Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1League Of Legends Empty League Of Legends Nie Lip 18, 2010 8:26 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Co myślicie o LOL'u? Może ktoś z was gra w LOL'a huh? Jak dla mnie ta gra to cud miód! Uwielbiam takie strategie typu "Kierujesz jednym kolesiem i rozpierdzielasz wieżyczki oraz miniony przeciwnika."
League of Legends jest to taka strategia z pvp, w każdej drużynie jest 5 lub 3 osoby (zależy od mapy) i wybieracie tam Herosa skille itp. No i zaczyna się gra! Wszyscy zakupują początkowy itemek w "szopie" i wyruszamy do boju. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda banalnie, co to za problem rozpierdzielić wszystkie wieżyczki i wielki kryształ? Otóż to problem bo na 1 levelu bohatera (bohatera a nie summonera) bez minionów nawet nie próbować podchodzić do wieży gdyż 3 strzały i leżymy hah! Wieżyczki pierw zabijają miniony a potem bohatera. Taktyka jest prosta gdy zostaną 2 miniony przy wieży uciekamy ;p. W rozwalaniu minionów i wieży przeszkadzają nam oczywiście bohaterowie z drużyny przeciwnika. No a gdzie ta strategia? Otóż wybierając hirka trzeba popatrzeć jakich bohaterów wybierają inni. No bo taka drużyna z 2 tankami leży. Wystarczy jeden dobry a nie 2 średnich. Powinien być też jakiś mag oraz support. Ja polecam jak na razie (co jakiś czas są inni początkowi bohaterowie, a stałych da się zakupić za takie punkty zdobywane podczas walki) hirke Kennen. Czemu? Bo jest kox, co chwile mam rampage, multi kill itp. Nie potrzebuje many tylko energie, a energia szybko się regeneruję.

Jednym słowem polecam!

2League Of Legends Empty Re: League Of Legends Nie Lip 18, 2010 9:00 am

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Fajna gra.
Dużo champów i w ogóle miło się gra ze znajomymi.



Ostatnio zmieniony przez Pucolini dnia Pon Gru 27, 2010 11:28 am, w całości zmieniany 1 raz

3League Of Legends Empty Re: League Of Legends Nie Lip 18, 2010 9:37 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmm.. Nie przepadam za strategiami, no ale opisujesz ją nieźle. Ogólnie nie słyszałem o tym, ( a może nie chciałem bo wole sandboxy :P) oglądałem parę screenów, to nawet zła nie jest może spróbuje ;.

4League Of Legends Empty Re: League Of Legends Sro Lis 17, 2010 9:12 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Ja bym w to gral ale mam jakis problem z luncherem... laduje mi sie i tak przez godzine...

5League Of Legends Empty Re: League Of Legends Pon Lis 29, 2010 7:49 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Uważam, że jest to bardzo wciągająca gra. Są tylko dwie mapki, szkoda. Jednakże, są ciągłe update'y, a postaci ciągle przybywa. Zachęcam wszystkich ;s

6League Of Legends Empty Re: League Of Legends Sob Gru 25, 2010 8:18 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Ta gra jest super, niestety jest jeden minus.
Strasznie długo się zdobywa punkty na nowego chempiona...
Wracając do gry, grafika jest niezła, gram więc wiem. ^^
Najlepszy jest fakt że co tydzień są do "testowania" inni chempioni, więc postacie sie nie nudzą... Polecam wszystkim :D

7League Of Legends Empty Re: League Of Legends Sob Kwi 02, 2011 10:49 am

Vernos

avatar
Earthling
Earthling
Szybkie pytanko: Gracie na EU czy US? Bo także gram i można by razem pograć :)

8League Of Legends Empty Re: League Of Legends Sob Kwi 02, 2011 10:57 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
O nawet nie wiedziałem że jest taki temat, także gra wciąga, fajnie się gra, najlepiej z kumplami, niestety jak już wspomniano są zaledwie dwie mapki, ale i tak jest fajnie.

Jbc. Ja na US

9League Of Legends Empty Re: League Of Legends Sob Kwi 02, 2011 2:37 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ja też na US, mój nick to "Hixhix" napiszcie do mnie to może pogramy :D.

10League Of Legends Empty Re: League Of Legends Sob Kwi 02, 2011 4:31 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Po cholerę na US gracie ? Większe lagi tylko macie.
Ja gram na EU i jest zajebiście, mam 21lv kilka postaci już ładnie wykupionych i ciśniemy z ziomkami. ^^
Gierka ogólnie jest przekox jak na razie.
Mój nick to Sezowaty, jakby ktoś chciał zagrać niech piszę. Xd

11League Of Legends Empty Re: League Of Legends Sob Kwi 02, 2011 9:35 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Ja też gram na US. (Runda z szarkiem)
Czemu ? Bo czat nie pada tak często jak na EU. Tam czatu może nie być z pare H i sobie z kumplami nie pograsz. Do tego na US znam więcej ludzi , na EU znam samych noobków. Gdzie na US ludzi po 1800~1000 winów i też Polaków.
I wg. mnie gracze prezentują większy poziom. Na konto EU wchodze jak chce sobie pocisnąć noobków z braku laku. Grałem i tu i tu a zdecydowanie lepiej jest mi na US. Po za tym na US nie mam żadnych lagów , nie wiem czy my w tą samą gre gramy Sezu.Mam 30 lvl , ponad 500 winów , rankedów też troche zagranych. Ogólnie jeżeli ktoś chce na Us grać to nick : Pucolini

12League Of Legends Empty Re: League Of Legends Wto Cze 28, 2011 5:35 pm

Twisted Fate

Twisted Fate
Earthling
Earthling
Moim zdaniem bardzo fajna gra, pogrywam w nią sobie:D Gram na EU, i nie ma tam aż takich nobów... czasami się 1 zdarzy. Mam 3 konta:) 30,21,9 lvl
Tryndamere Wymiata:D

13League Of Legends Empty Re: League Of Legends Wto Cze 28, 2011 6:37 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
E tam Tryndamere, Renekton to jest moc.

A ja gram na USA i EU bo ostatnio na EU są cholerne kolejki xd.

USA:
-Sameyaro(30 lvl)
-Gri PL(20 lvl)
EU:
-Sameyaro(23 lvl)
-Zajebisty Samey(7 lvl, tak wiem, skromny nick.)

14League Of Legends Empty Re: League Of Legends Sob Lip 02, 2011 8:52 pm

Blaba

avatar
Earthling
Earthling
EU
nick: blabapl 26lvl
czekam na inv i jakieś ciekawe mecze ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.