Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Bumber Empty Bumber Pon Kwi 05, 2010 8:07 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Bumber obraził nie tylko mnie, ale mojego ojca, którego nie mam. Na chatboxie przedstawiłem po prostu swoje wyobrażenie Sołtysa. A on od razu wyskakuje, że to mój stary po powrocie od fryzjera itp. Zresztą sami sobie zobaczcie ;/.
Bumber Bumberp

No i ... Jakby trzeba było to piszcie pokaże Wam tego sołtysa, żeby nie było, że robie jakieś *****.

2Bumber Empty Re: Bumber Pon Kwi 05, 2010 8:12 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
No i co? Myślisz że co taki fajny jesteś? Widać że cie nikt w klasie nie lubi :-P albo masz klasę konfidentów. Nie znasz życia. Jeszcze nie raz usłyszysz takie słowa co ja ci powiedziałem. ja nad warnem czy banem nie będę płakać bo to forum już się zjebało. Przez takich jak ty czy Pikacz. Wiesz w liceum nikt nie lubi konfidentów. Jesteś porostu fałszywy bo gdyby kolega ci powiedział o czymś abyś tego nie wyjawił psom to ty i tak byś to zrobił. Ze strachu o prostu. Bo co? Bo Tatuś cie uderzy kilka razy w dupę z paska? Jesteś po prostu fałszywym frajerem! Żegnam, składaj na mnie skargi ale szacunku u mnie nie dobywa się w ten sposób. Nie lubię ludzi fałszywych :-P.

3Bumber Empty Re: Bumber Pon Kwi 05, 2010 8:25 am

Fredka

avatar
Namekian
Namekian
" Wiesz w liceum nikt nie lubi konfidentów."
Wiek: 12

xD

Albo jeszcze jedno mnie rozjebało
"Nie znasz życia"
Mogłeś po tym napisać - naucz się życia!
Nie no tacy ludzie mnie rozbrajają.
Co do tematu może i jest konfidentem ale nikt nie lubi jak mu się na rodzinę wjeżdża.

4Bumber Empty Re: Bumber Pon Kwi 05, 2010 8:42 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Fredka a kto cię o zdanie pytał? Ja am 2 braci w wieku 21 i 19 lat i wiem jak to jest być w liceum :-P. Myślisz że tak łatwo jest być tam lubianym? A mnie tacy jak ty rozbrajają bo aby żyć musisz zrobić coś złego chociaż raz w życiu :-P. Niema takich co by byli nonstop szczęśliwi :-P. e forum i tak się już zjebało bo Pikacz, Zengar i kilka innych faji już popsuły to forum. Gdyby nie ta fuzja bo było zajebiście. Na DBeVS był zajebisty klimat bo nie było takich faji jak pikacz. Mam na was wyjebane i mnie to nie obchodzi czy dostane tego zjebanego bana czy nie. Też sobie mogę dać wiek 16 lat i będę się uważał za kox'a. Może myślisz że starszy to mądrzejszy jest człowiek? Jesteś w błędzie bo aby mieć dobrze w życiu nie potrzebne są pieniądze tylko przyjaźń, prawdziwa przyjaźń. Laski które lecą na kasę znajdziesz wszędzie.

5Bumber Empty Re: Bumber Pon Kwi 05, 2010 8:48 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Za 1 ss'a nie zrobiłbym nic. Nie każdy musi wiedzieć o twoich sprawach prywatnych.
Przy 2 ss'ie już bym zaczął dociekać.
Ale po pościu Bumbera wjebałbym mu bana do piątku.

TY BUMBER JESTEŚ FRAJEREM. Taka prawda.
jotpe reprezętant,yup?
Postaw popkowi pomnik ;s
Banda frajerów i ich guru ;s

Zrównałbym Cię z glebą ale muszę dawać jakotaki przykład jako Admin i po za tym mam Święta.
Informuję Cię uroczyście,że każdy ma twój szacunek głęboko w dupsku,jakbyś jeszcze tego nie załapał.

Nie mam zamiaru się rozpisywać bo i tak tego byś nie zrozumiał ;s

Ban do piątku i 3 warny.

@Do ostatniego posta.

Myślisz że tak łatwo jest być tam lubianym?
Gratuluje :D
Żyj tak aby każdy Cię lubił. Liżmy dupska frajerom bo MUSIMY być lubiani!

Gdyby nie ta fuzja bo było zajebiście.

Zdanie 1 frajera wisi wszystkim : D

Jesteś w błędzie bo aby mieć dobrze w życiu nie potrzebne są pieniądze tylko przyjaźń, prawdziwa przyjaźń.
Przytoczyłbym tu 1 cytat ale już mi się nie chce ;s

Laski które lecą na kasę znajdziesz wszędzie.
Może z komunii Ci trochę zostało kasy? XD
I to mówi "Dziecko Popka"...
Nie bo sikne XD
Oszczędź mi spodni i usuń się...

6Bumber Empty Re: Bumber Pon Kwi 05, 2010 8:53 am

Fredka

avatar
Namekian
Namekian
Bumber ogarnij się

Idź na ganek głosić swoje poglądy.
"Pamiętajcie przyjaźń! To klucz do sukcesu, to klucz do bycia pchanym przez własnego kumpla!"


"Ja am 2 braci w wieku 21 i 19 lat i wiem jak to jest być w liceum"
Nie, Ty nie wiesz . Oni wiedza a Ty siedzisz jeszcze w podstawówce albo chyba już w gimnazjum i rozpaczasz ze ktoś jest konfident bo raz na parapecie napisałeś "JP" bo "CHWDP" z błędem tylko umiesz. Morze jak do Ciebie podchodzi nieznany chłopak/dziewczyna i tylko spojrzy na Ciebie z zamiarem zapoznania się to od razu masz kisiel w gaciach i jedyne słowo jakie udaje Ci się wyjąkać to "W dupie mam Bombastic a na ryju plastik"

Jeszcze jedno jak pamiętam Pikacz to chyba Diwanes bo tak coś tam mi sapał, że kiedyś go znałem więc on był na DBEvS.

Edit
Cześć, Sołtys!

/V
Pikacz i Diwan to dwaj różni userzy.


nie kłam!



Ostatnio zmieniony przez Fredka dnia Pon Kwi 05, 2010 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz

7Bumber Empty Re: Bumber Pon Kwi 05, 2010 8:57 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Boże...
Jesteś w błędzie bo aby mieć dobrze w życiu nie potrzebne są pieniądze tylko przyjaźń, prawdziwa przyjaźń
Więc jakoś nie widze żebyś był przykładem przyjaźni?
Z obu stron tak źle i tak nie dobrze
Jeden obraża drugi się skarży ....obrażający będzie ''Ty konfidencie'' itp drugi będzie się bronił i do tego nie....dobra złożył skarge na ciebie bo to dla niego obraza jego ojca a ty nie musisz go wyzywać już odrazu że konfident itp W każdym razie....Ty po co go wyzywasz?Jeśli chodzi o konfidenture...nawet jeśli ktoś w życiu będzie go wyzywał to chyba po to są przyjaciele żeby pomóc?Weźcie się nie wyzywajcie w każdym razie po co?Bumer nie obrażaj innych już bez powodu więc po co ci to
A mnie tacy jak ty rozbrajają bo aby żyć musisz zrobić coś złego chociaż raz w życiu :-P.
Nie sądze...Jak ktoś was nadmiernie wyzywa to już dajcie w te skargi lub ignora...

PS:Trochę nadmierne ''po co'' xd

8Bumber Empty Re: Bumber Pon Kwi 05, 2010 9:49 am

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3

Sołtys:

Zrównałbym Cię z glebą ale muszę dawać jakotaki przykład jako Admin i po za tym mam Święta.
Informuję Cię uroczyście,że każdy ma twój szacunek głęboko w dupsku,jakbyś jeszcze tego nie załapał.

W tym dziale w ogóle się nie odzywałem, ale czas się wtrącić.

Bumber jesteś bachorem bez poszanowania dla innych ludzi i jebanym w dupe frajerem który potrafi tylko po rodzicach jechać. Myślisz, że masz braci w liceum to wiesz już jak to jest tam być. "Nikt nie lubi konfidentów" - najwidocznej wypowiadasz się z osobistych doświadczeń ;s.
Ty, Saphron i wielu innych tobie podobnych (nicków nie będę pisał, ale z chęcią bym to zrobił) jest gówniarzami, którzy nie mają szacunku ani ludzi których nawet nie znacie, ani do swojego kraju ;s.

Bumber:
Może myślisz że starszy to mądrzejszy jest człowiek?

Masz rację co do twojego pytania, ale to się w ogóle ciebie nie tyczy. A jeśli nawet, to bycie anonimowym ci NIE pozwala wylewać żalów na innych ludziach bo czegoś im zazdrościsz.

Bumber:
"Ty konfidencie"
Fredka
Oni wiedza a Ty siedzisz jeszcze w podstawówce albo chyba już w gimnazjum i rozpaczasz ze ktoś jest konfident bo raz na parapecie napisałeś "JP" bo "CHWDP" z błędem tylko umiesz.

Całkowicie się zgadzam z Fredka. Gdyby ci coś się stało, zabili ci ojca, zgwałcili matkę to byś z płaczem wołał Policję, żeby ci pomóc. Ta cała Firma i inne mózgozjeby potrafią być twardzi jak wokół są koledzy - inaczej spierdalają, aż się kurzy za nimi. I ty idealnie do tych ludzi pasujesz.

Jeśli masz odrobinę Honoru - to weź wypierdalaj stąd i nie wracaj, bo nikt nie chce widzieć twojego "ryja".

P.S Nie zasługujesz by zwracać się do ciebie z wielkiej litery ;s

9Bumber Empty Re: Bumber Pon Kwi 05, 2010 10:48 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Dahdhuashudas, Bumber ty to wiesz dużo o życiu.
Pozwól że cię podsmuję : jesteś żałosny.
Hmm... bracia w liceum.Też mi coś.Moim zdaniem taki smarkacz jak ty nei ma tu nic do gadania.
Płaczesz bo na ciebie naskarżył?Ma rację, nie wiem jak u ciebie w domu, ale na tym forum obowiązuje jeszcze jakąś kultura no nie?
Moim zdaniem to forum jest lepsze niż było, jedyne jego minusy to tacy użytkownicy jak ty.
Jestem konfidentem?Lawl.Ja popsrotu nei daje sobie w kasze dmuchać ;].
Jesteś w błędzie bo aby mieć dobrze w życiu nie potrzebne są pieniądze tylko przyjaźń, prawdziwa przyjaźń. Laski które lecą na kasę znajdziesz wszędzie.
Ale on sięz tobą nie przyjaźnił, więc o co ci chodzi O,o.I co mają do tematu laski na pieniądze :P?
A propo... Na chuj wyzywasz jego ojca?Przeszkadza ci coś?Najpierw wyzywasz bez powodu a potem dziwisz się że naskarżył.Phi, też bym tak zrobił.
@Fredka,
NIE JESTEM DIWANESEM

10Bumber Empty Re: Bumber Wto Kwi 06, 2010 6:52 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Dobra, ale po co płaczecie, 'e?
Wiadomo nie od dziś, że Bumber przegrał życie w kasynie, ale postarajcie się uszanować jego odmienność.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.