Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Pon Maj 31, 2010 8:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Od jutra, tj. 1.06.2010, możecie pisać w tym temacie jeżeli będziecie chcieli otrzymać KP z okazji Dnia Dziecka.

Mówiąc dokładniej, piszecie posta w tym temacie i informujecie Nas w nim że chcielibyście otrzymać KP.
Z okazji Dnia Dziecka, każdy kto tutaj napisze, jak wspomniałem wcześniej otrzyma darmowe 5KP. Nie jest to dużo, ale biorąc pod uwagę znaczną część Użytkowników ARS, która tonie w Warnach, taka mała sumka może się bardzo przydać.

Próby oszustw będą karane Ostrzeżeniem.

Pozdrawiam.

2Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 5:40 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Odblokowałem temat bo jak mają napisać posta gdy jest zablokowany? :S

/Y
Dzięki, miałem to zrobić ale zaspałem xd
Btw.


/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

3Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 5:51 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
ja bym chciał otrzymać 5 Pk xD bo zbieram na zdjęcie Warna :>/

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

4Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 6:35 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Chciałbym dostać 5 kp z Tej o to Okazji :P. Może kiedyś będę miał warna :O

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

5Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 6:37 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
5KP prosze xd moze kiedys je bede zbierac XD

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

6Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 9:13 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Chciałbym dostać 5 kp z Tej okazji Może kiedyś będę miał warna :lol:

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

7Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 10:30 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
jak widzę, dla niektórych to pierwsze 5 KP :]
W sumie to jestem jeszcze dzieckiem,ale nie musicie dawać tych punktów. Wole je za swoją kreatywność otrzymać.
Jeszcze się zastanawiam tylko ile ten temat będzie miał stron... ;]

/Y
Zobaczymy : d
Co do twojej prośby. No, tak czy siak dam Ci KP xd Jest Dzień Dziecka, więc co szkodzi dać raz 5KP?

'Dzień Dziecka!'
+5KP

8Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 12:32 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Huuray ! Darmowe 5kp ! Xd (Sezu podskakuje i cieszy się jak małe dziecko, które dostało balonika i lizaka !)

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

9Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 1:10 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
IHaaaaaaaaa ja kcem kp ja kcem kp ! nioch nioch nioch btw. Yoh ty też powinieneś dostać Kp sam stworzyłeś ten temat i napisałeś posta.

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

10Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 2:06 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ja tesh kcem! Plosie :)

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

11Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 2:08 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
ja chciałbym mieć tę 5kp bo zbieram na jakąś nagrodę jeszcze nie wiem na jaką ale zbieram :D

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

12Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 4:10 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
YAY Free KP! Jestem happy kid ^^. Proszę o słodkie jak czekolada i darmowe +5 KP.

Nioch, Nioch Nioch, Nioch Nioch, Nioch Nioch, Nioch.

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

13Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 4:10 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc ja też poproszę o 5 kp :D

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

14Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 4:43 pm

Death

Death
First Child
First Child
To i mi daj te kp.

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

15Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 6:19 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Też bym chciał te KP, muszę odpracowac warny ;s

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

16Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 6:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Też chciałbym kilka KP
Tzn bardzo ładnie proszę :P

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

17Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 7:16 pm

david287

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Też chciałbym KP
Serdecznie pozdrawiam

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

18Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Wto Cze 01, 2010 8:01 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Hah chociaż nie obchodzę tak jakoś od zawsze tego dnia(dla mnie to normalny dzień) No ale punktami nie pogradzę :p

/Y
'Dzień Dziecka!'
+5KP

19Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Empty Re: Dzień Dziecka - Zgłoś się po KP! Sro Cze 02, 2010 1:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Temat zamknięty.

Dziękuję za branie udziału w tej jakże zabawnej akcji ;)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.