Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[sprites]by Pieteros Empty [sprites]by Pieteros Nie Lip 25, 2010 2:03 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Moj pierwszy sprit Proszę o oceny i komentarze:

Pieter:
- >Normal Pietruch<

Nie długo kolejna forma

2[sprites]by Pieteros Empty Re: [sprites]by Pieteros Nie Lip 25, 2010 2:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy kwadratowate, bluzka słaba jak jej cienie , spodnie nie zmienione tylko zakolorowane, buty tak samo i nie cieniowane no ale to rylko moja ocena ;d.

3[sprites]by Pieteros Empty Re: [sprites]by Pieteros Pon Lip 26, 2010 1:50 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
No i o to chodzi takie sprity sie robi bluza od yoha jesli sie nie myle tylko troszke przerobiona xD bez face seta ale rozumiem bo pewnie nie umiesz ale powiedz Yohowi moze ci zrobi w wolnym czasie bo teraz ma na głowie SSJ4 Yoha i potem chyba zrobi se SSJ5 ale nie wazne Sprit ogólnie dobry

Cieniowanie:
Bardzo dobre lecz nie takie jak u Ykmo on ma bardzo dobre ty masz nie wiele lepsze więc popracuj nad nim i nad następną przemianą ale ogolnie fajny

Techniki:
Hmmm pomyslmy bardzo fajne kolorki też itp.

Ogolna ocena: 7/10

4[sprites]by Pieteros Empty Re: [sprites]by Pieteros Nie Cze 10, 2012 9:27 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Standingi fajnie wyszły,fight poses nieźle,nawet sporo basic melee,ogólnie nienajgorzej tylko w niektórych miejscach się dzieje jakby sie ekran mazał i małe ataki KI
Ocena 4/5

5[sprites]by Pieteros Empty Re: [sprites]by Pieteros Sob Lis 10, 2012 3:26 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc zaczniemy od włosów:
Jakieś trochę dziwne włosy. Nie są jakoś tak dobrze pocieniowane jak to robią ci co się zajmują tym od lat.
Teraz cieniowanie:
Zacznijmy od butów:
- nie ma żadnych cieni
Postawa:
- przy użyciu dragon shoot spodnie mają dziwne cienie całkiem inne niż te drugie wiem że powinny być ciemniejsze ale tam masz tylko 1 kolor i 2 kropki innego koloru ( troche bezsensu napisane ale się szczaicie o co chodzi ).
Czemu jest tylko 5 skilli? Powinno być więcej moim zdaniem. Zanim dasz sprita pomyśl nad nim ( polecam xD ). A jak mam oceniać to jest to słabe. Porób dużo o-s-w jeżeli już masz wstawiać jakiś sprite bo jak nie to będziesz mieć bardzo słabe oceny i nikt nie będzie ich brać do komiksów lub gifów.

/2 KP
/@Yoh

6[sprites]by Pieteros Empty Re: [sprites]by Pieteros Nie Lis 18, 2012 9:25 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Pisząc to, wychodzę z założenie, że dopiero się uczysz!
No więc, pierwszy rzut oka na pracę i od razu jestem w stanie stwierdzić, iż jest to praca amatora. Tak naprawdę jest to tylko prze kolorowane base, ze słabymi cieniami i kwadratowymi włosami. Cóż należy ci się rzecz jasna pochwała za chęci i samo zaparcie, lecz twojej pracy jeszcze wiele brakuje.
Patrząc na to przez pryzmat nowicjusza muszę przyznać, że jeśli są to włosy tworzone przez ciebie od zera to nie wyglądają on w gruncie rzeczy tak źle.
Popracuje nad tym, poczytaj tutki (zdaje się, że jest ich parę na forum) bądź poczekaj na rady ludzie którzy na znają się na rzeczy (Nie ja) i spróbuj jeszcze raz! i jeszcze raz itd. itp! W pewnym momencie zapewne wejdziemy tutaj i stwierdzimy: "Wow! to naprawdę dobra praca"
Póki co długa droga przed tobą! Powodzenia!
Pozdrawiam!

/2 KP
/@Yoh

7[sprites]by Pieteros Empty Re: [sprites]by Pieteros Wto Kwi 02, 2013 11:50 am

I'mHungry

avatar
Earthling
Earthling
Zacznę od tego że włosy które używasz przypominają lekko fryzure Młodego Gohana (bynajmniej mi chyba),cieniowanie w jakimś zakresie stopniowy jest tylko ogółem spodnie bluza i buty wyglądają tragicznie, gdyż te białe kropki (w pewnych miejscach)wyglądają jakby z nosa mu mleko kapało na te jego rzeczy z powodu że to twój pierwszy spirit to powiem że można to jakoś pominąć,teraz odnośnie Ataków Ki postaci..są one po prostu świetne są za małe ale czego to paint nie zrobi aby pomóc takim ludziom jak my.Ataki Fizyczne postaci są jednak dość kijowe w pewnych momentach chodzi o pozę
4 w lini 1 oraz 4 w lini 2.Nie mam więcej do dodania ale za to że to pierwsza praca (nienajlepsza) dam 7.5/10 Dla Motywacji

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.