Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Nie Lip 04, 2010 3:47 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ja zawsze lubiłem Buu xd

No więc do ocenki...
Buu ogólnie bardzo dobrze ci wyszedł, butki jak u Sołtiego, pas i spodnie takie zwyczajne.
Cienie wyszły świetnie, chociaż nie wiem, czy ten "róg" nie jest za jasny.
Wydaje mi się, że przydałyby się nieco inne spodnie, pas i buty, bo to troszkę dziwnie wygląda kiedy Buu w 50% wygląda jak Majin i w 50% jak człowiek xd
Spróbuj go przerobić nim zrobisz sprita :)
Ale ogółem efekt jest świetny i w mojej starej skali punktowej daję ci 8/10 co oznacza 4/5 :)

/f
KP: 1

27[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Nie Lip 11, 2010 4:26 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Wpadłem na ten pomysł jak zobaczyłem avatar kolegi :

[O-S-W] Halls - Page 2 86970327

Mówić co poprawić.

28[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Wto Lip 20, 2010 1:57 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Nikt nie oceniał :<

A to taki Master Chief xd

[O-S-W] Halls - Page 2 Noobm

Credit :
S-H
Rayg,at

29[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Sro Lip 21, 2010 8:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O w cholerę! Nie, to nie reakcja po tym jak zobaczyłem tą pracę. To reakcja po zbliżeniu jej w Paint'cie xd

Cienie są rozrzucone zbyt chaotycznie, nieładnie to wygląda. Wszystko jest chaotyczne, ale cienie szczególnie. Zmień je.
Kask słaby, pod względem cieniowania jak i samej budowy. Szybka jest dziwnie zrobiona.
Elementy zielone są cieniowane trzy-tonowo, ale dlaczego do cholery cieniowałeś ciemne i niebieskie elementy dwu-tonowo?! Zaprawdę powiadam Ci że to głupia idea. Za dużo ciemnych px na spodniach.
Prawa ręka dziwnie jakby "na siłę doczepiona" do całości.
W cholerę błędów o których nie chcę nawet mówić, bo nie miałoby to najmniejszego sensu.
Hell Yea !

Ogólnie, myślałem że stać Cię na więcej. Porwałeś się na zbyt głębokie wody i po prostu za daleko odpłynąłeś. Toniesz.
Ten typ OPAR'ów na razie zostaw, doskonal się tworząc właśnie coś takiego jak Majin czy własny Spritek.
Masz szansę wrócić na brzeg, ALE musisz zrobić coś mniej CHAOTYCZNEGO!

3/10

2kp

30[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Sro Lip 21, 2010 11:08 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Jak dla mnie pomysł na oparka jest niezły, ale popracuj nad cieniami i detalami tego opara.
Cienie są zbyta chaotyczne popraw to. Popraw trochę ułożenie, naramienników.
4,3\10

31[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Czw Lip 22, 2010 1:54 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Tutaj kolejne opary :

https://2img.net/r/ihimizer/i/brotherx.png/


https://2img.net/r/ihimizer/i/32131242123123245.png/

32[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Czw Lip 22, 2010 6:38 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ten pierwszy to w białej koszuli wygląda lepiej, być może dlatego, że słabo tam widać te cienie :P Dziwnie wygląda ten mięsień na ręku, rękawiczki spoko :D Spodnie takie zwykłe, buty także. Włoski ma bardzo fajne, dobrze pocieniowane i kox kształt.

Drugi ma gorsze włoski, do cieni nie mam zastrzeżeń ale kształt jest gorszy od tamtych. Spodnie zwykłe, ale mają fajny kolor. O butach nie ma co pisać, a rękawice jakieś gorsze niż u pierwszego :P Bluzka hmm... cienie popraw i kox! Bez koszulki wygląda fajnie :D Dobrze pocieniowane są mięśnie. Nie wiem, ale mi się wydaje dziwny ten mięsień jak ma założoną koszulkę, a bez jest fajny.

Ocena za oba: 8/10

KP: 2
/f

33[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 11:40 am

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No teraz taki :
[O-S-W] Halls - Page 2 Ssssquv

34[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 12:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra..
Zaczynamy od włosów.

Cieniowanie słabe. Dwutonowe, ale za słabe przejście między ciemnym, a jasnym odcieniem. Nie w białych elementach, ale w ciemnych. Włosy powinny być trochę jaśniejsze. Chyba Krycha je dla Ciebie robił, a Ty jedynie pocieniowałeś, bo kształt nie jest zły poza kilkoma głupimi kosmykami.
Podkoszulka normalna, acz cieniowanie musiałby być zdecydowanie lepsze, aby przypadła mi ona do gustu. Aktualnie nie wygląda za ciekawie, popracuj nad nią. Proporcje natomiast ogólnie zachowałeś. Tu nie jest tragicznie.
Cieniowanie skóry zdecydowanie za słabe. Za mało najciemniejszego odcienia, za dużo tych jaśniejszych. Zwłaszcza pod opadającymi kosmykami powinieneś zrobić ciemniejszy odcień. Tu takowego nie widzę.
Mięśni rąk niema, albo ich nie dostrzegam. Po przybliżeniu, stawiam na to pierwsze. Rękawice są pomysłowe, ale powinieneś użyć jaśniejszego tego ciemnego odcienia. Bez rozjaśnienia miałem wrażenie, jakby to był zwykły czarny kolor bez żadnych cieni czy czegoś w tym stylu. To samo w drugiej łapce.
Cieniowanie spodni słabe, zdecydowanie za słabe jak na Ciebie. Tutaj musisz o wiele bardziej się przyłożyć bym powiedział że są one dobre. Cóż..
Buty dobre. Powiem że całkiem oryginalne te trampki czy co to jest.
Zastosowanie ciemno-czerwonych kolorów od zawsze wyglądało dobrze. Ale właśnie do tego żeby nazwać je już wspaniałym, trzeba jeszcze umiejętnie potrafić je wykorzystać i nimi operować. Ty masz z tym problem (cieniowanie).

Ogólnie.
Nie jest tragicznie, dużo jednak jeszcze przed Tobą.
Popraw wymienione błędy i będzie dobrze. A przynajmniej powinno być OK.

3kp

35[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 1:11 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
@up
TO SĄ MOJE WŁOSY !!!!!

@topic

Poprawiona wersja mojego oparka :
[O-S-W] Halls - Page 2 Ssssz

Lepiej ? Gorzej ? Oceńcie sami.

36[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 1:24 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Włoski są całkiem niezłe, podoba mi się pomysł na biały tył i kosmyki na czole, jednak mógłbyś zrobić czarne włosy, a nie szare.
Cienie na koszuli zmaściłeś na całej lini ! są takie grube... Feee, nie podoba mi się to, poprzednio były o wiele lepsze.
Rękawiczki jak każde inne, kolory do siebie pasują.
cienie na spodniach są.... nawet dobre, ale mówiłem ci żebyś zmienił te cieniowanie : d
O butach wole nic nie mówić...

7/10

37[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 2:27 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
O to taki Opar :
[O-S-W] Halls - Page 2 Oooks



Ostatnio zmieniony przez Halls dnia Pią Lip 23, 2010 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz

38[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 3:19 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Halls xD.
Zacznę od włosów. Są one ładne, myślę teraz o ich kształcie. Lubię takiego typu włosy. Lecz gorzej z cieniami na nich. Mało widoczne. A z tych które widzę jestem zadowolony :D. Koszulka, jedna rzecz mi od razu przyszła do głowy. Źle kolory dobrałeś... Zielony z czarnym. Jakoś mi to nie pasuję. Cieniowanie czarnej koszulki jest ładne. Widoczne są "wałdy" xD. Gorzej z zieloną częścią ubrania. Nie podoba mi się. Nie tylko pod względem dobrania kolorów, ale także cieniowanie. Minusem jest jeszcze to, że zielona część jest długa. Może lepiej by wyglądało jakby była krótka. Bo to nawet zakrywa dłonie O.o. Pas jak pas. Nic dodać nic ująć. Przeciągnięcie koszulki na spodnie ładnie wygląda. Dobrze dopasowane i wgl. Spodnie mają fajny kolor. Cieniowanie nie jest złe, ale jest też do poprawy. Buty tak samo jak pas.

Ocenka: 7/10

2kp

39[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 3:31 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Okej...
Oceńmy:
Może zacznę nie typowo bo od dołu...
Buty są ładne widać na nich cienie i ogólnie nie mam nic do zarzucenie.
Spodnie bardzo ładne bardzo lubię gdy ktoś cieniuje tym sposobem bo ładnie to wygląda...
Bluza: pomysł nie zbyt ale wykonanie dobre widać na niej cienie na rękawach jak i na klatce piersiowej...
Cienie skóry też są dobre o ile nie były takie na samym początku...
No i włosy... Są ładne lubię gdy ktoś robi włosy w taki sam sposób jak ty.
Cieniowanie włosów nie jest genialne bo go zbyt nie widać ale ujdzie...
A i bym zapomniał jeszcze o bandach: nie widać ich za bardzo ale cienie są
Nom tak "Biorąc to wszystko w Kupę"zasługujesz na ocenę nie mniejszą niz:
ekhem... 8/10.

PS: Pozdro :D

1kp

40[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 5:16 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
O to kolejny opar :
[O-S-W] Halls - Page 2 Aaaaayg
Credit :
U.J
Mówić co poprawić.



Ostatnio zmieniony przez Halls dnia Nie Lip 25, 2010 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz

41[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Pią Lip 23, 2010 6:38 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
nie mam czasu na ocenienie bo jestem na wakajcjach ´:D
Bledy: Cienie bluzki sa zle zrobione poprawic.
bluzka jak zbyt prosta bo jest zbyt prosta wyglada jak deska.
spodnie cieniowanie popraw i cienie wlosow wloski nie maja zlego ksztaltu ale gdzies juz widzialem podobne.

42[O-S-W] Halls - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Halls Sob Lip 24, 2010 8:31 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zacznę od włosów, z ształtu mogą być kolor nieco dziwny, ale ujdzie...Jest tam według mnie kilka niepotrzebnych czarnych pixelów, więc mógłbys jeszcze nieco nad tymi kudłami popracować ^^ zato cienie nie są tragiczne ani hiper zajebiste ogółem mogą takie być, ale zawsze mogą być lepsze.
Następnie twarz, tu tylko oceniac bedę te cienie które też trzeba by było jes poprawić takie jest moje zdanie w ich sprawie. Teraz ta bluzka, z kształtu normalnie sie prezentuje no i może być lecz cienie niz zabardzo mi przypadły do gustu, pokombinował byc troche z tą bluzką . Rękawica wyglad fajny, przedtem takiej nie widziałem więc dość oryginalnie wygląda jak dla mnie, cienie mogą być. No i teraz te spodnie wygląd normalny jak u większości OPAR'ów na tym forum, z całej pracki na spodniach (moim zdaniem) są najlepsze cienie, lecz nie myśl sobie że są one bardzo dobre bo nie są, ale najbardziej mi się spodobały.

Ogólnie OPAR średn, ocena 5/10 bo stać cie na więcej ^^(przynajmniej ja tak myślę).

/f
KP: 2

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.