Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [Sprites] Bilet on Nie Sie 01, 2010 7:59 pm

Bilet

avatar
Super Saiyan God
Super Saiyan God
https://redcdn.net/ihimizer/f/bilet.png/

Historia postaci:
Bilet jest aniołem, który narodził i wychowywał się w niebie. Jako młody anioł, uczył się walczyć, by swoje umiejętności mógł wykorzystać w odwiecznej wojnie, Dobra ze Złem. Od najmłodszych lat, musiał patrzeć jak jego bracia nawzajem się zabijają. Kiedy sam był już dojrzałym aniołem, brał udział w tej bratobójczej wojnie, obserwował jak jego bracia bezlitośnie zabijają się na wzajem, na polu bitwy walczył u boku mężnych aniołów przeciwko hordzie demonów,pewnego razu gdy Bilet przedzierał się przez setki ciał jego poległych braci spotkał demona który na jego widok uśmiechnął się perfidnie, a oczy zaczęły mu płonąć jak ostrze armagedonu, było w nich widać tylko pustkę i nienawiść, po chwili kontaktu wzrokowego zaczęła się walka. Demon rzucił się na Bileta wydając okropne piskliwe dźwięki, młodego anioła nie ogarniał strach, lecz niepokój. Kiedy demon wykonał serię przeróżnych lecz mało technicznych ataków, Bilet wykorzystał wycieńczenie przeciwnika i powalił demona na glebę. Mógł go zabić lecz tego nie zrobił, demon wybuchł gniewem i powiedział.
-Nie jesteś lepszy ode mnie, tylko tak Ci się wydaje, też masz w sobie Zło z, którego nie zdajesz sobie sprawy.
Następnie zerwał się z ziemi i mierzonym uderzeniem sprowadził Bileta do parteru, po czym wyjął długi sztylet i podciął sobie żyły, rozchylił usta aniołowi i wlał w nie swoje krople demonicznej krwi, po czym rzekł.
-Twoje życie już nigdy nie będzie takie jak dawniej, moja krew sprawi, że Zło które w Tobie drzemie, obudzi się wcześniej niż myślisz, po tych słowach Demon zniknął a Bilet nie był już taki jak wcześniej...
To doświadczenie uświadomiło aniołowi że Anioły i Demony to dwie różne skrajności a po środku nich jest człowiek, który w połowie jest i Dobrem i Złem. Tamto wydarzenie zmieniło Bileta, nie był już taki wrażliwy i delikatny, stał się dojrzałym i mężnym wojownikiem w którym z każdym dniem rósł demoniczny potencjał.
Bilet nie mógł już patrzeć jak jego bracia się zabijają dla tego też zszedł na ziemię przybrał ludzkie ciało i stał się jednym z ludzi, lecz czy takim samym?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.