Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#3 FADS Empty #3 FADS Czw Cze 03, 2010 7:10 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
#3 Fick Awards!

Temat prac: Zlecenie/Misja
Termin zgłaszania Prac: 7, Poniedziałek, 2010.
Do kogo zgłaszać pracę: Do mnie na PW, nie przyjmuję na GG!
Uwagi: Tym razem, musicie napisać opowiadanie. Tematyka to Zlecenie/Misja, chodzi o to żeby napisać coś że ktoś komuś coś zleca. Na przykład, zlecenie zabójstwa, misja okradnięcia banku czy na przykład zlecenie kradzieży.. Coś w tym stylu.
Temat wiadomości(nazwa tematu, przy wysyłaniu): #3 FADS(zły tytuł = praca odrzucona)

Możliwa Kula do wygrania, ofc. gdy będzie frekwencja oraz zwycięska praca będzie tego warta.

2#3 FADS Empty Re: #3 FADS Sob Cze 05, 2010 3:33 pm

Death

Death
First Child
First Child
proszę o przedłużenie terminu na 8

3#3 FADS Empty Re: #3 FADS Wto Cze 08, 2010 1:08 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Przedłużam do Czwartku 10.06

4#3 FADS Empty Re: #3 FADS Czw Cze 10, 2010 7:47 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[1]Praca
19 kwietnia 2010r.

Na forum sławnego otsa DBL'a Nilan ogłosił nabór na moderatorów.

W tym samym czasie, na nieco mniej sławnym forum o grafice i LSW ,które nazywa się ARS spotkało się dwóch adminów: Yoh i Viego.

Viego: Oto nadeszła nasza szansa, ten głupi Nilan ogłosił nabór na modów.
Yoh: Właściwie to czemu interesujemy się takim gównem jak to forum?
Viego : Na tym „forum” istnieje dział zatytułowany „fan arts” na którym użytkownicy wykazują dużą aktywność, między innymi pokazując swoje świetne prace graficzne, gdyby ci aktywni graficznie userzy przeszli na ARS, to pozycja naszej strony by zdecydowanie wzrosła.
Yoh: No dobra, ale mów w końcu po jaką cholerę mnie tu wezwałeś?
Viego: I właśnie teraz mi się przydasz, jesteś na DBL’u tutorem, ludzie cię znają więc na pewno zostaniesz moderatorem, potem będziesz piął się wyżej w hierarchii aż w końcu zająłbyś miejsce tej cioty Adventa, po czym mógłbyś zrobić wiele „przypadkowych” szkód na tym forum, np. usunąć dział fan arts, lub napisać ,że graficzna część forum została przeniesiona na ARS.
Yoh: Wiesz, masz trochę racji, zaraz napiszę podanie.

31 kwietnia 2010r.

Nilan postąpił tak jak planował Viego, w tym oto dniu został utworzony temat „Nowi Moderatorzy”, a w nim ankieta zatytułowana „Kto powinien zostać moderatorem”.

Wkrótce pojawiły się tego typu posty.


-
„Wybrałem Yoh'a ponieważ znam go już pewien czas i wiem, że jest dobry w takich rzeczach ... Razz”

-
„Zagłosowałem na Yoh'a ponieważ spędza on dużo czasu na forum, ma długi staż oraz jego wypowiedzi są krótkie ale na temat.”

-
„Mój głos leci na Yoh92.
Myślę że jest odpowiedzialną osobą, która się sprawdzi w roli moderatora tego forum.”

9 czerwca 2010r.

Nilan zamknął nabór na moderatorów, wyniki są przewidywalne.

20 czerwca 2010r.

Nilan ogłasza nowych modów, na tej liście figuruje również Yoh92, tak oto został zakończony nabór na moda.

Yoh szybko awansował, i już 30 czerwca został ogłoszony junior adminem, jednocześnie znowu otworzył nabór na modów, lecz przyjmował zgłoszenia tylko od userów ARS.
Nowymi modami zostali : Heath, Krycha, Katayachi aka Majin Kuba.

15 lipca 2010r.

Yoh zostaje ogłoszony administratorem, i otrzymuje dostęp do panelu administratora, Nilan i Advent nie zdawali sobie sprawy jakie to będą konsekwencje.

30 lipca 2010r.

Yoh wraz z modami wciela w życie plan „end”, modowie zaczęli wlepiać wszystkim warniacze, po czym Yoh skasował wszystkie działy, pozbawił Nilana i Adventa dostępu do strony i wlepił na witrynę dblots.pl następujący napis.


Forum upadło, wszyscy gracze proszeni są o wejście i rejestrację na stronie anrevosprites.forumpl.net.

1 stycznia 2011r.

Przez światowy koncern LSW ARS został uznany za stronę ogólno światową, jego wartość rynkowa wynosi 200000 euro.

[2]Praca
28.02.2010 Godzina 15:07

W bazie tajnej organizacji ..Misja zniszczenie pociągu 9x2 na trasie Kraków – Łódź .Data 3.03.2010 Godzina 21:20
Po zniszczeniu pociągu odnajdź złota kartę która została skradziona z naszej firmy.
29.02.2010 Godzina 6:48
Wstaję rano przygotowywuję rysunek bomby . Idę do sklepu po potrzebne rzeczy.
Zapalnik
Zegar
Itp.
Kupuję także broń palna „Colt” i amunicje. oraz nóż.
1.03.2010
Bomba została skonstruowana czas przygotować broń
Obserwuje pociąg obliczam czas w którym mógłbym podłożyć bombę według moich obliczeń na dojście do pociągu mam nie całe 30 sekund 21:01:04 do 21:01:32 później mam 13 min by podłożyć bombę i 2 minut żeby wsiąść do auta i ścigać pociąg. Potem 23minuty na odnalezienie karty ponieważ po tym czasie centrala dowie się o wybuchu.
2.03.2010
Przygotowywuję plecak który będzie potrzebny .Dzwonie do bazy by powiedzieć ze będzie bardzo ciężko mało czasu.
-Baza Jeżeli ci się nie uda zostanie wyrzucony z organizacji torturowany a później zabity.
Bardzo zdenerwowałem się tą informacją. Wieczorem poszedłem sprawdzić czy nic się nie zmieniło .Zauważyłem ze kasjerka odeszła od stanowiska wiec sprawdziłem rezerwacje był tam nasz prezydent Pieter .Pomyślałem ze będzie ochrona to jeszcze bardziej utrudni moją misje. Przez cała noc nie spałem obmyślając plan i wszelkie miejsca gdzie może stać ochrona. Jedynym czystym miejscem był dach pociągu wiec tam musiałem podłożyć bombę.
3.03.2010
Zasnąłem o 4 rano na 2h.Rano pojechałem do bazy i poprosiłem o pilota i samolot. Jedynym sposobem dostania się na pociąg był skok ze spadochronu .Po spotkaniu dostałem potrzebne rzeczy. Poszedłem do sklepu z artykułami lotniczymi kupiłem 2 spadochrony .Pewnie dziwicie się dlaczego 2 dowiecie się tego później.
Była godzina 18:00 czekałem na lotnisku .Przyszedł pilot powiedziałem mu o planie. O godzinie 19:00 wyruszyliśmy .Nad pociągiem byliśmy o 21:10.Pod koniec lotu ustawiałem bombę wystarczyło ja położyć i nacisnąć start .Została ustawiona na 30 minut. Wiec bomba zdetonuje się o 21:45 w połowie trasy Kraków –Łódź . Najpierw na jednym spadochronie zrzuciłem kukłe kilka metrów od pociągu by odwrócić uwagę .Podczas gdy ochrona sprawdzała spadochron. Ja skoczyłem i podłożyłem bombę .Pilot czekał na pociągiem spuścił linkę na której miałem z powrotem wejść na samolot .Gdybym wszedł kilka sekund później byłbym już martwy .Odlecieliśmy wyżej i polecieliśmy mniej więcej w miejsce wybuchu .Oddaliliśmy się za ogromną skałę która miała nas ochronić .Gdy pociąg nadjeżdżał oczekiwaliśmy wybuchu .Lecz on nie nastąpił .Po 1minucie usłyszeliśmy wybuch .Wiedzieliśmy ze bomba nie zawiedzie .Pobiegliśmy do pociągu .Zostało nam 15minut.Szukalismy karty...Usłyszałem strzały zobaczyłem jak pilot się przewraca to nie było możliwe żeby ktoś przeżył wybuch .Zobaczyłem 2 cienie nie mogłem użyć pistoletu od razu bym zginał .Wyciągnąłem nóż i zabiłem jednego z nich .Drugiemu przystawiłem broń do głowy wyśpiewał wszystko .Okazało się ze mieli napaść na ten pociąg i go okraść .Nie przeszkadzałem mu w tym lecz on znalazł kartę i nie chciał oddać .Po negocjacjach zabiłem go i odebrałem kartę .Usłyszałem syrenę policji zacząłem uciekać.
Misja została ukończona sukcesem.

[3]Praca
Zlecenie: Zabić Saiya'jin'a o imieniu Hideyoshi.
Nagroda: 10 000000 yen.

Informacje dotyczące wykonania zlecenia:
Saiya'jin Hideyoshi znany ze swojej agresji, powoduje zniszczenia w całym mieście Setrips. Władze postanowiły go wyeliminować, jednak mężczyzna dysponuje nieznaną aktualnie mocą, która pozwala mu zmienić kolor oczu i źrenic, dzięki czemu zyskuje dodatkową siłę.
Jest on dużym problemem miasta Setrips, dlatego też za jego ciche wyeliminowanie przewidziano wysoką nagrodę.
Saiya'jin porusza się w zbroi charakterystycznej dla tej rasy, o kolorze czerwono-czarnym. Charakteryzuje się ogonem i blizną pod lewym okiem. Masywny.
Żeby zlecenie uznać za wykonane, zleceniodawca wymaga głowy tegoż wojownika na swoim biurku.

Problemy związane z wykonaniem zlecenia:
Jak już wspomniano wcześniej, Saiya'jin ten dysponuje dziwną transformacją, dlatego też władze zaniechały jego wyeliminowania. Jeżeli zdecydujesz się na to, aby przyjąć tą misję musisz brać pod uwagę możliwość transformacji owego wojownika, oraz znacznego wzrostu jego siły.

W jakim celu zostało zlecone to zadanie:
Zadanie zlecono, ponieważ wojownik zagraża miastu i jego gospodarce oraz mieszkańcom.

Nie wywiązanie się z zawartej umowy:
Nie wywiązanie się z zawartej umowy ze zleceniodawcą może zakończyć się wysłaniem listu gończego. W najgorszym wypadku, działanie takie może sprawić, iż zginiesz, ścigany/a przez innych łowców głów.

W jakim terminie, zlecenie ma być wykonane:
Termin jaki przyznano na wykonanie tegoż zlecenia, to miesiąc. Jeżeli po upływie tego czasu, nie dotrzesz z głową Saiya'jin'a do zleceniodawcy, patrz wyżej.
Jeżeli dotrzesz z głową po czasie, wywiążesz się z zawartej umowy, aczkolwiek otrzymasz jedynie 500 000 yen.

Jeżeli jesteś zainteresowany/ana, proszę o kontakt.
Biuro zleceniodawcy znajdziesz przy głównym banku w centrum miasta. Ostatecznie, możesz się skontaktować drogą telefoniczną.

496-557-782 lub 496-559-356


1. [0]
2. [0]
3. [0]
No prac nie jest za dużo ale myślę że w następnych edycjach konkursu FADS będzie lepiej z frekwencją. A teraz Ci którzy zaspali i nie oddali prac- Głosujcie!

5#3 FADS Empty Re: #3 FADS Pią Cze 11, 2010 10:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[1] - Hahahahha xDDDD KOX! XD Nie to że inne mi się nie podobają, ale to jest po prostu genialne xD
[0]
[0]

6#3 FADS Empty Re: #3 FADS Pią Cze 11, 2010 10:25 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
[1]
[1] - Bardzo mnie wciągneła ta praca xD
[0]

7#3 FADS Empty Re: #3 FADS Pią Cze 11, 2010 12:34 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[2] Jakby to powiedzieć... genialny pomysł i ładnie opisane, daję 10/10 i głosuję na to :D
[1]
[0]

8#3 FADS Empty Re: #3 FADS Pią Cze 11, 2010 12:38 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
[3] <- a mi się spodobała ta praca ;)
[1]
[0]

9#3 FADS Empty Re: #3 FADS Pią Cze 11, 2010 2:53 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
[3]
[2] - ciekawe, ale mogło by być fajniejszy ;)
[0]

10#3 FADS Empty Re: #3 FADS Pią Cze 11, 2010 4:44 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
[4] - Ciekawa praca, dobrze napisana, fajnie wymyślona fabuła... głos na nią!
[2]
[0]

11#3 FADS Empty Re: #3 FADS Pią Cze 11, 2010 5:26 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
[5] - Najlepsza, fajna, śmieszna i głosuje na nią
[2]
[0]

12#3 FADS Empty Re: #3 FADS Pią Cze 11, 2010 5:40 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
[6]- Śmieszna i prawdziwa , Yoshak już Moda ma : P , wspinaj się dalej : P . A Opowiadanie koxi swoją smieszną oprawą: P
[2] - Chaotyczne , pisanie w jednej linijce....
[0]-.

13#3 FADS Empty Re: #3 FADS Sob Cze 12, 2010 10:00 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Wyniki, śmiało komentujcie, piszcie co sądzicie ; ]
https://anrevosprites.forumpl.net/winners-f58/3-fads-t1508.htm#15484

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #6 FADS
» #9 FADS
» #7 FADS
» #7 FADS
» #8 FADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.