Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Czw Maj 27, 2010 12:22 pm

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
Włosy nie są idealne, i te cienie na nich, też..;p Bluza nawet fajna, w 1 punkcie, ale w 2 punkcie, gdzie ma założone 2 ręce na siebie, to nie pasuję.. Taki, taki.. dziwne to jest ;d..
Pasek normalny, spodnie nawet całkiem dobrze pocieniowane.. Buty są fajne, ten styl ;p

Podsumowanie.. Naucz się lepiej cieniować, popraw bluzę i włosy ;p

3,5/10

27[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Maj 28, 2010 7:05 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra, mam tu nową prackę, mam nadzieję, że lepiej pocieniowana i lepszy fryz :)

[O-S-W] By Hattori - Page 2 88185739139034207506

Credit For:
AfroLuffy - Base
AngryBoy - Base
Bax - Base
S-H - Base
Son Goharotto - Base
+ ściągnąłem trochę włoski od Vegety. Nie wiem komu dać Credity, więc daję Anonimowi.



Ostatnio zmieniony przez Hattori dnia Pią Maj 28, 2010 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

28[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Maj 28, 2010 7:08 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc tak gdzie są Credity a po drugie włosy wyglądają mi na recolor włosów Vegety GT a dalej to buty takie nie pasujące do reszty ubrania, a pasek ogółem jest do dupy bo zielony tak jakoś dziwnie wygląda na tym Base z czarnymi ubraniami, a cieniowanie .....
Ocenka to jakieś -4/10

/f
KP: 1

29[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Maj 28, 2010 7:30 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Ten opar jest jak na razie najlepszy z tych co stworzyłeś. Włosy są od Vegety GT. Ale mogłeś jest dać trochę bardziej na głowę. Teraz on ma za duże czoło :P. Z cieniowaniem już jest o wiele lepiej. Już wiesz to i owo. Ale ćwicz i ćwicz. Kiedyś zrobisz spoko opara. Skóra z Base :/. Lepiej samemu zrobić :). Bluza, hmmm.... Cienie są straszne. Są takie jakby na "chybił trafił" Dajesz Byle gdzie kolory. To nie wygląda zbyt dobrze. Pas jest chyba trochę za gruby. Cienie spodnie słabe. Ale postępy widać :D. Buty jak buty. Są fajne :D.

Ocenka 4/10



/f
KP: 2

30[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sob Maj 29, 2010 12:42 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Oto moja kolejna pracka, z której jestem jak na razie najbardziej dumny :)

[O-S-W] By Hattori - Page 2 08491095655290375124

Credit For:
AfroLuffy - Base
AngryBoy - Base
Bax - Base
S-H - Base
Son Goharotto - Base
Yoh92 - Wzorowałem się trochę na jego spricie ;)

31[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sob Maj 29, 2010 1:03 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc tak.

Włoski wyglądają mi znajomo jak by jakaś sklejka włosów (może nie wiem ale tak to wygląda) a niebieski kolor nie zbyt dobry do włosków ale cieniowanie już lepsze, i jeszcze włoski mają jedną stronę czarnym a druga szarym nie wierzysz ? Kliknij tutaj.

Struj wygląda Yocha więc za dużo nie ma co oceniać ale cieniowanie mi się nie podoba bo Base stoi tak jak na niego słońce świeci a ty tego nie zauważasz. W spodniach jest już prawie najlepiej, ale jedno nie daje mi spokoju czemu nie robisz wszystkich konturów na czarno ?
A tak cieniowanie jest już git.

A buty to już najlepiej ale kolorystyką też się nie nie przejmujesz ? Bo taki ciemny z takim jasny niebieskim to za fajnie nie wygląda, a tak cieniowanie już ujdzie.

Więc tak dam ci 3/10 bo dużo błędów.

/f
KP: 1

32[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sob Maj 29, 2010 1:15 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
A więc... Bluza od Yoha nie jest, jedynie trochę ściągnąłem jak przycieniowane. A co do kontur włosów, że nie są czarne z jednej strony to przypadek. Najwidoczniej przypadkiem nacisnąłem tam i nie zauważyłem tego, ale już zmieniłem. A co do włosów to samemu całe robiłem, jedynie się nieco wzorowałem na włosach Yoha, szczególnie przy cieniowaniu, które mi nigdy nie wychodziło przy nich...

Oto nieco poprawiona wersja.

[O-S-W] By Hattori - Page 2 04984202388685878641

Credit For:
AfroLuffy - Base
AngryBoy - Base
Bax - Base
S-H - Base
Son Goharotto - Base
Yoh92 - Wzorowałem się trochę na jego spricie


/Y
Skoro się wzorowałeś to gdzie są pieprzone Creditsy?! ..... Spokojnie.. Uff.. Oddech.. Głęboki oddech.. Uff.. Czekam na Credits'y do 20. Później Ci dam Ostrzeżenie.



/ Sory, że nie dałem, ale akurat coś robiłem i się śpieszyłem bo na wieś jechałem, ale już dałem ;) /


@EDIT

Zrobiłem SSJ'a w dwóch wersjach. W jednej włosy są rozjaśnione, a w drugiej nie, które lepsze?

[O-S-W] By Hattori - Page 2 61990420264089413762[O-S-W] By Hattori - Page 2 42037702987894147400

33[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Nie Maj 30, 2010 8:18 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Wzorowałem się trochę na jego spricie
Buahaha.. żart tygodnia. Wiesz... wcale nie widać, że się wzorowałeś.
Moim zdaniem to jest... kserokopia (oczywiście lekko zmieniona, żeby nie było, że ściągnąłeś wszystko, co nie ?) najpierw myślałem, że spróbowałeś przerobić pracę Yoha, ale jak zacząłem czytać posta...
które lepsze?
Moim skromnym zdaniem to oba są do bani. Słabe cienie, oczojebne kolory i brzydki kształt (sam kontur Oo). Idź lepiej sobie zobacz nową prace Yoha, to może sobie ściągniesz włoski.

Widać różnice w cieniowaniu bluzy a np. spodni, i od razu wiadomo dlaczego credity są takie długie. Oceny nie dam, bo to nie ma sensu po prostu.



/f
KP: 1

34[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Nie Maj 30, 2010 8:46 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra, teraz się na niczym nie wzorowałem. Sam zrobiłem...

[O-S-W] By Hattori - Page 2 77487843510286419371

Credit For:
S-H

35[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Nie Maj 30, 2010 11:18 am

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No więc tak:

Włoski dziwne ułożone, te dwa kosmyki włosów na głowie nie pasują, cieniowanie mi do tych włosków nie pasuję kompletnie, i dobrze że zrobiłeś teraz wszystko 1 kolorem.

Bluza ciągle mi przypomina Yocha, więc tak jak w tamtym poście nie zauważasz światła jakie pada na Base, a cieniowanie jest prawie nie widoczne na bluzie.
Spodnie nie pasują do bluzy źle dobierasz kolory, bluza szara a spodnie niebieskie czy tam fioletowy (nie zbyt widać) :FUUU-: , cieniowanie też nie widoczne.

Buty to już lepsza sprawa ale kolor nie dobrany do ubrania. Cieniowanie jest git.

Ocenka 2/10.

/Y
+2KP

Btw. Na przyszłość - 'Yoh'a' - nie - "Yocha".

36[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Nie Maj 30, 2010 2:16 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Te opary mało cieni.Na spodniach to wogule.Włosy w 1 oparze "Busz" w drugim juz ladniejsze. Musisz troche bardziej cieniowac. Popracuj tez nad kszałtami. Pogladaj tutoriale potrenuj i wkoncu sie nauczysz.w 2 oparze szata jest za ciemna

3/10 a dla drugiego 6/10

37[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pon Maj 31, 2010 3:57 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra, mam tu nową prackę.

[O-S-W] By Hattori - Page 2 77974253259688229906

Credit For:

S-H



Ostatnio zmieniony przez Hattori dnia Pon Maj 31, 2010 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

38[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pon Maj 31, 2010 4:41 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
A więc . Na początek Włosy , no cienie nie zbyt ładne , chodz kształt włosków mógłbyś poprawić i było by good.
Bluza to samo , cieniowanie nie za ładne , popracuj nad swoim stylem cieniowania.
Spodnie , Chyba najlepiej wykonane z całego oparka , nie ma i rewelacji i aż tak .żle nie jest , chodz cienie mógłbyś lepiej poukładać . Butki jak butki .
Ogólnie jak na nowego użytkownika nie najgorzej , ale musisz wiele trenować .
PS. nie wzoruj się na Yohu bo jak widać to nie zbyt Ci to wychodzi . A wiem że ten oparek też był na wzór tego :P widać po , siwej bluzie z kapturem (ty masz mocniejszą)i na dole rozciągniętą jak Yohacz .niebieskie jeansy (Yoh ma ciemniejsze) Włoski, inny fryz .

/Y
+2KP

39[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Wto Cze 01, 2010 9:54 am

Death

Death
First Child
First Child
Człowieku, dlaczego wszystko bierzesz od Yoha?!?, jego styl opara jest fajny, ale nie można prawie wszystkiego ściągać. Pierwszy błąd jaki się rzuca w oczy to jego jajowata głowa, z tymi włosami wygląda to koszmarnie, jakby był ulizany, a ćwierc rozczochrany.Cienie twarzy jakoś ujdą, lecz reszty nie ma co oceniać bo należy do Yosha.

Dodaj credit dla Yoha

3-/10 :...:

/Y
+1KP

40[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Wto Cze 01, 2010 4:06 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Chłopie... nic od Yoha nie mam... Nawet się na nim nie wzorowałem... To, że bluza jest z kapturem nie znaczy że od niego ściągnąłem -.-



A oto mój kolejny oparek.

[O-S-W] By Hattori - Page 2 49112725803241332744

41[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Wto Cze 01, 2010 4:14 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
To no znowu ja zacznę.
Jak zwykle od włosów. Mają zły kolor. Nie podoba mi się "człowiek" z Zielonymi włosami :p. 2-tonowe cieniowanie też wygląda nie ładnie. Zrób 3-tonowe, będzie ładniej. Kształt jest słaby. Taki iglasty ;). W środku za mało czarnych pixeli. No to idźmy dalej. Bluza?! No chyba to bluza. nie jestem pewny. Bluza jest zwykła, nic do niej fajnego nie dodałeś. Cieniowanie jest nawet nawet, ale mogłoby być parę poprawek. Cieniowanie skóry z Base :/. :lizz:
Spodnie są nawet dobre. Ale nie za bardzo. Kolory dobrane są dobrze, gorzej z cieniowaniem. Ale znowu jest "minus" 2-tonowe cieniowanie. Buty są takie jak buty. Nic dodać nić ująć

Ocena: 4/10

Ćwicz i ćwicz.

/Y
+3KP

42[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Wto Cze 01, 2010 4:19 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra, poprawiłem włosy, cieniowanie skóry, cieniowanie spodni trochę no i to wszystko ;) Dzisiaj lub jutro dodam dalszą część oparka z poprawkami :D

[O-S-W] By Hattori - Page 2 39663326058105632612

Credit for:
S-H

PS: Danioss, nic od ciebie nie mam, jedynie ściągnąłem układ koloru. Niebieski i czarny, ale sam wybierałem jego ciemność i jasność oraz sam cieniowałem.



Ostatnio zmieniony przez Hattori dnia Sro Cze 02, 2010 2:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

43[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Wto Cze 01, 2010 5:15 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
a więc jazda!
włoski wyglądają o wiele lepiej niż przedtem cieniowanie nadal niestety ssie ponieważ cieniujesz do środka które nie daje zbyt ładnego Efektu. Jak już wspomniałem włoski już wyglądają lepiej ale nadal dodał bym kilka kosmyków.
Bluza jak bluza kaptur jest źle wykonany zbyt mało widoczny. Cieniowanie to co u góry nie cieniuj nigdy do środka.
Cienie spodni są takie jakie były na base jak sie nie mylę.

ocena 4/10


PS. DODAJ CREDITY

/Y
+1KP

44[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sro Cze 02, 2010 1:12 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Co to ma znaczyć? Mojego opara do tego syfu ? ! Wypierdalaj Ci powiem. Moja bluza (może cieniowanie inne) Spodnie z base , Moje buty , a przynajmniej kolory moje . I gdzie niby credit dla mnie co ? shit man shit.

45[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Czw Cze 03, 2010 7:11 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Danioss wyluzuj -,- Było gdzieś na twoim oparze napisane 'Nie używac' lub 'Nie używac bez zgody autora' ? A teraz przejdę do oparka ;)
Włosy nie podobają mi się, cienie na nich też nie.Układ dziwny i takie kwadratowe, płaskie.Bluza, znowu niebieska.Te kolory już mnie dobijają :D Cieniowanie mi się nie podoba, kapturek fajnie Ci dośc wyszedł.Jak wspomniałem cieniowanie bluzy idzie do poprawy.Cienie głowy nawet dobrze Ci wyszły.Spodnie, nie wiem czy Twoje czy z base ale są fajne.Jeżeli są z base to jest - jeżeli twoje to oczywiście + ;x Buty, zwykłe, kolory nie pasują do reszty ubrania.I jak wcześniej wspominałem w innym temacie z oparami ciągle używacie tych samych kolorów, zwłaszcza ciemnych.Popraw to i owo i wstaw oparka.

1kp
Btw, credity powinny być niezależnie od tego, czy ma być zgoda, czy nie.

46[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Czw Cze 03, 2010 7:37 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
A oto parę wersji postaci z której mam zamiar zrobić później Sprita.

[O-S-W] By Hattori - Page 2 18433199639397068673
Oceniajcie i wybierzcie najlepszego.

Credit For:
S-H
Ketsu

47[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Czw Cze 03, 2010 7:56 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Radzę Ci narazie ćwiczyć pracę nad Oparem. A później zrobić takiego Sprite, że każdemu szczeny opadną :P. Więc powiem Ci tyle. Zły pomysł z tymi kolorami z tyłu. Jalepiej wygląda jak by miał z tyłu białe. Bo np: Czerwony :/, Zielone, czy żółte, a nie wspomnę o niebieskim kolorze włosów. Włosy są zbyt takie proste. Ale dobrze, że próbujesz i ćwiczysz. Jeżeli chodzi o ich cieniowanie to lepiej wyszły Ci w numerach: 2, 4, 6, 8, 10. Lecz tu też się przyda parę poprawek. Do tych włosów dobierz "ciut" jaśniejszy kolor. No i oczywiście popraw też kształt włosów. Teraz przejdę do ubrania. Nie podoba mi się ten pas w numerach nie parzystych. Jest za duży. A cieni wcale nie ma, lub ich nie widać. Niebieskie spodnie wyszły Ci najlepiej z tych oparów. Widzę, że już lepiej umiesz robić opary :D. Co do bluzy to jest jakaś dziwna. Popraw cieniowanie. Lub całkiem z niej zrezygnuj. Może lepiej Ci będą wychodzić np: "Bluzki na ramiączkach :D" czy zbroje. Popróbuj. Buty jak buty :D.

Ogólna ocena to 4/10. Rozwijasz się :)

2kp

48[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Czw Cze 03, 2010 8:38 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dla mnie najlepszy jest numer 2 lecz zmień ubranko bo te jest identyczne jak u yoha
trochę oryginalności cienie na włosach przejdą są w miarę dobre cieniowanie bluzy takie se
w tych numerach 2,4,6,8,10 jest najlepsze cieniowanie włosów buty też zmień nie podobają mi się za bardzo jesteś coraz lepszy
ocena: 5/10

1kp

49[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 5:56 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Bluza czemu podobna do Yoha? Jedyne podobieństwo to to, że ma kaptur i jest szara, ale inaczej pocieniowana i ciemniejsza.

50[O-S-W] By Hattori - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 7:55 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Z kolorem włosów z tyłu bym nie kombinował i zostawił jeden kolor :P Twarz mogłaby być lepiej pocieniowana, buty jak to buty kształtem podobne do moich :P Spodnie... jakieś dziwne te cienie :P
Tam gdzie masz parzyste liczby to dalej mi Yoha przypomina :P Te nieparzyste to nie mówię, że lepszy strój, ale chociaż własne wykonanie :P Za słabe są tam cienie moim zdaniem i myślę, że tam nie potrzebny kaptur :P
Ogółem ocena brzmi: 5/10

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.