Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Czw Lip 29, 2010 7:46 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Yoh nie wiadomo dla czego każdemu się podoba, przeczytaj inne podpisy w moich pracach tego kolesia z KKK to zrozumiesz, jednak wytłumaczę ci jeszcze raz. Ku Klux Klan palił krzyże w nocy i cienia nie daje słońce tylko palący się krzyż, jak nie rozumiesz to muszę zadać ci pytanie. Czy kiedykolwiek byłeś ma ognisku, w nocy? Jak tak to wiesz jaki cień pada na osobę siedzącą obok ciebie

27[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Czw Lip 29, 2010 9:14 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ku klux klan fajny pomysł i dobrze ,że trzymałeś się faktów i nie wstawiłeś tam żadnego trupa ;]. Jeżeli chodzi o kształty ,to czapka i okolice barka wyglądają co najmniej źle. Sam styl jest właściwy w tym przypadku ,tylko samo wykonanie jest złe. Oczywiście ,że cienie będą mocniejsze niż normalnie przez ogień ,który w nocy na jakimś obszarze daje mocniejszy blask niż słońce w dzień. Jeżeli chodzi o oczy to wcale nie ma zeza ,tylko patrzy się w naszą stronę :P. Dziurki od oczu może i mają mało "wymagający" kształt ,ale może koleś wycinał je na szybko ^^.
Podoba mi się także krzyż ,tylko sposób w jaki płonie jest dość dziwny... pewnie wyciąłeś fireball'a z jakiegoś sprita i troszkę go zmieniłeś na potrzeby krzyża ,a może się mylę ?

4/10 - pomysł jakiś tam jest ,ale jednocześnie ogranicza Cię do zrobienia czegoś "niezwykłego" z powodu braku jakichś dodatkowych elementów ,które urozmaiciły OPAR' a.

KP: 1
/f

28[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Sie 10, 2010 9:13 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex - Page 2 Shaq


Nowy Credit:S-H

Po Ku Klux Klan jest murzynek, muszą się pobić :)

29[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Sie 10, 2010 10:18 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Noto ocenie ci mudżyna! :lol:
Od góry do dołu
Głowa-cienie są takie sobie.Cienie na głowie powinny byc inaczej ułożone.I to szare oko miesza sie z czarnymi konturami.Bez włosów troche cienko wygląda.Lepiej byłoby w włoskami.
Klata-Z daleka jakos wyglada ale jak przyblizyłem to już mi sie nie podoba.Klata jest za mała.Dobrze że kaloryferek trzyma poziom.Powinieneś powiększyc klate.Bo z bliska okropność!Cienie maja dziwaczne ułożenie.Masakra!Tutaj cieie trzeba poprawic.
Pasek-Pasek mi sie podoba.Z wyglądu fajny a cienie nawet ujda.
Spodnie-Cieniowanie u ciebie sie polepsza.Widac to na pierwszy rzut oka.Cienie nie są złe a nawet dobre ale jest troche do poprawy.Te spodnie wydaja mi sie troche za ciemne.Z bliska tego nie widac ale troche ciemniejsze sie wydaja z daleka.Ogólnie cienie dobre ale popraw co nieco.Poprzyglądaj sie cieniowaniu i popraw je troche.
Butki-butki mi sie nie podobaja ze względu na to białe u góry.Diwnie to wygląda.cienie tez nie najlepsze.
Cienie skóry-mięśnie z daleka wyglądaja dobrze ale z bliska nie za bardzo.nie podoba mi sie ta kreska na dole co zjeżdża do frotki.Cieniowanie na ręce tez troche dziwne a na dłoni jest wiele do poprawy.
Frotki-normalne frotki niczym sie nie wyróżniaja.
Ogólnie widac u ciebie poprawe ale jest jeszcze wiele niedociągnięć.Najważniejsze to zajmij sie klata i lekko cieniowaniem spodni,głowy oraz całej reki.I zrób cos z butkami.
Moja skromna ocena to 5/10

30[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Sie 10, 2010 11:34 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex - Page 2 Shaq2

v.2 murzynka Shaq'a

Jaśniejsze cienie spodni, zmienione mięśnie ręki, zmieniony kolor butów i poprawione cienie na głowie

31[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Sie 10, 2010 11:38 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Co to jest? Nic tutaj nie zmieniłeś. Zrobiłeś tylko cienie spodni i inne cienie. No i klate która wygląda jak kamienie. Mniejsza o to. Głowa pocieniowana dobrze, wg. poradnika jak widzę. Mięśnie źle wyglądają, bo są jak kamienie. Pas nawet mi się podoba. Cienie na spodniach są dobre ale postaraj się zrobić lepsze fałdy. Buty są okropne :D. Zrób mu włosy i może zmień go na białasa xP. I daj credit za base bo może być warn. Pozdro.

32[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Sie 10, 2010 11:46 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Jest credit w v1, za spam będzie pewnie warn teraz :gnoj:

Nie używałem żadnego poradnika

33[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Sie 10, 2010 12:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tym razem będzie krótko i zwięźle ^^. Tak więc:
-Głowa i włosy- cienko pocieniowana ,zarówno na górze jak i na dole
- Tors - o tutaj poszalałeś ,tylko nie w tą stronę co potrzeba. "nabazgrane" jest tutaj strasznie i na przyszłość nie rób tego więcej. Cienko pod względem cieniowania jak i kształtów
-Ręce - to samo co tors
-Spodnie- pasek jeszcze ujdzie ,nic specjalnego ,ale w końcu to tylko pasek :P ,natomiast spodnie już nieco lepiej się prezentują niż reszta
-Buty - Nie podobają mi się ... zakładam ,żę miały to być jakieś adidasy ,ale wyglądają średnio ,wybacz ;/
3/10

1kp

34[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Wto Sie 10, 2010 12:49 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex - Page 2 Shaq2

jakoś włosy mi tu nie pasują więc ma bandanę


Coś teraz zobaczyłem że cienie są słaba na bandanie


Co do murzynka to się wykąpał i się wybielił

35[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Sie 11, 2010 9:47 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex - Page 2 Smerf

36[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Sro Sie 11, 2010 10:26 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ej dobra człowieku tobie się już rzeczywiście nudzi xD.

O ile się nie mylę to.. to ma być smerf jednakże zanim zacznę to oceniać
wymienię kilka szczegółów na temat smefów... one nie były pudzianami
ani innymi koksami... były karzełkami no i nie miały pro iwul oczu tylko
normalne platfusowe gały, no i maiły jebitne nochale.
Poza tym? No to wszystko ok.

Czapka smerfowata, cienie nie są powalające jednak koszmarne też nie są
ogólnie mogą być, głowa normalna, cienie są w miarę dobre.
Ręka dziwnie umięśniona, tam przy początku dłoni jest jakiś czarny pixel
nie podoba mi się, ze on tam jest... cienie ręki ujdą.
Klata umięśnienie dość dobre mi się zdaję bo przez ten kolor jakoś mało widać
, a cienie są takie sobie, mogą być.
Spodnie ... tu bym powiedział zazwyczaj że normalne z wyglądu jednak teraz
tego powiedzieć nie mogę... są masakrycznie śmieszne, niby smerfowate, ale
jednak dziwne. Cieniowanie wydaje się nieco słabe, a buty no niby takie
powinny być jednak mi się tak średnio podobają ich cienie ostatecznie mogą być.

Ogółem OPAR śmieszny

2kp, liryku.

37[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Pią Lis 12, 2010 1:20 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dawno nie dodawałem, więc coś tam nasmarowałem

Karate Kid :) (cieniowanie włosów jak w słabych amerykańskich komiksach :) )
[O-S-W] by Alex - Page 2 Scaled.php?tn=0&server=403&filename=karatekid
Credit S-H

Jeszcze miałem pomysł aby tam dać ścianę ale nie mogę jej zrobić, jak ktoś chce pomóc to niech napisze tutaj

38[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Nie Lis 14, 2010 11:58 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Jako że nie oceniacie zrobiłem nowego

Dżon
[O-S-W] by Alex - Page 2 Donqt
Credit S-H

39[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Nie Lis 14, 2010 12:38 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra ocenie ci krótko, ale zwięźle.
Dżon:
-Włosy dziwny wygląd, pewnie starałeś się by było oryginalnie ale nie zawsze to wychodzi :/, czasem tzreba dłużej nad tym posiedzieć. Cieniowanie mało mi się podoba. Sznurek ... wywal go i zastąp go opaską lepiej by to chyba wyglądało.
-Twarz... tutaj zabiłeś mnie niestety:/ cieniowanie dziwne, ale to jakoś ujdzie... najbardziej mi jeb*o w oczy odcienie, następnym razem weź spytaj się kogoś czy możesz użyć kolorów skóry i daj credity bo jak narazie te odcienie są brzydkie.
-Ręka- hmm... troche nie wypada się czapiać bo sam lepiej bym nie umiał, ale umięśnienie zrobiłeś dziwne ;d i tu jak w przypadku twarzy ...ten kolor skóry i odcienie >.>
-Bluzka- coś jakby ninja? może być z wyglądu cieniowanie już mniej, postaraj się zrobić tak: najjaśniejszego kolor więcej, drugiego tonu średnio , a jeżeli już bierzesz trzeci ton to dawaj go mało.A i w cieniowaniu znaczy w dopieraniu tonów to jeżeli używasz gimpa to zmieniaj odcień co np 10/20 pt jasnosci/ciemności.(taka moja sugestia nie musisz się stosować)
-Spodnie- Zwykłe z BASE S-H ,mógłbyś je jakoś kapke zmieniać to i owo bo one są takie workowate, no i cieniowanie też takie mało zachęcające, popatrz na prace innych i spróbuj zrobić coś podobnego, ale nie zgapiaj co do pixeli.
-Buty- Kolorystyka jakoś mi tu nie pasuje :/ zbyt jaskrawe, plus to że bluzka zcarna i spodnie a buty takie niebieskie ;d popracuj nad doborem kolorów.

2kp

40[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Nie Lis 14, 2010 3:00 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Credit S-H
[O-S-W] by Alex - Page 2 Don2

41[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Czw Gru 09, 2010 3:13 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex - Page 2 70534725

Credit: S-H

42[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Pią Gru 10, 2010 6:24 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Popracuj nad cieniowaniem bo ogólnie całość nie zbyt dobrze wygląda.
Czapka ma ogólne kształty, całkiem dobre jak na początki LSW. Musisz jednak pamiętać że im dłużej tu jesteś i im więcej prac wrzucasz tym ostrzej będą oceniać Cię inni Użytkownicy o ile im się będzie chciało.
Na przyszłość dam Ci dobrą radę. Robiąc czapkę, skup się na tym by zagrywała znaczną część głowy, a nie ledwie na nią wchodziła i wyglądała jak doczepiony kondom. Ja odniosłem takie wrażenie, jakby ta praca właśnie tak wyglądała.
Cieniowanie twarzy koniecznie do poprawy. Skasuj średni odcień i pocieniuj całość od nowa, dwu-tonowo. Następnie dodaj w niektórych miejscach trzeci odcień jeżeli chcesz w celu wygładzenia przejścia między kolorami w tych miejscach. O oczach nie będę nic póki co mówił, ciekawe czy zorientujesz się co jest nie tak.
Koszula nie wygląda na taką do której byś się mocno przyłożył, co za tym idzie, chcę powiedzieć że jest słaba. Cieniowanie do poprawienia. Przy okazji zrób mu jakiś ładny kołnierzyk, przy takich koszulach lepiej to wygląda.
Nóżki strasznie z edytowane jeżeli chodzi o base Shadow Huntera. Mają błędy, ale takie edycje to dobry znak. Co innego cieniowanie, które jak w przypadku powyższych elementów musi być poprawione.
Buty nie wyglądają zbyt oryginalnie, dość słabo ale każdy ma inny gust, a o tych się nie dyskutuje ;)

Ogólnie..
Proporcje robisz całkiem dobre, skup się więc na cieniowaniu. Jest wiele poradników na forum, jak to dobrze robić. Możesz nawet poczytać na portalu lub kliknąć na zakładkę "LSW" w menu na górze strony :)

KP: 2
/Feli

43[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Pią Gru 10, 2010 1:45 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[O-S-W] by Alex - Page 2 56809736
Credit S-H
Wydaje mi się że cieniowanie lepsze (bez poradnika)

44[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Pią Gru 10, 2010 2:13 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Wiec ja sie nieznam na ocenach ale powiem ci jedno ze jak dlamnie to 6/10
Ale jak ci wszyscy piszą ZOBACZ NA PORADIKIto niemiej tego tam gdzie swiatla niema:D ogólnie wyczesane

45[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Sob Sty 15, 2011 12:28 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Wrzucam kolejnego Opara ale nie wiem na co liczę jak nikt tego nie ocenia, oprócz Sama.

[O-S-W] by Alex - Page 2 Byalexars
Credit:
S-H
Sameyaro

46[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Sob Sty 15, 2011 1:14 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy mogłeś nieco lepiej umieścić na głowie, w dodatku wydają się nieco za wielkie. Klata, wygląda jakby postać stałą na wprost, a tak nie jest, popatrz jak inni robią klaty to może ci będzie to lepie wychodzić. Spodnie, słabe, ta prosta nogawka jakoś ujdzie , ale ta druga jakaś krzywa. Buty normalne.

Ogólnie w większości twoich prac umięśnienie leży, odpuść se je na razie, popracuj najpierw nad kształtami: włosów, ubrań. Zrób jakoś lepiej te nogi bo brzydko wyglądają.

KP: 1
/Feli

47[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Sob Lis 26, 2011 10:33 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Alex powraca :D
Zobaczymy na czy na lepsze, czy też gorszę, wydaje mi się, że to 2 :D wy raczej też, proszę o ocenienie tej pracy.

[O-S-W] by Alex - Page 2 15899766670784157466
Credit S-H

48[O-S-W] by Alex - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Alex Sob Gru 03, 2011 7:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na gorsze.

Włosy wyglądają dziwnie, to zdecydowanie nie to co chciałbym zobaczyć w Twoich pracach. Dosyć dziwne cieniowanie jak i sama fryzura. Mięśnie wykonane dosyć dziwnie. Podkoszulka jest zbyt obcisła; nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mięśnie jakie na niej wykonałeś są zwyczajnie słabe. Nogi to całkowita porażka; na chwilę obecną skup się na ćwiczeniu cieniowania, następnie przejdź do zachowywania proporcji.

Ogólnie rzecz biorąc, dosyć słaba praca. Stać Cię na więcej, ale widać tu lenistwo.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.