Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[O-S-W] by Alex Empty [O-S-W] by Alex Pon Lip 19, 2010 8:47 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Od razu mówię że to moje 3 pierwsze OPAR'y.


1.[O-S-W] by Alex 61140061 (uczyłem się cieniować)

2.[O-S-W] by Alex 21155238

3.[O-S-W] by Alex 56778495



Będę dawał jeszcze więcej proszę o cierpliwe czekanie i ocenianie moich prac.
I czekam na lekturę bo jestem w tym cienki!


Credit:
S-H(base)




Ostatnio zmieniony przez Alex dnia Pon Lip 19, 2010 10:48 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : temat)

2[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Pon Lip 19, 2010 10:31 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No wkońcu widzę twój temat z prackami, ale zmień tag na [O-S-W] By Alex albo [OPAR] By Alex.

Więc tak ogólnie OPAR'y są słabe, ale to pierwsze prace więc niczego lepszego nie oczekiwałem. Włosy z wyglądu słabe w obydwu prackach, cienie mi do gustu nie przypadły. Wogóle nie zmieniłeś spodni we wszystkich pracach, urozmaicił byś pasek bo brzydki, oczy jakieś dziwne, ale mogą być. Mie ma zabardzo co tu oceniać bo brałeś tylko base, zakolorowałeś, dałeś jakieś cienie i włosy.

Moja ocena 2/10.

Zamaist robić kilka słabych OPAR'ów postaraj się , i zrób jeden porządny ;p, pooglądaj tematy innych użytkowników to może cie coś zainspiruje.

/f
KP: 1

3[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Pon Lip 19, 2010 11:22 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Okay i tak niemam co robić a chce nabić posta
#1-Jeśli uczyłeś sie cieniować to ucz sie dalej!.Na włosach cienie nie są dobrze porozmieszczane.W dodatku ten odstający kosmyk mnie dobija.
Bluzka-nic oryginalnego tylko bluzka w dodatku z fatalnym cieniowaniem.To coś pomiędzy głową a bluzką to klata?Jak tak to nie wyszła w dodatku bez cieni.(jak robisz klate to rysuj ją bardzo ciemnym mocnym cieniem a nie czarnym kolorem)
spodnie-kolor z base a cienie okropne.Źle porozmieszczałeś cienie.Takto niema co oceniać.No i nie zostawiaj tych czarnych pixeli na spodniach z base bo to okropnie wygląda.
buty-naprawde niema co duzo pisać to jedynie skarpety przypomina.Popatrz jak butki robia inni userzy i spróbuj stworzyc swoje własne.
Cienie skóry-słabe tony są.Widac troche że sa 3 tonowe ale słabo.Na twarzy jest...no...4/10 bo nie umiem tego wyrazić słownie.
Ocenka tego oparka to ( ze wzgłędu że to twój pierwszy) 3/10
#2-Tutaj mówie odrazu że najlepiej ci wyszedł miecz :)
Włosy-Alex...te włosy przypominają czapke.Są dosyć takie płaskie i jeszcze najgorsze jest to że są pocieniowane 2 tonowo i jeszcze te odstające kosmyki.
Bluzka-Normalna,Normal bluzka nic do oceniania zero oryginalności.Cienie sa już nawet lepsze ale ciągle jest dużo do poprawy.Niewiem poco zrobiłeś to czarne na bluzce bo to psuje oparka.
Spodnie-Znowu są pixele z base ;( Cienie są znowu źle porozmieszczane a to wszystko wina pixeli z base.Wiekszość zakrył miecz (i może oto mu chodziło -.- ).
Buty - cienie są jeszcze gorsze niż na poprzednim oparku.
Cienie skóry-jest 3 tonowe ale jest bardzo słaby 2 ton i go nie widać (widac tylko w paincie na maxa+program lupa).Widać że to słabeusz jak niema mięśni (pewnie ledwo trzyma ten miecz 🐰 ) Dorób mu mięśnie i będzie lepiej.Cienie twarzy już lepsze ale ciągle jest duzo do poprawy.
Ocenka 2,3
#3-
Włoski-mały kwadracik szarych włosów dziękujemy
Bluzka-prawie jej niewidać to co tutaj oceniać?
Spodnie-to samo co #2
Buty-Cienie sa okropne.Czyli to samo co w poprzednich dwóch.
Cienie skóry-cienie na twarzy wyszły ci takie jak tygodniowy zarost ;) jest tak łysy że aż mu sie słońce odbija na czole.Na rękach te brazowe coś to co?ŻYły?Ja niewiem w każdym razie.Cieni prawie niema tylko 2 tonowe.
Aaaa i ten kijak jest okropny.
Aha zapomniałem ocenić paski w każdym-są okropne.
Ocenka #3 to 2/10
Jak powiedział ^^up^^ popracuj nad jednym porzadnym a nie na 3 badziewnymi.
Ja cie odsyłam do tutoriali Sezu jego drugi poradnik i tutek Woogiego
to na tyle

/f
KP: 2

4[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 8:21 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Tutaj kolejna praca

v1. [O-S-W] by Alex 7przed
Nie podobała mi się klatka

v2. [O-S-W] by Alex 7po
Tu już klatka lepsza ale cieniowanie gorsze

Zapraszam do oceniania



Credit: S-H

5[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 10:16 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
V1-Klata rzeczywiście ci nie wyszła.Wogóle z dlake wygląda to okropnie ale jak sie przybliży to :wtf?!:
Mięśnie też ci nie wyszły.Cienie twarzy ujdą ale jest wiele do poprawienia.Na spodniach cienie sa okropne wogóle żle porozmiezczane.Włosy są takie płaskie jak hełm.Niewiem coto jest to na dole...to stopy czy buty?
Ocenka to 2,4/10
V2-jedyne co sie zmieniło to reka i klata.Klata lepsza ale co z tego jak i tak jest beznadziejna.Jedyne co w niej sie polepszyło to to że dodałeś kaloryferek.Takto wszystko leży.I mięśnie sie pogorszyły.
Ocenka to 2/10
Duzo pracy przed tobą.

/Y
+1KP

6[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 10:30 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
v1.
Włosy lepsze niż w poprzednich prackach, cienie twarzy słabe, klata? wtf nima a to co ma nią być to... no to.... brak słów. Spodnie dziwne, lecz starałęś je chyba zroić sam co lepsze niż zakolorowywanie spodni zrobionych przez kogoś. no i klapki nawet nawet

v2.
Prawie to samo tylko że zmieniłeś klate na "lepsze" lecz nie wystarzcająco , niestety pogorszyłeś tutaj mięśnie ręki no i to chyba tyle.

Moja ocena jak na ciebie to 3/10

7[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 11:04 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex 7po2 Wersja 3 Postarałem się zastosować do podpowiedzi mikidius'a

8[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 11:22 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy hmm chyba gorsze xd, no klata coraz to lepsza, ale jednak jeszcze się bardziej postarać ją i koloryferek zrobić mniej kwadratowate, spodnie nie co dziwnie wyglądają z kształtu a cienie nieco dziwne, klapki chyba nie zieniane, no i umięśnienie na rękach też zaczyna być nieco lepsze.

9[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 11:29 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
All right.
Włoski ciągle troszke dziwaczne takie płaskie sie wydają.
Cienie na nich tez nie najlepsze.
Klata sie polepsza :D Ale ciągle niejest najlepsza.Obejrzyj se jakąś umięśniona postać i sprubuj sie powzorowac na jej klacie.Bo ciągle jest wiele niedociągnięc.
Mięśnie też uległy zmianie na lepsze.Ale ciągle można je poprawić.
Pasek jest normalny ale zmień cienie bo 3 ton jest takie bardzo szary.
Na spodniach sa inne cienie i są owiele lepsze od poprzednich.Ale lepsza to ciągle nie najlepsze.Klapki tez mozna by poprawic.
Najważniejsze co musisz poprawić to klata.I jak robisz klate to rób jednym mocnym cieniem a nie kilkoma.
Na spodniach tez popraw.
I nie zapomnij pujść do fryzjera ;)
Jak mówiłem powzrouj sie na jakimś umięśnionym oparku i popracuj troche dluże.Włuż więcej serca :)
Ocenka to 4/10

/Y
+3KP

10[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 1:23 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Prace mają dziwny cień i to niebieskie coś przy oku (okulary?) Włosy takie dziwne kikuty cieniutkie ^^ Klata jest fajna podoba mi się wyróżnia się z tłumu ^^

11[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 1:27 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Cały Opar po przejściach

v1. [O-S-W] by Alex 7przed

v2. [O-S-W] by Alex 7po

v3. [O-S-W] by Alex 7po2

v4.END [O-S-W] by Alex 7ost
Pomysł z włosami od Sameyaro. Dziękuje za komentarze. I teraz biorę się za następnego Opara

12[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 1:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No v4. jakoś wkońcu wygląda no i to chyba jak narazie twoja najlepsza pracka ;d.

Włosy z mojego pomysłu, no ale nieco kwadratowe xD, gdy robiłem revamp wersji numer 3 mogłem zrobić całkiem nowe, wracając do tych kudłów to cienie nieco takie dziwne.
Umięśnienie ... no wkońcu to jakoś wygląda bo w wersji numer 1 myślałem że ktoś mu wzioł i poprostu brzuch zmasakrował ubijaczką do jajek o_O, teraz jest dobrze, ale zawsze może być lepiej nieważne jak praca jedo dobra, w spodniach widzę wyraźną poprawe na dobre, no i poprawiłeśchyba coś z klapkami, kontury zcarne... popracuj nad wyglądem klapek by yły jeszcze lepsze ^^.

Ogólnie wersjia numer cztery dostaje ocenę 4,5/10

Alex idzie ci coraz to lepiej, ale nadal musisz ćwiczyć żeby pracki miały mniej minusów a więcej plusów.

/Y
+2KP

13[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 1:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ocenię Ci wersję "v4" ,bo zdaje się być najlepsza. Widzę ,że próbowałeś zrobić własnego Customa ... niestety powiem Ci ,że tak krzywego OPAR' a ,to na forum nie widziałem od dłuższego czasu. Nie wiem jak to Ci się udało ,ale tutaj nawet włosy są kwadratowe. Mają kiepski kształt i kiepskie cienie. Twarz także wygląda jakby dostał po ryju nie jeden raz. Jakieś guzy na brodzie ,czy co ? Czemu u Ciebie wszystko jest tak kwadratowe ? Cienie są w miarę ok ,przynajmniej w okolicach oczu. Tors oczywiście krzywy ,nieproporcjonalny ,ze źle rozłożonymi cieniami. Jeszcze najlepiej wyszła Ci ręka ,a dokładniej jej mięśnie. Pasek jest ehm ,prosty. Może to jest sznur ,co ? Nogi krzywe jak cholera oraz ich cieniowanie leży. To samo tyczy się butów. Wracając do rąk ( bo dopiero teraz zauważyłem ) ,to są one wybitnie długie ,jak u małpy.

Podsumowując widać ,że chciałeś pokazać "swojego customa" przerabiając S-H lub inne base. Tylko wydłużyłeś rękę ,wykrzywiłeś nogi i twarz ,o i jeszcze stopy nie wiadomo po co...
3/10

/Y
+2KP

14[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 7:39 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Gościu teraz jest o wiele lepiej.
Włoski-Już są o wiele lepsze niż wcześniej.Już nie wydaja sie byc takie płaskie.Ale na czole jest taka prawie prosta linia tylko i to mnie nie pokoi.Cienie są takie 5/10 zawsze da sie coś poprawić.
Klata-Teraz klata jest good.Przeszła wielką metamorfoze.Chociaz cienie nie sa aż tak zadowalające.Mozna by je poprawić ale skoro bierzesz sie za niu oparka.
Spodnie-Cienie sa o wiele lepsze niż poprzednie.Teraz sa dobre.Ale dobre to nie nalepsze.Można by w nich troche poprawic.Według mnie lepsze były cienie spodni w V.3
Klapki-teraz wyglądają jak klapki,japonki xD o wiele lepiej niż w V1 2 i 3
Cienie skóry-Teraz mięśnie ci wyszły ale mozna by po troszku je dopracowac.Na twarzy cienie ujdą.Ale dało by sie je poprawić.A i ma taką no...ten no...kwadratowa szczęke xD seryjnie.Można by to zmienic na bardziej okragłą.
Zapomniałem prawie o pasku.Ciagle 3 ton paska jest za mocny.Za bardzo sie wyruznia bo jest taki mocno czarny prawie.
Moja ocenka to 5,6/10
Dałoby sie jeszcze wiele poprawić ale skoro bierzesz sie na nastepnego oparka...
PZDR!

15[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 8:09 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex Kuczlonek2
Ku Klux Klan v1.

:gnoj:


Zastanawia was pewnie czemu takie cieniowanie, bo jest ciemno a krzyż który się pali daje takie światło dziękuje do widzenia :FUCK YEA:

16[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 8:45 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
A więc pierwej, dlaczego ogień idzie na dół? Nosz korna jego... Rozumiem, palenie teściowych na stosie, ale dlaczego ogień idzie na dół? Powinno być na odwrót lekko.

Co do opara. On ma oczy na... Właściwie, to on nie ma oczu. Jak on cokolwiek widzi w tej czapeczce? Te dziurki powinny być niżej trochę. Dalej, ręka. Ona jest dziwna... Złamana? Dziwne cienie w każdym razie... Ten (x) jest trochę dziwny. Jeżeli chcesz, żeby był na środku, to przesuń go o dwa pikselki jakoś. Postaraj się, a nie... Spodnie/sukienka czy coś dziwne...

Powiem ci, że cieniowanie klimatycznie dobrze, ale jeszcze trochę brakuje.
Potrenuj letko to cożem powiedziałem :awesomeface: Celowo tak napisane

KP: 1
/f

17[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Lip 27, 2010 9:34 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nie wiem dlaczego tak myślisz, ale na dole się spaliło i płomień idzie w górę i tam jest najwięcej ognia może się mylę

Tu jest v.2 z przesunietym logiem i uleczoną :P ręką
Credit: SH
[O-S-W] by Alex Kuczlonek3
KKK :memb!:

18[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Lip 28, 2010 7:26 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Hmm.. Cóż. Nie wiem co ta postać przedstawia. Jakiś człowiek na sylwestra na którego założyli prześcieradło? Może..
Głowa (albo te coś na głowie). Cóż.. Nie wiem co chciałeś osiągnąć. Ogólnie wygląda to dobrze oprócz oczu. WtF?! 😕 Jakieś kwadraciki? Totalnie źle to wygląda. Może to kwestia cieni a nie czarnych pixeli, lecz popraw to.
Reszta ciała i "logo". Hmm tutaj wszystko nabiera "sensu". Wszystko jest ładnie i pięknie oprócz JEGO prawej ręki. WTF?! Zrośnięta? Nie sądzę. Mógłbyś tam dodać pare czarnych pixeli dla wyglądu. Logo to nic nadzywczajnego. Kółko z "X"'em. Buty są jak buty, dobrze pocieniowane. Krzyż wyszedł Ci po prostu zajewykur*abiście. Bardzo mi się podoba. Cienie na oparze też są bez skazy, a szczególnie na "głowie". Cóż, za tą główkę i krzyż no i reszte opara dostajesz 6/10 !. Popraw to o czym mówiłem ;x

/Y
+2KP

19[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Lip 28, 2010 11:43 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Jak na jego spojrzałem to pierwsze co mi przyszło do głowy to Hallowen xD
A teraz opar.
Nawet fajnie ci wyszedł.
Głowa-Troche za bardzo szpiczasta mi sie wydaje ;) Teraz oczy są lepiej bo wcześniej musiał by mieć taką szpiczastą głowe skoro je tam miał.Cienie nawet mogą byc i fajny pomysł ze siatłem który rzuca płomień.
Strój-Co tu duzo oceniać...po pierwze "logo" wygląda jak sprzączka od paska.Lepiej by wyglądało gdyby logo było bardziej na klacie.Cienie rozumiem rzuca siatło ogień.Jak widze zrobiłeś 4 tonowe ale 4 ton jest za ciemny chyba że taki miał byc efekt.Bo jest takie mocno czarny prawie.
Spodnie-to samo co na górze.
Butki-Normalne zwykłe buty (lepiej by wyglądało gdyby szata opadała troche na buty.)
Ocenka to 5/10
A i jeszcze ogień.Jeśli robiłes go sam to wyszedł ci bardzo dobrze każdy szczegół itp a krzyz jest normalny.

KP: 2
/f

20[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Lip 28, 2010 12:40 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nie pamiętam dokładnie co to znaczyło te białe stojące kaptury, ale to było coś albo z Halloween albo rasistowskie :/
Ale wróćmy do OPARa...
Trochę dziwną ma głowę. Taka nietypowa rzecz, bo widać tylko jakieś kwadratowe oczy. Bądź co bądź, ale cienie nawet mi się podobają.
Ogólnie ma tu dużo do komentowania. Cały jest ubrany w białą szatę, a cienie nawet dobre. Tylko ta tarcza z "X" jest taka jakby za nisko i trochę "skwadraciała". Zresztą ten efekt jest widoczny na całym OPARze :/
Krzyż ładnie ci wyszedł. Chociaż trochę dziwnie się tak pali ^.^'
Ogólnie praca jest dość ładna z wykonania, więc dam ci 5/10. To jakieś 2,5/5.


KP: 1
/f

21[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Lip 28, 2010 12:57 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
xd, niezły pomysł na OPAR'a

Zatem...
Kaptur jest nieco szpiczasty jak u krasnali ogrodowych, jednakże rzecziwiście to ma tak wyglądać, choć mogłeś dodać temu kapturowi jakieś wgłębienia czy coś by go nieco urozmaicić. Teraz czerwone oczy... aha ... jeśli on nie jest Vampirem no to nie wiem co one tam robią ;d , no i co do położenia jego ślepi no to jak dla mnie są za wysoko. A co do cieni tego kaptura no to nie jest najgorsze, mnie się tam mało podoba, ale ogólnie tak to powinno być.
Szata jakaś taka ogółem była by dobra, lecz psuje ją rękaw u prawej ręki, popraw go, jakis tam symbol na środku szaty, nie wiem czy rzeczywiście powinien być... ale ujdzie, cieniowanie tak jak się wyraziłem w sprawie Kaptura. No a te buty to to są słabe... jakieś takie dziwne z wyglądu i cieni.
Na końcu to co ci najlepiej wyszło czyli ogień!! Jeżeli go sam zrobiłeś no to jest kozacki,a krzyż jak to krzyż jest normalny. Tak jak przeczytałem u użytkowników wyżej ogień idzie nieco w dół no i niestety jest w tym prawda xd. poprawił byś to jakoś!

Ogółem widac postępy z każdą kolejną pracką moja ocena jak na ciebie to 5/10


KP: 2
/f

22[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Lip 28, 2010 5:56 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
v.4[O-S-W] by Alex Kuczlonek4

Wpiście sobie w googlach Ku Klux Klan i dajcie grafikę

23[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Lip 28, 2010 6:14 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
No dobra.
Ze znakiem na klacie wygląda o wiele lepiej.Nie tylko wyglada lepiej ale tez pozmieniałes cienie i są o wiele lepsze.Niebieskie oczy tez wyglądaja lepiej niż czerwone bo czerwone to jakis demon albo coś nobo czy ktos widział człowieka o czerwonych oczach?To tez dodaje realizmu.Przedłużyłeś szate tez bardziej na stopy i wygląda lepiej.Bardziej przypomina szate.ten znaczek mozna by tez zwiekszyc troszke tak żeby było widac X.Cienie są dobre.Wszystko przez ten efekt padania światła.
Ocenka to 5,6/10 :D
Jedno pytanie mnie trapi...co cie naszło na zrobienie oparka członka Ku Klux Klanu


KP: 1
/f

24[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Lip 28, 2010 6:31 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex Kuczlonek5


Wiesz kiedy, jak mój kolega Sameyero zrobił Opara to wtedy wpadłem na ten pomysł

25[O-S-W] by Alex Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Lip 28, 2010 11:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie wiem co to jest, jednak wygląda dziwnie.

Cieniowanie słabe. Przede wszystkim zmień styl. Cieniowanie jakie stosujesz ma wiele wad i nie wygląda zbyt ładnie, kiedy je przybliżysz w jakimś programie graficznym.
Pomijając cieniowanie.. Proporcje także nie zachwycają. Strój wygląda dziwnie, a dzięki temu ciemnemu odcieniowi, tylko wygląda gorzej.
Łapki słabo pocieniowane. W takim OPAR'ze przynajmniej dłonie powinieneś lepiej pocieniować. Proporcje czapki są co najmniej dziwne. Oczy wyglądają jakby robił zeza, w dodatku dwa kwadraty to nie jest specjalny wysiłek.
Tej pracy nie da się ocenić pozytywnie. Jest to ogólnie niemożliwe. Dlaczego? Cieniowanie, proporcje, ogólny wygląd postaci.
Jedynie oryginalność zasługuje tutaj na plusa. Nic więcej.

Także.. Zmień styl cieniowania. To od tej pory ma być twój główny cel. Dopóki tego nie zrobisz, twoje OPAR'y w moich oczach będą zwyczajnie poniżej normy.

KP: 2
/f

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.