Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprite History] By Yoh92 Empty [Sprite History] By Yoh92 Pon Maj 17, 2010 11:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, daję tutaj historię Yoh'a oraz to co pisałem w O-S-W na temat rodziny Yoh'a i Silvii.

[Sprite History] By Yoh92 Yoh
Credit for ShadowHunter.
~Yoh w końcu powstał z jego Base.~

Yoh History - Click here!


[Sprite History] By Yoh92 Yoh
Little Credit for SuperInferno & Sasuke-Ish.
~Przy tworzeniu kobiecego Base, wzorowałem się na właśnie jego Base.~
~Przy tworzeniu włosów do Akemi i Rei wzorowałem się na włosach z jego WIP'a.~


Krótki opis postaci:
~Opisuje wg. kolejności z obrazka.~

Akemi
Siostra Silvii. Prawdopodobnie Wampir bądź Coralian, jednak nigdy nie ukazywała swoich mocy, także są to jedynie przypuszczenia. Wysportowana, lubi pływać i biegać. Ma doskonałą kondycję. Rzadko pokonywana w walce ze względu na swą siłę.
Zastępca głowy rodziny Sawako.

Sakiyurai
Brat Yoh'a. Half-Saiya'jin. Jest nadzwyczaj szybki, dużo trenuje i równie dużo je. Zawsze kiedy spotyka Yoh'a, chce z nim walczyć. Jest starszy od Yoh'a i choć na zewnątrz tego nie ukazuje, w głębi serca martwi się o brata.
Przywódca Saiyańskich najemników.

Shiganori
Brat Yoh'a. Shinigami, prawdopodobnie także Vizard, jednak to informacja niepotwierdzona. Lubi walczyć, ale z umiarem. Nienawidzi gdy ktoś go nie słucha i ignoruje jego polecenia. Niezwykle mądry jeżeli chodzi o strategie i taktyki. Zawsze wymyśli coś na daną okazję.
Kapitan II Dywizji w Stowarzyszeniu Dusz i głowa rodziny Atsuko.

Yaminoshi
Brat Silvii. Najpotężniejszy ze znanych Wampirów, można by rzec ich Król. Kocha zapach świeżej, ludzkiej krwi. Nienawidzi aroganckich i pewnych siebie osób. Nienawidzi też z nieznanych przyczyn Yoh'a. Może to dlatego że jest z jego siostrą? Nie wiadomo. To wie jedynie Yaminoshi.
Potężny, emanuje niezwykle wysoką energią. Zadzierając z kimś z rodziny Sawako, można być pewnym że się go spotka.
Głowa rodziny Sawako i Król Wampirów.

Rei
Siostra Yoh'a. Najseksowniejsza kobieta z całej rodziny. Odważna, piękna i potężna. Te cechy czynią ją jedną z najsilniejszych w rodzinie Atsuko.
Lubi sporty, szczególnie pływanie. Często pojawia się na zdjęciach w magazynach dla kobiet jako modelka.
Jej rasa nie jest dokładnie znana, ale krążą pogłoski iż jest ona Diclonius'em. Ma jednak zbyt gęste włosy by stwierdzić to oficjalnie widząc 'różki'.
Zastępca głowy rodziny Atsuko, modelka. Przynosi sławę rodzinie.

Akinari
Brat Yoh'a. Jinchuuriki prawdopodobnie Gobi'ego, choć nie jest to pewne. W każdym bądź razie, jedyny Jinchuuriki w rodzinie Atsuko. Jest niezwykle silny i szybki, lecz jego atutem jest precyzyjność. Zawsze obmyśla atak bądź technikę, rozważa ewentualne niepowodzenia czy konsekwencje, a następnie ustala czego użyć aby uzyskać jak najlepszy rezultat po trafieniu przeciwnika.
Ten sposób myślenia czyni go jednym z najważniejszych w całej rodzinie. Jest także dzięki temu sławny.
Jedna z najważniejszych osób w rodzinie. Sprawuje kontrolę nad wszystkim co jest w rodzinie związane z pieczętowaniem mocy bądź jej tymczasowym 'utraceniem'.

Ciekawostki:
* Yoh i Silvia wyruszając w świat zrezygnowali ze swoich oryginalnych nazwisk. Aktualnie nie posiadają żadnych.
* Moce Yoh'a są efektem przeprowadzanych na nim eksperymentów za młodu.
* Moce Silvii są efektem przeprowadzanych na niej eksperymentów za młodu.
* Yoh i Silvia posiadają dwie, nadzwyczaj potężne transformacje, których obawiają się ich rodziny.
* Rodzina Atsuko i rodzina Sawako nie mają ze sobą dobrych stosunków. Nie są nastawieni do siebie 'wojennie', acz nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego.
* Rodzice Silvii i Yoh'a zginęli w ten sam sposób, aczkolwiek w innym odstępie czasu.
* Kiedy Yoh trenował z Viegiem w Zaświatach, Silvia opanowała technikę Kaio-Ken, co pozwoliło się jej dodatkowo wzmocnić.
* Silvia i Yoh są mile widziani w swoich domach, jednak nie razem.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Sie 06, 2010 11:29 am, w całości zmieniany 3 razy

2[Sprite History] By Yoh92 Empty Re: [Sprite History] By Yoh92 Pon Maj 17, 2010 3:38 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Historia bardzo ciekawa i wciągająca :p Niektóre momęty naprawdę ciekawe np. motyw z tym laboratorium :p Tak mi się zdaje że to co tam sie dzialo to efekt berserk'a , co ? xD Ogólnie miło się czyta ale jescze ciekawiej wyglądało by to w formie komiksu :P

Rodzinka też ładnie opisana tylko błagam cie nie rób czegoś w stylu Romeo i Julia :p
Ale jak dla mnie zadużo "ras" w tej rodzinie wampiry, sayianie, shinigami itp. zadużo tego chyba :p
Ale ogólnie wszystko jest ładnie

1kp

3[Sprite History] By Yoh92 Empty Re: [Sprite History] By Yoh92 Sob Cze 05, 2010 6:33 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Historia bardzo ciekawa wciąga fajny pomysł miałeś laboratorium soul society itp.
według mnie bardzo fajne jest opowiadanie.

Jego rodzina też bardzo dobrze opisana ale tak jak napisał ykmo trochę dużo tych ras
ale fajnie opisianie

4[Sprite History] By Yoh92 Empty Re: [Sprite History] By Yoh92 Sob Cze 05, 2010 8:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o rasy, tak jest ich dużo.
Po skończeniu serii DBL Gif'a, i wszystkich projektów Spritów planuję inną animację, na wyższym poziomie.
W niej będzie sprostowanie, skąd u każdego taka, a nie inna moc. No, ale na razie jest jak jest :)

5[Sprite History] By Yoh92 Empty Re: [Sprite History] By Yoh92 Pią Sie 06, 2010 8:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dałem nową wersję historii Yoh'a. Zarys jest mniej więcej ten sam, jednak jest więcej szczegółów, które mimo wszystko były ważną częścią życia chłopaka.

6[Sprite History] By Yoh92 Empty Re: [Sprite History] By Yoh92 Pią Sie 06, 2010 9:10 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ohohoho!

Czyżbym zauważył coś czego nikt nie zauważył? :o
Siostra Sylvii i Siostra Yoha są zajebiiiiiście do siebie podobne. Może jednak rodzice naszych bohaterów tak bardzo się nie nienawidzili? Może gdy Tata Yoh poszedł na rybki a Mama Sylvia do warzywniaka na "5 minut" to w chatce Pani Atsuko miały miejsce wielogodzinne rzymskie orgie? :O
Rodziny mają szansę sie pogodzić <:

HA! A może jednak było to trochę inaczej? Podejrzewam,że było tak:
Pan Yoh wbija na Vortexa
Znajduje temat z pracami Sasuke-ish'a
Kopiuje jego laskę
I z jednej zajebistej laski robi 2 paskudy :D
TA-DAAAAAAAA!
[Sprite History] By Yoh92 Thiefu

Nie będę nic mówił o Wampiirzym Królu,który tak bardzo przypomina mi pracę Axxona.
Nie powiem także ani słowa o najwazniejszym z rodziny Atsuko,którego,dam sobie ręke upi**dolić,że gdzieś już widziałem,i nie spocznę dopóki nie dowiem się gdzie.
A zatem,Panie i Panowie! skoro credity dla SH i SI są a dla Sasuke-isha i Axxona nie,to oznacza,że creditów nie ma! :o [strrraszne]

Sołtys: Yoh:
3 0

A żeby nie było kompletnego offtopu to powiem,że słąba ta twoja historia ;<
Wszyscy są przezajbiści w każdej dziedzinie i superman może im naskoczyć. YEAAAA!
Młodą parę powiązały wspólne próby nuklearne w dzieciństwie <3

Zrób jakąś porządną historią. Od początku do jakiegoś tam końca.

/Y
Masz jakąś obsesję o.O?

7[Sprite History] By Yoh92 Empty Re: [Sprite History] By Yoh92 Pią Sie 06, 2010 11:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gdzieś w temacie w [O-S-W] pisałem Credit dla S-I za wzór na włoskach o.O. Cóż.. Niech Ci będzie, dodam żebyś nie płakał :s
Axxon? Gdzie Ty widzisz Axxona? Nie wzorowałem się na jego pracy, nawet nie wiem jak wygląda, więc byłbym wdzięczny za pokazanie mi jej.

Druga sprawa.. Laski te są starymi pracami ;s Nie łączyłem nic ze sobą, a jedynie się wzorowałem przy włosach.
Widziałeś Akinariego? No to muszę się dowiedzieć kto czyta w moich myślach >.>

A żeby nie było kompletnego offtopu to powiem,że słąba ta twoja historia ;<
Nie pisałeś żadnej więc siedź cicho w sprawie "słaba/dobra".

Wszyscy są przezajbiści w każdej dziedzinie i superman może im naskoczyć. YEAAAA!
Czemu każdy ma być zajebisty w każdej dziedzinie? Musiałem wymyślić coś, co było by dobrym wytłumaczeniem dla tylu form.
Młodą parę powiązały wspólne próby nuklearne w dzieciństwie <3
HAHAHA XD.. Nie umiesz czytać, co?

Siostra Sylvii i Siostra Yoha są zajebiiiiiście do siebie podobne.
Każdy to widział w moim temacie z O-S-W, ale Ty nie umiesz tam zajrzeć, zobaczyć co jest, a co nie.
https://anrevosprites.forumpl.net/o-s-w-f35/o-s-w-by-yoh92-t113-165.htm#13382

Jeżeli masz mi wypominać coś bez uprzedniego sprawdzenia tego w moim temacie z Oparami, nie wypominaj mi lepiej nic.
Credita dla Axxona nigdy nie dam, bo nie mam go za co dawać. Praca jest 100% i pogódź się z tym.

Sołtys: Yoh:
0 : 3

You are a idiot :/

8[Sprite History] By Yoh92 Empty Re: [Sprite History] By Yoh92 Sob Sie 07, 2010 4:09 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Może to któryś z członków GTW usunąć ale byłbym wdzięczny za pozostawienie moich offtopów w spokoju albowiem uważam je za ważne dla sprawy :<

Po kolei:
Dzięki Ci o Panie za twe Cenne Credity... Podziękował.

To nie obsesja. To zemsta za KICKI!
Axxon? Gdzie Ty widzisz Axxona? Nie wzorowałem się na jego pracy, nawet nie wiem jak wygląda, więc byłbym wdzięczny za pokazanie mi jej.
Tu to pojechałeś po bandzie XDD robisz idiotę z siebie czy ze mnie? Ja z siebie idioty nie dam zrobić więc chyba zostaje opcja numbero uno. Kolo,który wstawia swoje OPAR'y i Sprite'y na Vortexa,maniaczy dniami i nocami w paintcie i nie wie jak wyglądają prace Pro Oparatorów i Spriterów Vortexa... HAHAHA. Słaby żart. Bardzo,bardzo słaby. W podobną bzdurę nigdy nie uwierzę.

Widziałeś Akinariego?
Niestety nie mam pojęcia o czym mowa ;<

Nie pisałeś żadnej więc siedź cicho w sprawie "słaba/dobra".
Dodaj do regulaminu puntk "Jeżeli nie Ja,Yoh92 nie widziałem twojej pracy z danego działu to nie masz prawa się w nim wypowiadać bo jesteś picza i nic nie umiesz. Jestem Wielki!!"
To się przyda.

Czemu każdy ma być zajebisty w każdej dziedzinie? Musiałem wymyślić coś, co było by dobrym wytłumaczeniem dla tylu form.

O tym mówię ;s Miljon form i przezajebistość w każdej kropli potu! YEAA! Można mieć miljard transformacji i nadal być piczą. Pomyśl nad tym [ msuahsau xdd]

Każdy to widział w moim temacie z O-S-W, ale Ty nie umiesz tam zajrzeć, zobaczyć co jest, a co nie.
https://anrevosprites.forumpl.net/o-s-w-f35/o-s-w-by-yoh92-t113-165.htm#13382

Jeżeli masz mi wypominać coś bez uprzedniego sprawdzenia tego w moim temacie z Oparami, nie wypominaj mi lepiej nic.

Wisi mi co tam napisałeś. Stwierdzam,że 2 zajebiscie rózniące się od siebie rodziny,nienawidzące się,mają przodków którzy są niemal identyczni. Opowieść o rybkach i warzywniaku była jedną z możliwych opcji takiego stanu rzeczy.,Drugą opcją może być lenistwo Autora,ale ja nic nie mówię. Nie śmiałbym.

Co do Axxona,raz jeszcze :TWÓJ KRÓL NIETOPERZY JEST DO NIEGO ZAJEBIŚCIE PODOBNY. Nadal nie śmiem ci niczego zarzucić. Nie jestem godzien ;<

A co z ostatnim typem? Po niedzieli będę miał więcej czasu i go znajdę!

Sorry ale Sołtys nadal prowadzi 3 punktami! :>

Ku chwale ARS!

A Yoh mnie przezwał na końcu ;< [pUacz]

9[Sprite History] By Yoh92 Empty Re: [Sprite History] By Yoh92 Sob Sie 07, 2010 4:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie siedzę na Vortexie o.o
Raz na jakiś czas wejdę, żeby zobaczyć czy są tam jakieś nowe Sprity. W końcu, im mam ich więcej tym lepiej, nie?
Yoh - 1
Sołtys - 0

Akinari to osobnik, o którym twierdzisz że gdzieś go już widziałeś. Niestety, tak nie może być chyba że znasz osobniki z Vortex'a czytające w moich myślach ^^" Niestety, czytanie w myślach jest niemożliwe.
Yoh - 2
Sołtys - 0

Każdy ma swój gust. Po to robię aktualizację normalnej formy żeby osoby które nie chcą, nie wykorzystywały innych form. Robię je po to, aby w Komiksie osadzonym np. w świecie Shinigamich, mieć formę odpowiadającą temu światu (Hollow/Vizard). Jeżeli ktoś robi w DB, mam po to SSJ. I nikt nie musi z tych form korzystać. Bądź co bądź, nie mówię przy wrzucaniu nowej formy - "KORZYSTAJ ALBO BAN!!". Zresztą, co Cię obchodzą moje transformacje? A może uważam że są fajne i dlatego je robię? N/c.
Yoh - 3
Sołtys - 0

Dwie różne rodziny mają podobnych przodków, może z tego powodu że nie umiałem wtedy zrobić kobiecych włosów OPAR'om i musiałem się wzorować na czyichś? Pomyśl, to nie boli, a się przydaje.
Zrobiłem jak zrobiłem, a czy są podobne czy nie - "Nie twoja sprawa."
Yoh - 4
Sołtys - 0

Wracając do Axxona.. Śledzę prace AngryBoy'a i kilku innych osób, a jego samego nigdy nie uważałem za "Pro" jak to określiłeś. Cóż, może robić dobre prace, ale nie wzorowałem się na nim, nie wzoruję i w przyszłości też nie mam takiego zamiaru.
Zaraz mi powiesz że jeżeli zrobię miecz to będzie wzór na Sezu lub Aeole, co? Nie, no.. AH! No tak! Axxon też robi mieczyki, za które będziesz mnie oskarżał! Zapomniałem.
Yoh - 5
Sołtys - 0

Przeszukam Vortex i znajdę pracę którą uważasz za podobną do mojej. Serio.. Zobaczę w czyich myślach czytałem tworząc Władcę Wampirów :O.

Nie mam zamiaru się już z Tobą kłócić, za kolejny Offtop tutaj dam Ci zwyczajnie warna. Chcesz się mścić, zapraszam na PW lub C-Box'a. Większość z tego co piszesz to brednie, nie mające uzasadnienia.
Serio. Nie piszesz oceny, offtopujesz. Teraz offtopujesz, powinien być Warn. Ciesz się że ze względu na to że byłeś Adminem, zwyczajnie go nie wystawię.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.