Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wyjazd ;p on Pią Lip 16, 2010 7:17 am

Coolt

Zasłużony
Zasłużony
Muszę wyjaśnić kilka spraw na temat mojego wyjazdu.
No więc tak wyjeżdżam dziś (16.07.2010 r.) do cioci, a jednocześnie do brata c. i nie będzie mnie około 1,5 tygodnia, czyli wrócę około 27-28.07.2010 r.
Raczej będę miał dostęp do internetu.
W ważnych sprawach GTW, może się ze mną kontaktować telefonicznie. Numer dałem w modownii.
Aktualnie w obowiązkach BMa na moją prośbę zastępuje mnie Feli, więc to do niego proszę przesyłać prace.
A w DD moim zastępcą jest Sezu, czyli on na ten okres jest wodzem drużyny. To on będzie rozpatrywał wasze podania do teamu.
Mam zamiar korzystać z tzn. Mobilnego GG, więc też będziecie mogli ze mną pogadać, ale w ważnych sprawach, np. potrzebny mi będzie kontakt z Sezu odnośnie naszego drużynowego projektu itp.
Mam nadzieję, że Arena i drużyna wytrzyma beze mnie podczas mojego wyjazdu no i do zobaczenia za 1,5 tygodnia :>
Ps. będę próbował jak najczęściej siedzieć na gg :>

@edit
Kuźwa M. GG nie chce mi działać i zostanę odcięty całkowicie od świata ARS xd Przepraszam.

Ostatnio zmieniony przez Coolt dnia Pią Lip 16, 2010 10:51 am, w całości zmieniany 1 raz

2 Re: Wyjazd ;p on Pią Lip 16, 2010 8:04 am

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Miłego wyjazdu, odpocznij trochę od tej naszej bandy oszołomów xd

3 Re: Wyjazd ;p on Wto Lip 27, 2010 4:30 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Coolt mnie obudził i rzekł telefonicznie:
Powiedz na ARS że urlop mi się przedłuży.

Byłem cholernie zaspany, ale wydaje mi się że powiedział że to do piątku xD

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: Wyjazd ;p on Pią Lip 30, 2010 6:12 pm

Coolt

Zasłużony
Zasłużony
Wróciłem.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]