Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[Komiks] Komiks - Animacja Empty [Komiks] Komiks - Animacja Sob Gru 05, 2015 4:03 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Act 1:
- 1st Part - Time to get older!
- 2nd Part - The Orb!
- 3rd Part - The Final Lap!
- 4th Part - Change
Act 2:
- 1st Part - New Beginning
2nd Part -
~~~~~~~~~~~~~
Moi drodzy,
Jeżeli posiadacie jakieś sprity, które mógłbym umieścić w komiksie, podsyłajcie mi je na priv.
Cały czas mam niedobór postaci.



Ostatnio zmieniony przez SmokuXD dnia Sro Sty 27, 2016 5:26 pm, w całości zmieniany 8 razy

2[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sob Gru 05, 2015 5:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szczerze powiedziawszy, pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Nie tylko "odkopałeś" ten dział, ale wprowadziłeś w tradycyjny komiks trochę więcej świeżości. Zarówno pomysł, jak i wykonanie pracy zasługują na dużą pochwałę. Jedynym mankamentem do którego mogę się przyczepić jest brak polskich znaków. Tekst czyta się dość dziwnie, aczkolwiek nie przeszkadza to aż tak bardzo. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę w komiksie swojego Yoha - o ile w ogóle się pojawi xD

3[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sob Gru 05, 2015 5:07 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoh napisał:Szczerze powiedziawszy, pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Nie tylko "odkopałeś" ten dział, ale wprowadziłeś w tradycyjny komiks trochę więcej świeżości. Zarówno pomysł, jak i wykonanie pracy zasługują na dużą pochwałę. Jedynym mankamentem do którego mogę się przyczepić jest brak polskich znaków. Tekst czyta się dość dziwnie, aczkolwiek nie przeszkadza to aż tak bardzo. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę w komiksie swojego Yoha - o ile w ogóle się pojawi xD
Jestem w trakcie robienia drugiej części. Yoh, nie masz o co się martwić, twoje prace na pewno umieszczę w komiksie! Szkoda tylko, że mam ich tak mało. Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś inne - np. "jakiś wojowników zakutych w zbroje" to byłoby pięknie (oczywiście interesują mnie prace nowszych generacji, że się tak wyrażę :], aczkolwiek niczym nie pogardzę )

4[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sob Gru 05, 2015 5:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jestem w trakcie robienia drugiej części. Yoh, nie masz o co się martwić, twoje prace na pewno umieszczę w komiksie! Szkoda tylko, że mam ich tak mało. Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś inne - np. "jakiś wojowników zakutych w zbroje" to byłoby pięknie (oczywiście interesują mnie prace nowszych generacji, że się tak wyrażę :], aczkolwiek niczym nie pogardzę )
Niestety, jeżeli chodzi o sprity to nie było tego zbyt wiele. Próbuję ostatnimi czasy wrócić do tworzenia, by w końcu zabrać się za projekty spritów Yoha i Silvii.

5[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 07, 2015 8:52 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No pisałem już na DA odnośnie tego komiksu ;) więc dużo się po prostu nie rozpiszę, bo wszystko wygląda fajnie, dobrze dopracowane i inaczej niż normalny komiks! Także nie poddawaj się przy tworzeniu dalej! A sprita podeślę jak skończę kilka póz, czyli może nawet dziś.

(Yoszu! U Ciebie linki w dziale sprite nie działają!)

6[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 07, 2015 5:23 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Eeej! Takie stare dziadostwo mi tam w stawiasz co robiłem... Ale wybaczam od cholery czasu mineło od ostatniego odpalenia painta! :D Co do pracy to fajnie sie "czyta" jeżeli tak to można powiedzieć, z chęcią poczekam na wiecej ;) Pozdraawiam!

7[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 07, 2015 6:42 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ykmo napisał:Eeej! Takie stare dziadostwo mi tam w stawiasz co robiłem... Ale wybaczam od cholery czasu mineło od ostatniego odpalenia painta! :D Co do pracy to fajnie sie "czyta" jeżeli tak to można powiedzieć, z chęcią poczekam na wiecej ;) Pozdraawiam!
Chętnie przygarnę nowe "dziadostwo", które zrobisz ^^

8[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 07, 2015 8:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
(Yoszu! U Ciebie linki w dziale sprite nie działają!)
Dobrze wiedzieć. Gdy znajdę chwilę to na dniach je odświeżę.
Ykmo, może czas w końcu tego Painta odpalić? xD

9[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Wto Gru 08, 2015 5:33 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Pierwsza część wyszła bardzo fajnie i są tylko trzy rzeczy do których mogę się przyczepić ;d
Płynność walk (trochę zbyt pokaz slajdów)
i zbyt częste używanie rozmycia ;d np. przy podnoszeniu się kogoś z ziemi, albo przynajmniej te rozmycie zrobić trochę... szybsze?
no i to, że jest napisane "niejeden źle skoczył" a nie "skończył", no chyba, że tak miało być xd

[kp]1[/kp]

10[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Wto Gru 08, 2015 8:12 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Na prawdę spoko jak na początek. Jeśli chodzi o tą płynność walk jako "pokaz slajdów", jak to Raixo ujął, to moim zdaniem to jest komiks - animacja, czyli taka półanimacja? Jeśli można to tak nazwać i jest to jak najbardziej ok.
Na sprity nie ma co narzekać, bo chyba nic się nie zmieniło i dalej jest ich niewiele.
No cóż więcej, kontynuuj ;)
Trzym się.

[kp]1[/kp]

11[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 14, 2015 2:15 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Druga część.
http://smokuxd.deviantart.com/art/Comci-Part-2-577893320?ga_submit_new=10%253A1450059204

12[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 14, 2015 3:22 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No, to już bardziej animacje niż komiks przypominało. Jest kilka niedociągnięć, które sam po sprawdzeniu pewnie zauważyłeś (zasłonięte dymki, w animacji pokazanie się czarnego tła z przedziałami jak na komiks i inne).
No rozkręca się fajnie, klany, techniki, coraz więcej pojawiających się postaci. Płynność jak najbardziej zachowana, nie ma "slajdowania".
Twórz, twórz :)

13[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 14, 2015 3:32 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Maximus napisał:No, to już bardziej animacje niż komiks przypominało. Jest kilka niedociągnięć, które sam po sprawdzeniu pewnie zauważyłeś (zasłonięte dymki, w animacji pokazanie się czarnego tła z przedziałami jak na komiks i inne).
No rozkręca się fajnie, klany, techniki, coraz więcej pojawiających się postaci. Płynność jak najbardziej zachowana, nie ma "slajdowania".
Twórz, twórz :)
Tak, to jest bardzo zauważalne, ale nie potrafiłem tego wyeliminować, ponieważ to bardziej błąd programu, ani jeżeli mój.
Dzięki za komentarz. Zabieram się właśnie do kolejnej części :)

Masz jakiegoś aktualnego sprita, czy mam użyć starego?

14[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 14, 2015 5:52 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Tak sobie szperam szperam i patrze sobie a tu taki rozpier... Powiem Ci jestem mega podjarany tym co zrobiłeś podoba mi się styl w jakim tą prace wykonałeś rób następne części to będę wpadał tutaj częściej! Propsy

15[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pon Gru 14, 2015 11:40 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Pierwszą część obejrzałem raz, a teraz nie mogę bo mi przeglądarkę wiesza o.O
Z drugą częścią nie ma problemu.

Ogólnie propsy za komiks animowany (lel). Super inicjatywa i mam nadzieję, że będzie trwała jak najdłużej. Odnośnie uwag technicznych to nic innego, niż to co przeczytałeś powyżej Ci nie powiem :P
Przyczepię się jeszcze tylko do dialogów - brakuje polskich znaków, to dla mnie minus :P Poza tym niektóre kwestie postaci brzmią trochę nienaturalnie (ale to bardzo często mi przeszkadza, także jak ja coś napiszę np. na R.I.P. PBFie).
Podoba mi się za to bardzo interakcja postaci z mapą (co nie zawsze dobrze wychodzi ze względu na złe dobranie backgroundu do spritów).

Także do dzieła, chętnie obejrzę więcej!

(Mam wrażenie, że używam za dużo nawiasów)

[kp]2[/kp]
Nie ma to jak samemu sobie przyznawać KP :P

16[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Nie Gru 20, 2015 6:55 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Totalna cisza... A tu nagle jeb dźwięk "latania" na słuchawkach! No o mało co zawału nie dostałem. Gdy Yoszi powiedział coś o kulach... myślałem, że zadanie bedzie wyglądało inaczej xD 
Tak poza tym oglądając jako totalny laik jestem pod wrażeniem, wszystko dobrze zgrane i mimo, że fabuła nie posunęła się zbyt daleko to komiks potrafi wciągnąć ;)
Oby tak dalej! 

P.S Żebym ja miał czas na tego Painta! Albo chęci... Mooże coś się pobawię :D Nie obiecuje.

17[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Gru 23, 2015 4:39 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer


- 3rd Part - The Final Lap!

18[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Gru 23, 2015 5:12 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Mnie tam się bardzo na razie podoba, trzyma poziom. Komiks skacze między bardziej animacją a komiksem z części na część ale to ani plus ani minus, jest dobrze. Na pierwszej stronie już jest kilka błędów - Nastomiast, przystopić, ilzuji, grtatuluję. Fabuła idzie do przodu choć i tak nie wiadomo o co chodzi xD Ogólnie mogło być trochę lepiej ale nie jest źle.

19[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Gru 23, 2015 5:43 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Raixo napisał:Mnie tam się bardzo na razie podoba, trzyma poziom. Komiks skacze między bardziej animacją a komiksem z części na część ale to ani plus ani minus, jest dobrze. Na pierwszej stronie już jest kilka błędów - Nastomiast, przystopić, ilzuji, grtatuluję. Fabuła idzie do przodu choć i tak nie wiadomo o co chodzi xD Ogólnie mogło być trochę lepiej ale nie jest źle.
To co mam poprawić, żeby całość lepiej się prezentowała?

A wiesz, że jeżeli czytasz tekst, w kórtym lirety są porpzesatwiane, tówj mzóg zaycnza to ingorwoać i nie poinwno spaiwrać Ci to prolbmeów w cyztnaiu? Jeydny wrauenk to, to że pirewzsa i otsantia lietra waryzu msui być na sowim miejscu.
Mała dygresja :D

20[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Gru 23, 2015 5:44 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Ooo jest i nowa część!! Aż motywuje, aby jak najszybciej skończyć moją postać i wziąć się za nowe, abyś mógł ich użyć :D A co do samego komiksu to jest faktycznie kilka niedociągnięć, np postać czasami znika i się pojawia tak niby nie widać, ale rzuciło się w oko :P I nie wiem czemu na DA kiedy skończyli egzamin włączyła mi się angielska wersja, chociaż takiej nie klikałem. Wam także?
Za to podoba mi się wykorzystanie lokacji, to przecięcie oraz pociąg elegancko! Szybko szykuj następną część bo nie mogę się doczekać jak fabuła się dalej przewinie :)

[kp]1[/kp]

21[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Gru 23, 2015 5:50 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Sezu napisał:Ooo jest i nowa część!! Aż motywuje, aby jak najszybciej skończyć moją postać i wziąć się za nowe, abyś mógł ich użyć :D A co do samego komiksu to jest faktycznie kilka niedociągnięć, np postać czasami znika i się pojawia tak niby nie widać, ale rzuciło się w oko :P I nie wiem czemu na DA kiedy skończyli egzamin włączyła mi się angielska wersja, chociaż takiej nie klikałem. Wam także?
Za to podoba mi się wykorzystanie lokacji, to przecięcie oraz pociąg elegancko! Szybko szykuj następną część bo nie mogę się doczekać jak fabuła się dalej przewinie :)
Faktycznie! Zaraz to poprawie, dziwne. Myślałem, że wyeliminowałem ten błąd! Dziękuję Sezu!

@update
Poprawiłem, oba błędy - tekstowy oraz klatkowy, jeżeli coś znajdziecie dajcie proszę znać  [Komiks] Komiks - Animacja 3605817172

22[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pią Gru 25, 2015 10:29 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No, no. Nieźle się rozkręciło, bardzo mi się ta trzecia część spodobała. Nie chodzi mi tu o płynność animacji, o całokształt, dopracowane szczegóły i pomysł każdej jednej akcji. Na koniec oczywiście tajemnicze postacie, bardzo dobrze, że nie pokazane, zachęca to do następnej części.
Czekam na następne ;)

23[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pią Gru 25, 2015 11:04 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No proszę, już trójeczka :)
Przyjemnie się czyta/ogląda, choć jest parę niedociągnięć (mimo wszystko, nie zniechęcaj się nimi):
- dialogi, jak już wspominałem. Jest trochę lepiej, ale jeszcze to nie jest to, co chciałbym zobaczyć. Może spróbuj przy każdej kwestii postawić się w roli bohatera i zastanowić się jak Ty byś to powiedział i dokładnie w ten sposób to napisać (uwzględniając oczywiście osobowość postaci, ale to sprawa kosmetyczna). Może to jakoś pomoże :P
- fabuła - troszkę jest chaotyczna, nie bardzo wiem co się dzieje. No ale to pewnie wyjaśni się z kolejnymi częściami.
- w pociągu mają dziwne pozy na tych siedzeniach trochę. No ale rozumiem, że jesteś ograniczony pozami ze spritów, które posiadasz, więc tu pretensji mieć bardzo nie można. Tak czy siak, + po raz kolejny za interakcję postaci z otoczeniem.

Masz widzów, czekamy na kolejne części :D

[kp]2[/kp]



Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Sro Sty 20, 2016 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

24[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Pią Gru 25, 2015 11:38 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Super! Woogy, naprawdę staram się dać swoim postacią duszę, ale nie jest do dlamnie łatwe. Co do samej fabuły, to wszystko powinno powoli sklejać się w całość w następnych odcinkach. Co do póz, to nie jest to łatwe, ale staram się tworzyć komiks jak najbardziej realistyczny (no dobra, chociaż w małym stopniu.)

25[Komiks] Komiks - Animacja Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Czw Sty 14, 2016 12:43 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- change

Kolejna część, jest kilka błędów, których mam nadzieję nie zauważycie, ale nie miałem czasu tego poprawiać, ponieważ rozpoczyna się sesja - poprawiłem większość na szybko.
Także miejcie wyrozumiałość co do jakości jak i dialogów. (wg. mnie są słabe i to nawet bardzo).
Nie zniechęcam się i będę tworzył komiks dalej.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.