylko wkurwiacie ludzi az zal mi sie was robi takich debili na serio na 100% dostane ana albo 9 warnów ale w chuju to mam po prostu to są konfidenci jebani takie pierdolone debile że aż mi ich zal !

2Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 5:23 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Przecież sam nas wyzywasz.A potem jeszcze liczysz że będziemy ci pobłażać i nic nie zrobimy?
JA nie jestem taki że dam sobie nawtykać i to zostawie.Albo komuś oddam(jak widać na galerii w skargach, ale mniejsza) albo zareportuje.
A twój post dowiódł twojej inteligencji.

3Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 5:39 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Honestly? I don't care if I annoy people. I just follow my own logic. Someone does something wrong? I correct them. Someone is acting stupid? I state it. And for futher reasoning, I ask for someone to explain me what a "konfident" is.

4Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 5:51 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Konfident - informer, stool-pigeon

Znalazłem to w słowniku więc nie wiem czy tak samo odbierane jest to słowo w języku angielskim.

Co do ciebie Ykmo to powiem wprost - jesteś frajerem i debilem.

5Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 5:51 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Jak dzieciak ;s
Nie zostawiłeś łopatki w piaskownicy?

Brak credów to nic takiego,tak?

Dostajesz kolejne 2 warny.

Zostało Ci 5 do bana. Mam nadzieję,że się ogarniesz i przestaniesz odpierdalać ten cyrk zanim się pożegnamy ostatecznie.

6Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 6:05 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Dobra pewna osoba mnie namówiła za to jej dizekuję... Przepraszam -.- tak wiem dziwnie to brzmi ale przepraszam po postu potym jak Zengar zaczął mi spamić na pw że nie dałem creditów i pikacz przłaczył się do niego i zaczął wtrącać wybuchłem... Ale już ogarnąłem wiem warny się nie zdejmą ale prosze jakiegoś admina o usunięcie tematu...

7Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 6:06 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Taka prawda Sołtys..Zengar i Pikachu tylko czekają, aż ktoś napisze coś niestosownego. Teraz się broni, udaje wiernego zasadom itp., ale jak ja i Dase na niego wjebaliśmy to z pyskiem wylatywał jak z procy.

Zengar tak samo, po chuj on na tym Forum?Udaje anglika i chuj.
Peace.

@Down
Jestem, bo mnie zaproszono ;O.
A on to jakiś przechuj niewiadomo skąd..



Ostatnio zmieniony przez Niss dnia Sob Mar 27, 2010 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

8Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 6:10 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Niss napisał:Zengar tak samo, po chuj on na tym Forum?

A po chuj ty tu jesteś? To jest wolny kraj, nie można mu tego zabronić.

9Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 6:33 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Niss napisał:@Down
Jestem, bo mnie zaproszono ;O.
A on to jakiś przechuj niewiadomo skąd..

Oh the irony, guess what. Viego also invited me here. Sort of.

Ykmo. I never "spammed" you. I asked what, once, twice a day.



Ostatnio zmieniony przez Akagi Shigeru dnia Sob Mar 27, 2010 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

10Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 6:33 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Niss, on nie udaje anglika.Ja mu w to wieżę że jest amerykaninem, bo kox włada angielskim.A to że jest na tym forum , znaczy że jesteśmy międzynarodowi, czy to nie lepiej -,-?
Niss, kto cię tu zaprosił?
A co do ykma, nie lepiej niech temat zostanie jako dowód, lepiej go dać do kosza.
Dobra ja już tu nie piszę, koniec spamu xD

11Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 6:49 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Sołtys, Pucek, Yoh, #Majin Kuba - Osoby, które mi zapodały linka..

12Zengar And Pikachu to chuje ! Empty Re: Zengar And Pikachu to chuje ! Sob Mar 27, 2010 6:58 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
@Niss
Bo byłeś modem. Byłeś ale nie jesteś. I dobrze.
Mówiłem coś o przezywaniu?

Kod:
@Down
Jestem, bo mnie zaproszono ;O.
A on to jakiś przechuj niewiadomo skąd..

+1 : *

Tematu nie usunę ale zamknę.

/V
To nie gadaj tylko zamykaj...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.