Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

15 ważnych pytań Empty 5 ważnych pytań Czw Cze 17, 2010 3:18 pm

itahi

itahi
Saiyan
Saiyan
więc mam kilka pytań 1 gdzie jest avatar base no wiecie tą głowę co ma najnowszy yoh 2 jak zrobić dobrą fryzurę do ssj3 3 jak zrobić komiks do lsw 4 jak zrobić ruchowy obraz taki jaki ma vego na komiksach 5 jak zrobić cieniowanie twarzy to wszystko co mam do powiedzenia może jak zrobię postać to dam na forum :^^:

25 ważnych pytań Empty Re: 5 ważnych pytań Czw Cze 17, 2010 3:25 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Odp. naucz się. są tutki na stronie... a co do face set'ów to zrób sam. W sumie nie wiem czy ktoś da Ci te 'bese'

35 ważnych pytań Empty Re: 5 ważnych pytań Czw Cze 17, 2010 3:28 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Powiem tak: zadawaj pytania po polsku, bo tłumaczenie z trolleckiego jest ciężkie. To tyle.

45 ważnych pytań Empty Re: 5 ważnych pytań Czw Cze 17, 2010 3:50 pm

itahi

itahi
Saiyan
Saiyan
chcę tylko wiedzieć gdzie som te face set i jak zrobić ruchowy obraz w komiksie jak vego kpw

55 ważnych pytań Empty Re: 5 ważnych pytań Czw Cze 17, 2010 4:13 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
chcę tylko wiedzieć gdzie som te face set i jak zrobić ruchowy obraz w komiksie jak vego kpw

Przestanę karmić trolla, i powiem wprost: PISZ PO POLSKU. Oto jak twoje zdanie powinno wyglądać:

Chcę tylko wiedzieć gdzie są te Face Set'y i jak zrobić ruchomy obraz w komiksie jak viego już rozumiesz?

A teraz odpowiem:
Jezeli chodzi o Face Sety, to musisz to zrobić SAM, po prostu... niema na to sposobu. A jeżeli chodzi o ruchome kadry w komiksie, to robisz cały komiks (czyt. stronę), zapisujesz. Teraz edytujesz scenki które mają się ruszać o jedną scenę, potem zapisujesz edytujesz jeszcze raz i znów zmieniasz scenki (tj. ruszasz je, jakbyś tworzył gifa).

65 ważnych pytań Empty Re: 5 ważnych pytań Czw Cze 17, 2010 4:40 pm

itahi

itahi
Saiyan
Saiyan
zrobiłem i nic się nie rusza

75 ważnych pytań Empty Re: 5 ważnych pytań Czw Cze 17, 2010 4:49 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
🤦
jezus z wiesz coś o takim programie jak EGA(Easy gif animator)?
ściągnij go sobie i poczytaj poradniki jak zrobić w nim gify wtedy się domyślisz jak to zrobić
🤦

85 ważnych pytań Empty Re: 5 ważnych pytań Czw Cze 17, 2010 6:29 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
5 ważnych pytań 73631357067029577528
Zwróć uwagę na ostatnią linijkę...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.