Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Bumber Empty Bumber Sro Sie 11, 2010 9:48 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
My sobie na luzie rozmawiamy a koleś ni z tąd ni z owąd rzuca takie teksty które obrażały mine jak i zarówno Filika, te wyzywanie można by było jeszcze zignorować ale tekstami o mamach dopiął
swego.
Obrazki nie koniecznie są po kolei xD
Bumber 00607845562298497983Bumber 22920245928537247784
Bumber 65488440928072239106

2Bumber Empty Re: Bumber Sro Sie 11, 2010 9:56 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Mało skrinów.. :< Piszesz ze mną na gg więc to może wyglądać na spisek.. :< Drodzy Administratorzy, nie pisałem wtedy z Ykmiakiem !! :< mówię to żeby nie było. A co do Bumbera to znowu kozaczy.. noo ja nie chciałem skargi pisać ale jak ykmo to zrobił ..

3Bumber Empty Re: Bumber Sro Sie 11, 2010 10:08 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobra zdanie Filike poznałem, ale jeszcze chciałbym porozmawiać z Bumberem, którego aktualnie nie ma ;s.

4Bumber Empty Re: Bumber Czw Sie 12, 2010 9:04 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Pozwolę sobie dołączyć do 'rozmowy'. Nie wiem jak się zaczęła cała kłótnia ,ale mogę poświadczyć ,że Bumber rzucał kurwami i pierdoleńcami gdzie popadnie ,a kiedy ktoś wchodził na CB i się witał ,to reakcja wyglądała mniej ,więcej tak : "Wypierdalaj i nie wpierdalaj się w rozmowę ,bo nie do ciebie gadam". Nie jest to dokładny cytat ,ale te odzywki miały właśnie taki charakter.

EDYTUJE
Tak ,było napisane ,że screeny nie są po kolei.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Czw Sie 12, 2010 9:19 am, w całości zmieniany 1 raz

5Bumber Empty Re: Bumber Czw Sie 12, 2010 9:14 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
OMG. Widać na screenie nr 1 jak Filike prowokuje Bumbera, więc mógł się wkurwić... Kto by tego nie zrobił. Potem Ykmo wbija do rozmowy. I jeszcze Filike też wyjeżdża trochę chamsko. Chodziło mi o screen nr 2. A na ostatnim, czyli nr 3 też Filike sprowokował Bumbera tekstem: "Naślij na mnie milicję".

Ale wg mnie jest za mało dowodów bo osobiście widzę, że te screeny są robione nie po kolei , lecz w jakiś odstępach czasu. Uważam, że obie strony są winne chociaż Bumber sprowadzał rozmowę do wulgaryzmów, a Filike i Ykmo prowokowali to niby specjalnie.

6Bumber Empty Re: Bumber Czw Sie 12, 2010 11:05 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ja nikogo bym nie sprowokował i tak mam już dość warnów na koncie ale sam zaczął Filike napisał tylko że dobranocka była o 19. Mi się zdaje ze to nie była żadna obraza a Bumber odrazu walił wulgaryzmami. Gdy był chociaż trochę ogarnięty nie żucął by tekstami o mamach. No ale jak widać ja i FIlike nie używaliśmy takich słó wobec niego a wiec jaka wina jest po naszej stronie ?

7Bumber Empty Re: Bumber Czw Sie 12, 2010 1:16 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Hahaha, ja się zastanawiam czemu dalej go prowokowaliście do flejma. No i widzę, że Ykmo masz już 18 lat, bo nie raz widziałem z twoich ust słowo "".

8Bumber Empty Re: Bumber Czw Sie 12, 2010 3:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm..
Formalnie, powinien być Warn dla Bumbera i po banie dla Was na C-Boxie za prowokację. Ale z powodu braku mocniejszych dowodów, po prostu nie jesteśmy w stanie podjąć decyzji o tym jak powinna się zakończyć się ta cała sprawa.
Możliwe że Viego zdecyduje, ale zrobi to w zamkniętym temacie.

Coś zrobię z tym działem, bo dajecie skargi na Userów, ale dowody są takie że.. Ehh.. Dobra, zamykam temat.
Na razie obejdzie się bez kary, jak Viego tu zajrzy, niech podejmie odpowiednią decyzję.

9Bumber Empty Re: Bumber Czw Sie 12, 2010 3:13 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobra zdanie Filike poznałem, ale jeszcze chciałbym porozmawiać z Bumberem, którego aktualnie nie ma ;s.
PRZECZYTAŁEŚ TO KUR*A?

Nie wiem po co Yoh się wpieprzasz jak nie znasz zdania Filike i Bumbera, ja właśnie z nimi rozmawiałem. I sprawa jest prosta, Bumber sprowokował mówiąc "Dobranocka się skończyła [..]" potem ja poszedłem, i Filike włączył Flejm, ale ze screenów widać że Bumber również nie był bez winy.
Więc najodpowiedniejsza kara będzie dla obydwu po banie na cb.

/Y
Przeczytałem kur*a -.- I po prostu, jak Zigur zapoznałem się z tematem. Stwierdziłem że wszystkim należy się kara, ale główna decyzja należy do Viega -.-


Czemu, jak to ja prowadzę dochodzenie w sprawie?
/Feli

Koj wie... Ja ci się w dochodzenie wpieprzać nie będę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.