Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1oto mój pierwszy opar Empty oto mój pierwszy opar Sob Sie 07, 2010 10:36 am

Rubik22

avatar
Zbanowany
Zbanowany
czekam na ocenki

2oto mój pierwszy opar Empty Re: oto mój pierwszy opar Sob Sie 07, 2010 10:41 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
"Zajebisty OPAR" ... 🤦

"Ciekawa poza, cienie mistrzowskie, włosy oryginalne...pro elo"



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Sob Sie 07, 2010 10:42 am, w całości zmieniany 1 raz

3oto mój pierwszy opar Empty Re: oto mój pierwszy opar Sob Sie 07, 2010 10:42 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Extra bardzo mi sie podoba.
Cienie są kox prawie jak Sołtys.
A nawet lepiej!
Ogólnie niema co oceniać rób sprita.
10/10
🤦 O.o

4oto mój pierwszy opar Empty Re: oto mój pierwszy opar Sob Sie 07, 2010 10:43 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Robisz świetne opary. Włoski i w ogóle ten custom wyglądają świetnie. Możesz zrobić tutorial jak robić takie opary? Dasz mi base którego użyłeś w tym Oparku? Na prawdę podoba mi się. To jest dużo lepsze od Seza i innych profesjonalistów. Mam nadzieję że mnie tego nauczysz.

Ocena: 10/10

Wszystko pięknie!

5oto mój pierwszy opar Empty Re: oto mój pierwszy opar Sob Sie 07, 2010 10:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Lol2

OPAR jest świetny, cieniowanie wręcz boskie. A proporcje.. Cóż, no nie mam żadnych zastrzeżeń. Wręcz genialne! Serio. Przestaw się na grafikę rastrową, bo w LSW jesteś numero uno, mistrz nad mistrzami. Nie żartuję.
Masz dar i wykorzystaj go.

A ta czerń dookoła.. Cóż za wspaniały pomysł.
Czekam na Sprita, bo to co zrobiłeś to dosłownie dzieło współczesnej grafiki LSW :O!

Jestem przy tobie Noobem :< Mistrzu, ucz mnie.

6oto mój pierwszy opar Empty Re: oto mój pierwszy opar Sob Sie 07, 2010 10:44 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ahh... Nie ma to jak zapach sarkazmu o poranku... Szczegóły szóstego i siódmego warna w odpowiednim temacie.

A naszym userom dziękuję za piękne przedstawienie.
PWNED.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.