Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#9 FADS Empty #9 FADS Wto Maj 17, 2011 8:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#9 Fick Awards!

Temat prac: Fantasy - Smoki
Termin zgłaszania Prac: 22 Maj, Niedziela, 2011.
Do kogo zgłaszać pracę: Yoh92
Uwagi: Krótkie opowiadanie na przynajmniej 15 linijek. Mniej po prostu nie przyjmuję. Nie chodzi tu o opisanie jakichś smoków. Po prostu głównym bohaterem Waszego opowiadania, lub głównym wrogiem ma być jakiś smok i to głównie na nim ma się skupiać fick. Temat nie jest aż taki trudny jak się może wydawać ;) Powodzenia i liczę na jakieś prace.

Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #9 FADS(zły tytuł = praca odrzucona).

2#9 FADS Empty Re: #9 FADS Nie Maj 22, 2011 4:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca #1
Spoiler:

Praca #2
Spoiler:

Praca #3
Spoiler:

Praca #4
Spoiler:

~~~~

1. [0]
2. [0]
3. [0]
4. [0]

~~~~

Ta sama zasada z głosami, co w:
https://anrevosprites.forumpl.net/t3178-13-sads#43675

3#9 FADS Empty Re: #9 FADS Nie Maj 22, 2011 5:20 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Czytania, a czytania xd.

1. [0] Początkowo opis jest naprawdę dobry jednak z czasem poziom ten spada. Humorystyka jako taka. Viego zawsze musi wpaść w najmniej odpowiednim momencie ale zawsze zrobi to tak, że nie wpłynie tym na wydarzenie, które i tak mają się odbyć.
2. [0] Tekst nie przypadł mi do gustu, nie mogę jakoś tego wyjaśnić. Ale najmniej do mnie dotarł. Skrytka za kamieniem? Coś jak w pracy pierwszej.
3. [1] Praca moim zdaniem najlepsza, najciekawsze opisy. Akcja też ciekawa. Jednak można było trochę skrócić. Wątpię, że wszyscy przeczytają do końca. - Tak, o tobie tu mówię Brajan.
4. [0] Tu zaciekawił mnie wstęp. Potem jakby to wszystko prysło. Momentami opisy są świetne jednak bywają i takie, że wydają się być robione na odwal. Plusem jest też śmierć bohatera.

Klik.
KP: 1
/Yoh

4#9 FADS Empty Re: #9 FADS Pon Maj 23, 2011 4:10 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zmiana dotycząca głosowania.
Zmienił się odrobinę 13 punkt regulaminu konkursów.


Co do Bercika, zastanowię się czy jakoś Cię wynagrodzić (np. po 1kp) za dosyć długi komentarz.

Za problemy z góry przepraszam, zmiana najwyraźniej nie przypadła wielu userom do gustu i trzeba było nieco zmienić ten punkt. Mimo to, oceny typu "wow, podoba mi się i głosuję na to" czy po prostu niemalże pusty post (same głosy), dostaną upomnienie.

5#9 FADS Empty Re: #9 FADS Pon Maj 23, 2011 4:36 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
1. [0]-Powiem że praca na początku doskonałą pod każdym względem. Opis jakby spod pióra wielkiego mistrza, ale po pewnym czasie poziom spada i staje się dość słabe. Rozśmieszyła mnie trochę postać Viega, jednak praca naprawde fajna.
2. [0]-Dość słabo napisane. Powiedzmy że napisane prostym językiem. Wcale nie powala. A motyw z kamieniem tak jak w nr.1. Dotego cała akcja mogła być lepiej opisana.
3. [2]-Praca naprawdę bardzo ciekawa, akcja opisana dość solidnie. Myślę że Gustav musiał być naprawde masywnym człowiekiem jeśli utrzymał tak ogromnego Smoka. Jedyne co mi nie przypadło do gustu to sama formuła zaklęcia rzucanego przez pana J. Reszta w jak najlepszym porządku.
4. [0]-Śmierć. Żadko spotykana w tego typu utworach, jednak sam opis nie jest doskonały. W pewnych momentach naprawdę ciekawe, w innych słabe. Coś co naprawdę mi się spodobało tu duża liczba archaizmów. Opisy jednak nie są już tak doskonałe.

6#9 FADS Empty Re: #9 FADS Sro Maj 25, 2011 6:05 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przypominam o.. Ee... Głosowaniu?

7#9 FADS Empty Re: #9 FADS Czw Maj 26, 2011 5:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [0]- już po przeczytaniu pierwszych dwóch zdań praca zniechęciła mnie do siebie ,stosunkowo poważnymi błędami ortograficznymi. Dalej 'brnąć w to coś' mi się nie chciało
2. [0]- praca fajna ,nie jest nie wiadomo jak wspaniała ,ale nie jest zła. Może i napisana prostym językiem ,ale to samo tyczy się pracy numer dwa. Akcja zdecydowanie mi się podobała.
3. [2]- Praca bardzo dobra. Długa ,ciekawa akcja i gdyby nie przedawkowanie kolokwializmów ( chwilami zdecydowanie niepotrzebnych ) oraz malejącej jakości tekstu pod koniec opowiadania ,czy też słowa typu "Fireballa" ,to zdecydowanie zagłosowałbym na nią
4. [1]-Opisy fakt nie są doskonałe ,ale myślę ,że napisane jest jeszzce najbardziej schludnie z tych wszystkich ,idea przedstawienia całwego opowiadania dość ciekawa ,z tym ,że akcja już nie była tak wciągająca. Ciekawe słownictwo ,odpowiednie do tego typu opowiadań oraz wyżej wymienione pozytywy ,przeważyły na korzyść właśnie tej pracy ,dlatego dostaje ona mój głos.

8#9 FADS Empty Re: #9 FADS Pią Maj 27, 2011 5:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
https://anrevosprites.forumpl.net/t464-regulamin-konkursow-read

Głosujcie jak chcecie, byle byście głosowali -.-

9#9 FADS Empty Re: #9 FADS Pon Maj 30, 2011 1:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #1 FADS
» #10 FADS
» #1 FADS
» #11 FADS
» #2 FADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.