Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1SmokuXD Empty SmokuXD Nie Lip 25, 2010 10:48 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Boze zrobcie cos z tym Smokiem bo ostatnio inaczej 4 godziny temu Jakomu czy jakoś tak wyzwał mnie to ja go wyzwałem a ten debil Smoku wtrącił się i dał mi bana na 3h a teraz właśnie Ykmo zaczoł mnie wkurzać i wyzwał mnie ze moja matka jak mnie urodziła to powiedziała żal no i mnie wkurzył wyzywaliśmy sie i Smoku dał mi bana na 1h powód:

Koniec imprezy

zrobcie z nim cos bo mnie wkurza już

2SmokuXD Empty Re: SmokuXD Nie Lip 25, 2010 10:55 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Frytki z ketchupem poproszę. Człowieku to co pisałeś na cb było idealnym powodem do bana. Zresztą to nieważne masz screeny ? Ja nie mam ale mam dwóch świadków pierwszy to Ykmo drugi Zbir. Jak można nie wiedzieć, jak rozpakować plik rar.

3SmokuXD Empty Re: SmokuXD Nie Lip 25, 2010 11:01 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Nie nie kolego ja się z tobą nie wyzywałem, poprostu byłem dla ciebie chamski, ale dla ciebie inaczej się nie da. Ja nie zacząłem a więc odemnie 3 kroki oddalenia. Sam wieżdżałeś na rodziców a potem dziwisz się że każdy cię olewa ? Zresztą swoją "wielką inteligencją" doprowadzałeś mnie i Smoka do szału zresztą Zbira powoli także

4SmokuXD Empty Re: SmokuXD Pon Lip 26, 2010 5:36 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
poprostu byłem dla ciebie chamski,
Interesujące...

Jako, że mnie nie było wtedy, ale już po krótszych oględzinach sytuacji wiem, że Chris nie odróżnia chamstwa od wyzwisk (co jest często powodem do sporów między inteligentnymi, i tymi... mniej).
Wyzwiska mają sens, gdy utrzymują jakiś poziom. Moim zdaniem oboje powinni dostać w pysk (tak Ykmo też, za ten żałosny tekst z matką). Smoku tylko pilnował porządku, więc nie miej do niego pretensji, tylko do swojego jakże mało jeszcze rozwiniętego mózgu... taka prawda.

I na przyszłość... jeżeli chcecie się wyzywać to upewnijcie się, że macie rację. Jeżeli tak nie jest, bądź sama kłótnia jest o nic (twoja stara to kopara !) to po prostu wyjdźcie z cb i zajmijcie się czymś.

5SmokuXD Empty Re: SmokuXD Pon Lip 26, 2010 6:50 am

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ty pierwszy wjechałeś z tekstem ,,Twoja matka jak cie urodziła to powiedziała żal" i nie kituj że ja 1 wjechałem z tekstem o rodzicach.

Brak dużej litery i zakończenia zdania, poprawiłem
/D

6SmokuXD Empty Re: SmokuXD Pon Lip 26, 2010 9:23 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
To już nie mam sensu, nie będę się kłócił, bo i tak mam rację. Na samym początku ja i Ykmo chcieliśmy Ci pomóc ale twoja głupota była tak dobijająca że bez bana się nie obyło.
Coś jak w regulaminie że admin ma prawo dać szybciej bana, gdy user nie będzie posiadał 10 warnów. Dziękuję.

7SmokuXD Empty Re: SmokuXD Pon Lip 26, 2010 9:30 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmm... Przydały by się screeny, kto pierwszy zaczął wyzywać i tak dalej... Cóż, sposób chamski też nie jest za fajny a nadmiar tego też może skończyć się banem.
Dowodów brak, więc zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.