Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Pan ''Zajebisty'' Dase Empty Pan ''Zajebisty'' Dase Sro Cze 02, 2010 1:37 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
A więc , Pan Dase miał zły dzień , i zaczął pluć się o to , że śpiewam z Ketsu i ogólnie gadamy.
Zaczął od tego że mówi że ja spamie itd . o.O spam to jest np '':D'' , albo coś że pisze co słowo ,a a ja pisałem całe zdanie .
Potem , żę go wkurwiam od jakiegoś czasu o.O Jakim sposobem ? nawiedzam go w snach ? nieoodzywam się przecież do niego + pomagałem mu w ok 3 forach , tzn pisałem tematy itd .
aż wkońcu mnie poniosło i napisałęm Pedałek se poszedł ( ponieważ poruszał tematy erotyczne)
i on dal mi bana , screena nie mam ,bo nie chciało mi się. Bo i tak wiem że przegram , wkońcu to modek .

2Pan ''Zajebisty'' Dase Empty Re: Pan ''Zajebisty'' Dase Sro Cze 02, 2010 1:48 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
screena nie mam ,bo nie chciało mi się. Bo i tak wiem że przegram , wkońcu to modek
🤦

Jakbyś zrobił screena, to byś nie "przegrał". Skargi nie rozpatrzę ze względu na brak dowodów, a ty będziesz teraz pewnie narzekał na stronniczość przez swoją bezmyślność.

spam to jest np '' :D ''
Tak, jeśli tym napieprzasz.

Coś jeszcze?..

3Pan ''Zajebisty'' Dase Empty Re: Pan ''Zajebisty'' Dase Sro Cze 02, 2010 2:12 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
napisałęm Pedałek se poszedł ( ponieważ poruszał tematy erotyczne)
i on dal mi bana , screena nie mam ,bo nie chciało mi się. Bo i tak wiem że przegram , wkońcu to modek
Przyczepię się do tego zdania.
Po pierwsze, "Pan Pedałek" to określenie którym gardzę, nie wiesz nic o mojej orientacji seksualnej, więc na kij o tym piszesz?
Po drugie
( ponieważ poruszał tematy erotyczne)
niby kiedy? Nic z tych rzeczy nie mówiłem, a po drugie temat erotyczny niema nic związanego z wulgaryzmami skierowanymi w stronę innych
screena nie mam ,bo nie chciało mi się.
Widać, że skargę pisałeś z zawzięciem, niema co...
Bo i tak wiem że przegram , wkońcu to modek
Moja ranga niema tu nic do rzeczy. Gdyby w takim sposób traktować każde sprawy, to tego działu by nie było.

4Pan ''Zajebisty'' Dase Empty Re: Pan ''Zajebisty'' Dase Wto Cze 15, 2010 6:57 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Ta, Dase jest zajebisty - też tak myślę.
Z resztą Nasza zajebistość przekracza wszelkie normy moralne.

Twój post w takim kształcie był tu tak potrzebny, jak rybie ręcznik.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Dase
» [AMV] Dase'go
» Dase
» Dase
» Dase

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.