Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Sob Cze 05, 2010 7:52 am

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Włoski są ok , prezentują się ładnie tak samo jak cienie na nich.
Do twarzy również nic nie mam.
Koszula - Wcięcie w klacie identyczne jak u sołtysa , dodałeś tylko rękawki.
Kijowy kolor i cieniowanie na niej.
Pas , Spodnie , Buty - Następne z serii zgapione od sołtysa.
Wszystko wygląda tak strasznie podobne do stroju sołtysa że nie mam słów.
Jeżeli się wzorowałeś też powinieneś dać mu credita.
Tak samo poprzednio cała bluza od Yoh'a =/ Więcej kreatywności !

Mało w tym oparku twojej pracy.
Chyba tylko rękawki i twarz bo praktycznie wszystko inne jest (jak dla mnie) od sołtysa zaczerpnięte.

4/10

/Y
+2KP

27[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Sob Cze 05, 2010 9:53 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Włoski mi się podobają, cieniowanie też nawet dobre.
Twarz też dobrze pocieniowana.Koszulka ma dziwne cienie, a raczej złe, kolor już ujdzie byle nie czarny, ale serio, daj jakiś jaśniejszy :P Bandy suxszą pas też, spodnie cieniowanie już ujdzie ale też do poprawy.Buty sux, biały i czarny.Wcześniejszy opar był ładniejszy.

/Y
+1KP

28[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Sob Cze 05, 2010 9:57 am

Death

Death
First Child
First Child
Bardzo podobny do sołtysa AH, EVIL.

Włoski, cienkie, powinny bać bardziej nastroszone, poza tym dziwnie wyglądają na głowie., reszty szczerze nie ma co oceniać, bo jest zerżnięte od Sołtysa.

Zrób coś własnego to ci ocenię~!

29[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Nie Cze 13, 2010 7:47 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
@up
Od sołtysa tylko jedną malutką rzecz ściągnołem. Te wcięcie w koszulce i to wszystko.

@topic
Teraz się pobawię w oparki
[O-S-W] by Bombi - Page 2 05319598648791100879
Mam nadzięję, że się będzie podobać xD

30[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Cze 14, 2010 6:40 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak włosy są dobre lecz kosmyk nachodzący na czoło powinien być dłuższy bo trochę mi to nie pasuje,cieniowanie skóry oj zmień ten kolor skóry ochydnie w nim wygląda,koszulka nic specjalnego cienie na niej widoczne i mi się podobają,spodnie jak spodnie nic specjalnego.
Za ten oparek dam ci. 6/10

31[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Cze 14, 2010 7:31 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Co do tuffla to cieniowanie skóry pasuje i jego kolor, ale jego cieniowanie na koszulce jest bardzo blee widok na mięśnie aż taki wielki niepotrzebny słabiutko pasek hmm... na pasku to coś co go podtrzymuje jest na środku, a postać nie stoi przodem do nas tylko bokiem. Kolory brązowy z niebieskim nie pasują do siebie dobrze pasuje szary z niebieskim, lub w ogóle zmienić kolor spodni. Jak to dżinsy to gdzie kieszenie czy to nie babskie spodnie xDD. Nie zmieniłeś koloru tego czegoś na ręce najlepiej to usunąć, bo to daje taki dziwny wygląd postaci. przepraszam cię bardzo 3.9/10

/f
KP: 2

32[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Czw Cze 17, 2010 8:52 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Postanowiłem zrobić do mojego Bombiego...Strój treningowy? :/
[O-S-W] by Bombi - Page 2 67571738258647911864

33[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pią Cze 18, 2010 8:08 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Strój treningowy hehe,dobra sprawa każdy sprit ma swoje życie prawidłowo,niema za bardzo co oceniać jedynie co mogę ci powiedzieć to cieniowanie jest dość dobre,za bardzo nic nie mogę napisać bo nic nie dodałeś do tego stroju.
Ocenka.7/10

34[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pią Cze 18, 2010 10:51 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Strój treningowy?
Nawet fajny, bo kolorki dobrze dobrane. Jest to taki podobny strój do Goku. Do paska mogłeś takie sznurki zwisające dorobić, opaska na głowę to chyba jest zbędna, bo i tak ją mało widać. Na buty miałeś świetny pomysł, ponieważ fajnie się prezentują :D Jak to strój treningowy to mogłeś jeszcze rękawiczki mu dorobić :P Cieniowanie mi się podoba, a włosków nie będę oceniać, bo takie same :P
Ocena: 7.5/10

/Y
+1KP

35[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pią Cze 18, 2010 5:57 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Nie tak źle, włosy mają bardzo dobre cieniowanie, koszulka wydaje się być w porządku, pasek wygląda fajnie, do spodni też nie mam zastrzeżeń... A ten drugi kolor włosów (szary, z tyłu) o dziwo przypomina mi Sołtysa, nie wiem czemu ;>
Ocena: 7/10

36[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Sro Cze 30, 2010 8:46 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Teraz pokażę swojego "Skill Up". Patrzcie i oceniajcie.

[O-S-W] by Bombi - Page 2 Oparxd

37[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Czw Lip 01, 2010 6:11 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zaczynając od włosów-włosy są dość fajne wygląd prosty, ale podoba mi się, cienie na nich również są dobre. Przechodząc do twarzy cieniowanie jest dobre, lecz ja bym je z deka inaczej zrobił. Teraz Tułów bluzka pod spodem dobry wygląd, a cienie, jakies takie dziwnie fajne mi się wydają, ta kamizelka czy co to jest, wygląd dobry i cienie również. Teraz spodnie, wygląd git cienie mogą być. Na koniec buciki na początku przypominały szare cegły, ale gdy przybliżyłem okazało się, że nimi nie są i nawet mi się podobają oraz ich cieniowanie też jest ciekawe.

Moja ocena końcowa 8/10 nie więcej, ponieważ praca jest pod kilkoma względami bardzo dobra, ale zawsze może być lepsza ^^.


/f
KP: 2

38[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Nie Lip 11, 2010 9:22 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
O to Bombi 1.1 version.
[O-S-W] by Bombi - Page 2 Opar1
Credity:
SH- Base
Sezu- Tutorial

Czym różni się od 1.0:
-Zmieniłem kolor bluzy na trochę ciemniejszy i cienie.
-Poprawiłem cieniowanie Spodni, skóry i butów.

Proszę napisać co Poprawić

39[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Lip 12, 2010 8:30 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Bluza mi się o dużo bardziej podoba ale cienie na niej wyglądają brzydko na twoim miejscu pobawił bym się trochę cieniowaniem.Spodnie no widzę poprawę i ładnie wyglądają ale coś nie tak z lewą nogawką. ja na twoim miejscu tą lewą nogawkę pocieniował 2 tonowo.
Buty to zwykłe trampki.
Twarz wygląda o wiele lepiej.
Włosów nie ocenie bo są bez zmian.

7/10


/f
KP: 1

40[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Lip 12, 2010 9:01 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Cóż... Ja nie komentowałem ci poprzedniej wersji, ale ją widziałem.
Ocenię ci więc całość :
Włoski wyglądają dość prost, ale za to bardzo fajnie. Tylko co wy macie z tymi 2 kolorami, albo z przedwczesnym osiwieniem postaci? xD
Bluza, wygląda o wiele lepiej jak jest ciemniejsza. Tamta była taka bardzo jaskrawa (wiem, że to głupie, ale jego sprita widziałem o 1:00 w nocy! xd) a ta jest moim zdaniem lepsza. Chociaż cienie może powinny być faktycznie trochę zmienione.
Spodnie w porównaniu do starych są lepsze. Lepsze cienie, ale na lewej nogawce coś jest z tymi cieniami nie tak bo nogawka wygląda jak worek (bez obrazy).
Butki jak butki... Trampki Andiego Larkina xd
Moja ocena to 8/10 czyli 4/5.


/f
KP: 1

41[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Lip 12, 2010 6:19 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Włosy są jakieś takie za wąskie ;s. Ich cieniowanie jest dziwaczne, nie wiadomo co, gdzie, jak.
Twarz.... Pocieniuj oko xd! C.d. skóry to po (naszej) prawej za dużo 2. tonu dałeś... Zaś z lewej pocieniowałeś w zbyt prosty sposób - takie | | |.
Bluza. Sama w sobie nie jest zła, taka trochę Yoszowata xd. Tylko lewy bok za mocno rozciągnięty ;s. Cieniowanie jest całkiem złe. Nie rób pojedynczych pikseli najciemniejszego tonu i masy średniego... To wygląda tak, jakbyś trochę cieniował na chybił - trafił. Nadaj jakiś sens cieniowaniu - żeby to padanie światła wyglądało w miarę elegancko ;P.
Dłoń (z perspektywy opara) prawa pocieniowana w najprostszy sposób (t.j. twarz), zaś co do lewej to nie rozumiem, dlaczego ten najciemniejszy piksel dałeś na środku :P.
Spodnie nie są złe, ale cieni powinieneś dawać więcej po lewej (naszej), a mniej po prawej...
Dlaczego buty są pocieniowane czterema tonami? Skoro wszystko trzema to wszystko :P. Poza tym ten biały element ma dziwne cienie...

Ogólnie nie jest źle, jest nawet dobrze, ale musisz poprawić, gł. w cieniowaniu, co nieco ;).

/f
KP: 2

42[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Sro Wrz 29, 2010 7:59 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Trochę tu zarosło brudem...
[O-S-W] by Bombi - Page 2 Ichigoa

Proszę o oceny, komentarze, rady itp.

43[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Czw Wrz 30, 2010 6:57 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
A więc zrobiłeś Ichigo... Włoski troszkę nie podobne popraw cieniowanie i przedłuż nie które kosmyki o 1 pixel. Hy... płaszcz jest nawet dobry lecz co do rękawa jest troszkę źle zrobiony powinieneś dodać tam jakieś wgłębienie. Co do butów nie miał bym nic tylko że Ichigo nosi takie jakby japonki i powinieneś dorobić tam jakieś czarne lub brązowe kreski. A i poza tym popraw cienie twarzy i spodnie zrób bardziej workowate.

Ogólnie oparek dobry
7/10

KP: 1
/Feli

44[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Sob Paź 16, 2010 7:54 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Jakoś mało tych ocen
O,O

[O-S-W] by Bombi - Page 2 Byuakuya

Mam nadzieję, że teraz ocenicie :awesomeface:

45[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Sob Paź 16, 2010 8:39 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Bombi napisał:Jakoś mało tych ocen
O,O

[O-S-W] by Bombi - Page 2 Byuakuya

Mam nadzieję, że teraz ocenicie :awesomeface:

I to jest właśnie to ... nikomu się nie chce oceniać ,ale oczekuje tego ,że w jego temacie będzie multum komentarzy. Ahh ,nieważne ,bierzmy się za OPAR'a.
Włosy pocieniowane na tyle słabo ,że nic tam nie widać ,a kształty także pozostawiają wiele do życzenia. Po pierwsze te srebrne elementy wyglądają nijak ,a włosy ,które powinny z tego czegoś wychodzić ,powinny mieć kształt pojedynczych kosmyków. Cienie twarzy skopane ,to znaczy dałeś najjaśniejszy odcień zaraz pod włosami ,które teoretycznie powinny rzucać jakiś cień. Nie mówię już o części twarzy pod oczami ,ale o czole. Reszta stroju także niespecjalnie trzyma się wzorca. Jeżeli chodzi o cienie ,to wyglądają co najwyżej średnio. Klapki i stopa ,są jakby to powiedzieć ,dziwnie zdeformowane ? Są niekształtne i tyle.
5/10

2kp
Wrócę do oceniania, ale mam teraz pewien projekt na głowie i muszę go pierw ukończyć. Także jak widzisz, nawet na OPAR'y nie mam czasu xP


Heh Yoh popieprzyły Ci się posty ... nic tu o Tobie nie pisałem :P



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Pon Paź 18, 2010 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz

46[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Paź 18, 2010 3:39 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zrobiłem z nudów takiego o to oparka. Po wszystkich poprawkach zamierzam zrobić z niego Sprite,więc proszę o oceny.
[O-S-W] by Bombi - Page 2 Oparek


47[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Paź 18, 2010 3:45 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Wiec zaczynamy
Włosy są kształtne lecz zrobiłbym 3 tonowe cienie...
Podoba mi sie kamizelka ale ta koszulko pod spodem jest troche nie pod kolor
W spodniach zmieniłbym jedną nogawkę cała ciemna...
Buty normalne...(Trzeba było zrobić na obcasach) :D

To chyba wszystko ocena :8/10

48[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Paź 18, 2010 5:36 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
No to może zacznę oceniać xd:
włosy:ja bym je całkowicie zmienił oczywiście każy ma swój gusta ale mi się nie podobają.
Twarz:to mały szczegół ale zawsze coś a mianowicie zmień kolor oczy xd.
Bluza:ładnie wykonana nie mam zastrzeżeń choć można by było pozmieniac troszkę pod koszulkę xd.
Spodnie:jak spodnie po prostu zrobiłeś recolor na tych od base smoka.
No i buty:w całym oparze one podobały mi się naj mniej no ale to przecież buty więć nie maja zbyt wielkiego zadanie.Moja ocena to 7/10.

KP: 1
/Feli

49[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Paź 18, 2010 7:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że z Bleachem jak na razie skończyłeś :P. Teraz przeżucasz się na normalne ( bardziej s stylu DB ) postacie ? No ok ,nie wnikam.
Jeżeli chodzi o włosy ,to jest lepiej ,aczkolwiek mogłoby być lepiej :P. W dalszym ciągu widać błędy ( no ,może teraz bliżej mają do niedociągnięć ,niż do błędów ). Cieniowanie było też w pewnym sensie utrudnione przez sam kształt włosów. Mam na myśli ten duży kosmyk. Tym ,że go sobie tak wygiąłeś do tyłu i nagle do góry ,zrobiłeś sobie tylko więcej problemów. Spójrz także na jeden z tylnich kosmyków. Najjaśniejszy ton jest ułożony tak ,że sugeruje ,iż jest dodatkowy źródło światła ... z tyłu. Jeżeli chodzi o włosy to pod włosami przydałoby się nieco ciemniejszego tonu. Koszulka jak na mój gust trochę za ciemna ,a srebrne dodatki mają zbyt małe różnicę pomiędzy poszczególnymi odcieniami ( najciemniejszy mógłby być ciemniejszy ,a najjaśniejszy ,mógłby być jaśniejszy ). Jeżeli chodzi o rękę ,to trochę boli ,że wyda triceps ,a biceps gdzieś się skrył i go nie widać. Bransoletka na nadgarstek ,band ,czy jak to się nazywa ,jest zbyt ciemne. Dodatkowym minusem jest to ,że nie widać tego czerwonego elementu. Spodnie mogą być ,chociaż pojedyncze błędy przy cieniowaniu występują. Buty mało widoczne ,no może jedynie dzięki podeszwie ,która znowu sugeruje nam występowanie dwóch różnych źródeł światła.
5/10 ( postęp jest ,bo przy ostatniej pracy dostałeś dodatkowe punkty za podjęte wyzwanie :P )

3kp

50[O-S-W] by Bombi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Sob Paź 23, 2010 12:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Po wszystkich poprawkach, powiadasz? To trochę ich będzie, ale do rzeczy.

Sam kształt włosów średnio pasuje do całych proporcji OPAR'a. Powiększ drugi kosmyk z tyłu od dołu. To on powoduje że włosy są lekko zmniejszone.
Cieniowanie głowy słabe, jeżeli nie mylę się to bazowe. Moja rada? Staraj się samodzielnie cieniować twarz. Jeżeli nie jest to jednak cieniowanie bazowe, to ma wiele niedociągnięć i wad, które należy poprawić. Popracuj nad cieniowaniem skóry na twarzy, wszak teraz nie wyglądają zbyt ciekawie.
Ubranie cieniowane trzy-tonowo, ale całkiem przyzwoicie wygląda. Znaczy, mówię tu o koszulce. Za dużo zgnieceń na samym dole, ale ogólnie ujdzie.
Mięśnie dość słabe, myślę że tutaj musisz tak samo jak z głową jeszcze trochę popracować. Wszak, jestem tu po to by Ci pomóc.
Opaska na rękę dziwna, myślę że OPAR lepiej by wyglądał gdyby ją całą skasować w cholerę.
To samo dłonie, co ogólnie ręce. Zbyt "dzikie" cieniowanie. Nie, no.. Muszę Cię z cieniowaniem skóry podszkolić w wolnym czasie.
Średni kolor spodni jest zdecydowanie za ciemny. Popracuj nad przejściem między kolorami, by całość jakoś wyglądała. Średni kolor powinien być u Ciebie najciemniejszym, zaś najjaśniejszy średnim. Brakuje Ci jeszcze teraz tego właśnie najbardziej jasnego koloru.
Poza tym sam styl cieniowania jest dość słaby. Popracuj nad czymś ciekawszym, albo zmień Base na inne. Nie mówię że Smoka jest złe, ale nie wiem czy masz na nim tyle możliwości ile np. jest na base AngryBoy'a.
Buty mogą być. O oryginalności trudno powiedzieć tu dobre słowo, ale całość ujdzie.

Ogólnie, popracuj nad nim zanim weźmiesz się za Sprita.

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.