Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks] By Hattori Empty [Komiks] By Hattori Wto Maj 25, 2010 5:10 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
A oto mój pierwszy Komiks ^^ Jest to dopiero wprowadzenie, więc fabuła rozkręci się dopiero w późniejszych częściach.

Część 1:
[Komiks] By Hattori 43358811148686548869

Credits For:
Yoh92 - Postać
Bercik6c - Postać


Oceniajcie :)

2[Komiks] By Hattori Empty Re: [Komiks] By Hattori Wto Maj 25, 2010 5:24 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
ehh. Fabuła? No szczerze mogłeś się postarać, rozumiem że to wprowadzenie no ale zachęcać to za bardzo nie zachęca. Ogólnie emocje też niezbyt ukazane. Dialogi i efekty w sumie są w normie. No tak średniawo wyszło, pamiętaj o szczegółach.

3[Komiks] By Hattori Empty Re: [Komiks] By Hattori Sro Maj 26, 2010 7:12 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Bardzo krótkie te wprowadzenie. No trochę zachęciłeś, żeby oglądać next part, bo co się stało z Yoh'em Eee?... Mogłeś trochę dłuższe zrobić te wprowadzenie ale i tak dobrze. Ta kamehameha wychodzi poza mapkę, a chyba tak nie powinno być :P Akcja była moim zdaniem dobra :D
Napisy da radę przeczytać, mapki nie są zbyt duże.
Ocena: 7/10 Bo za krótkie :P
Staraj się robić trochę dłuższe.
Pozdro.

/Y
+1KP

4[Komiks] By Hattori Empty Re: [Komiks] By Hattori Pią Maj 28, 2010 3:45 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Komiks] By Hattori 19929216698269370139

Wiem, że nadal nie jest zbyt długie i ciekawe, ale obiecuję, że część 3 będzie dłuższa i ciekawsza.

//Y
Pocial?! Co ja EMO jestem?! O nie.. Nie daruję Ci tej zniewagi T.T !! I KILL OUR DOG!!!!!!

5[Komiks] By Hattori Empty Re: [Komiks] By Hattori Pią Maj 28, 2010 7:03 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Pierwszy błąd to "Pocial" co t ma być. Teraz nie wiem czy ci chodzi o "pociął" czy "podział". Lepiej nie rób błędów ort. I coś co mnie zadziwiło w Części I. To te wystające za mapkę te Kamehameha. To jest błąd nie wybaczalny. Komiksy są bardzo krótkie. Wpłynie to na ocenę. Jest to druga część, a nie wiadomo skąd się wziął Bercik czy Yoh. Tylko walka na 10 scen -.-
Zrób jedną część długą, a nie 10 takich krótkich. Ładowanie Yoha jest przezroczyste....
Moja ocenka 3/10

/Y
+2KP

6[Komiks] By Hattori Empty Re: [Komiks] By Hattori Sob Maj 29, 2010 4:57 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Jak mam być szczery, to zrobienie czegoś takiego to 3 minuty (razem ze ściągnięciem spritów i dodaniem napisów, o !) pracy. Nie dość, że oprawa wizualna odstrasza, to jeszcze te błędy. A przecież i tak mało co napisałeś. Dziwie się, że w słowie "Walczymy" nie pozamieniałeś liter. No nic.

Komiks dość krótki, ale można się w nim zorientować, co się mogło dziać pomiędzy jedną scena a drugą. To dobrze, jednak z drugiej strony jest ich (scen) bardzo mało, tak więc nie jestem bardzo tym zaskoczony. kolejna rzecz to dialogi. Powinieneś dawać... no nie wiem, jest dużo sposobów - dymki, napis koło głowy autora wypowiedzi... a twoje? Twoje są poprostu brzydkie i do tego gdyby zaczęła się miłą konwersacja między kilkoma osobami (do czego zapewne nigdy nie dojdzie) to trudno było by się połapać.

Tak więc spróbuje cię zmotywować do lepszej pracy, bo jak na razie to co nam pokazałeś jest co najmniej przeciętne.
4/10 - głownie z powodów wymienionych wyżej. Tak więc ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz (Ale mi się przypomniał mój stary trener... wzruszyłem się)

/Y
+3KP

7[Komiks] By Hattori Empty Re: [Komiks] By Hattori Sob Maj 29, 2010 7:59 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ehhh.. Wiesz, w ogóle mnie nie zaskoczyłeś. Nie ma fikuśnych efektów, mapka trochę za bardzo zlana ze wszystkim z tym tłem. Czasem powinny być jakieś odstępy. Żadnych przybliżeń, zatrzymań w walce przy jakimś tekście. No ogólnie w ogóle to nie przemyślane i robione na odwal. Sprity też, żadnych emocji nie przedstawiają a szkoda, bo walka była by wciągająca i dynamiczna ; ].

/Y
+1KP

8[Komiks] By Hattori Empty Re: [Komiks] By Hattori Sob Cze 12, 2010 12:03 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Eh, nie ma fajnych efektów, wiadomo że po załadowaniu ataku pojawi się ssj będzie równa walka, wejdzie na ssj2 albo rozwali go kamehą.Nic nowego, fabułą ? WTF!? Na razie nic nie widzę, koleś zabija przyjaciela a potem znika.Tyle mogę wywnioskowac.Dużo do poprawy no ale efekty nie najgorsze jak na razie ;)

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.