Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 5]

101[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Wrz 05, 2011 1:20 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Basebymikidiuskopia
Cos próbowałem wykrzesać z tego starego base... jednak okazało się że nic na nim nie szło, to zrobiłem wszystko od nowa.

102[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sro Wrz 07, 2011 10:54 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, Base jest zbyt długie; wysokie. Głowa ma nieodpowiednie proporcje, bardziej przypomina lekko przechylone, odwrócone kurze jajo. Dodatkowo, odnoszę wrażenie, iż jest zbyt mała. Brak barków w pracy nie świadczy o niej zbyt dobrze, prawa ręka natomiast jest zbyt długa. Lewa zbyt kwadratowa przy torsie i za sztywna. Klamrę od paska przesuń o jeden pixel w prawą stronę OPAR'a. Proporcje spodni są nieodpowiednie - zmniejsz buty, spodnie pocieniuj od nowa. Zmień nieco nogawki. Czemu prawa dłoń jest tak kanciasta?
Cieniowanie głowy jest zwyczajnie słabe; nie widzę tu nic czym można byłoby się zachwycać. Łysą głowę jest najłatwiej pocieniować, widzę jednak że Ty nie doszedłeś jeszcze do takiego poziomu. Wykonanie klatki piersiowej oraz mięśni prawej ręki nie jest czymś nadzwyczajnym; jeżeli mam być szczery, wykonałeś je naprawdę słabo. Przesadziłeś z ilością średniego odcienia, zbyt mało „bawiłeś się” natomiast odcieniem ciemnym. Cieniowanie spodni jest stosunkowo dobre jeżeli chodzi o nogawki - niestety, tego samego nie mogę powiedzieć o kroczu, gdzie zwyczajnie zrobiłeś tej pracy cienie tyłka - tak, podobnie cieniuje się tyłek OPAR'a.

Masa błędów w proporcjach, a jeszcze więcej w cieniowaniu. Na razie nie cieniuj prac; staraj się pracować tylko nad odpowiednimi proporcjami.

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Traini

KP: 3
/Yoh

103[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Wto Sty 10, 2012 11:12 am

Mroczny

Mroczny
Zbanowany
Zbanowany
Nieźle dobrze ci idzie dodawaj ich tu więncej by było co oceniać hehe ale spoko ci wyszło włosy i spodnie najlepiej ci wyszły według mnie więc daje ci 10/10

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Kreatywnie

104[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Sie 23, 2013 9:28 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 9xxl
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 D1bg
Credit : Onis [ za base, bo samemu nie umiem robić :< ]

Naszła mnie chęć porobienia czegoś w GIMPie, a że znalazłem na dysku śmieci z przed kilku lat to postanowiłem sobie coś machnąć. Straszna bieda i nędzą wali na 5 działów, no ale dawno nie robiłem nic... takie coś zrobiłem. I to jakiś gość, II to nawet szkoda gadać, to drugie wyszło tragicznie. Miała to być jakaś forma wodna, no ale wyszło jak zazwyczaj... Do pierwszego planuje dodać coś więcej aby nie wyglądał tak pospolicie bo sam wiem że nie prezentuje to jakieś kreacji mistrzowskiego poziomu.
No i problemem okazało się to że base jednak jakoś mi nie spodobało... kiedy spojrzałem pierwszy raz to myślałem że to świetny wybór, ale po skończeniu pracy zauważyłem że nie wygląda to tak świetnie jak myślałem. Następnym razem użyje prawdopodobnie innego base.

Jedyne co mi się jako tako samemu podoba to włosy które udało mi się wykonać w końcu samemu i nie chce mi się zwracać jedzenia na ich widok.

A no i zmodyfikowałem base... a dokładniej prawą rękę. [ z naszej perspektywy to ta po lewej ] Taka mi się bardziej podoba. Ale to chyba nic specjalnego.

[ kilka godzin później ]

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Vwh8

Credit : Luka [ za base ]

Odtworzyłem to na "trochę" innym base. Wg. mnie wygląda lepiej. Włosy są te same bo pasują także na tę głowę.

105[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Wrz 22, 2013 4:20 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mało co widać na spricie ,poskąpiłeś mu cieni niestety. Przykładowo na ziomku z niebieską skórą nie widać nawet brody. Włosy skopiowane ze starej pracy ( tak mi się zdaje ) nie wyglądają specjalnie szałowo. Chciałbym zobaczyć coś ciekawszego niż kolejną odsłonę tego samego oparka ;/

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.